کیک تولد

چه کیک تولدی برای دختر خانوم شما مناسب تره ؟

در این مطلب در جشن پلاس با این موضوع که چه کیک تولدی مناسب ترین کیک تولد برای دختر خانوم شماست آشنا میشید.

سعی کنید در تولد همه چیز رو بر اساس سلیقه ی شخصی که برای اون تولد می گیرید انتخاب کنید چراکه هدفتون از برگزاری تولد خوشحال کردن اونه .

این موضوع شامل کیک تولد هم میشه سعی کنید کیکی انتخاب کنید که باعث خوشحالی وهیجان زده شدن اون بشه برای این موضوع بهتون پیشنهاد می کنم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید .

کیک تولد با رنگ های جذاب

1560164201 YUBZVKEKVL - چه کیک تولدی برای دختر خانوم شما مناسب تره ؟

از اون جایی که بچه های کم سن و سال مثلا بچه های زیر دو سال هنوز به شخصیت انیمیشنی خاصی علاقه پیدا نکردن بهترین گزینه انتخاب کیکی با رنگ های شاد و متنوعه ،هرچقدر تنوع رنگی کیک بالاتر باشه به جذابیت و زیبایی تولد و البته عکس هایی که می گیرید اضافه میکنه .

کیک های عروسکی

1560164056 YDMTSMCEAR - چه کیک تولدی برای دختر خانوم شما مناسب تره ؟

اگر دختری دو تا ۶ ساله دارید بهترین گزینه انتخاب کیکی عروسکیه چراکه دختر بچه ها در این سنین عاشق عروسک ها هستن . می تونید محبوب ترین عروسک دخترتون رو انتخاب و کیکی با ظاهر اون سفارش بدید .

کیک تولد پرنسسی و کارتونی

1560164087 ICVBPOKHKQ - چه کیک تولدی برای دختر خانوم شما مناسب تره ؟

دیر یا زود بچه ها به انیمیشن های خاصی علاقه مند میشن از این رو می تونید شخصیت پرنسسی مورد علاقه دخترتون رو به عنوان مدلی برای کیک تبدیل کنید .

کیک مینی موس

1560164343 TABYRVAXJF - چه کیک تولدی برای دختر خانوم شما مناسب تره ؟

شخصیت های مینی موس و میکی موس همیشه جزو پرطرفدارترین شخصیت های دنیای بچه ها بودن به علاوه تنوع زیاد ظاهری ، کیک های مینی موس و میکی موس باعث شده که انتخاب این کاراکتر تصمیم خوبی باشه .

کیک تک شاخ

1560164434 EOYZUDFPJO - چه کیک تولدی برای دختر خانوم شما مناسب تره ؟

یکی از زیباترین طرح های کیک طرح اسب تک شاخ هست پس اگر دختر خانوم شما هم در رویاهای بچه گانش به دنبال اسب های تک شاخ می گرده می تونید از این طرح استفاده کنید .

کیک های هیجان انگیز

1560164515 XPBENMVYVZ - چه کیک تولدی برای دختر خانوم شما مناسب تره ؟

با فاصله گرفتن از کودکی ، کیک ها هم طرح های کودکانه خودشون رو به طرح های هیجان انگیز و تا حدودی واقعی مثل داستان ها و افسانه های موردعلاقه  دخترتون میدن . برای تهیه ی این نوع کیک باید محبوب ترین داستان فرزندتون (مثلا داستان هری پاتر ) رو انتخاب کنید و کیکی با شکل و حال و هوای اون داستان سفارش بدید .

کیک های مناسب نوجوانان

1560164615 WULIIGCZYL - چه کیک تولدی برای دختر خانوم شما مناسب تره ؟

برای سنین نوجوانی و بالاتر باید به سراغ علایق جدی دخترتون برید مثلا اگر به موسیقی علاقه داره تهیه ی کیکی با ظاهر موسیقی گزینه ی مناسبی به حساب میاد .

امیدوارم از مطلب ” چه کیک تولدی برای دختر خانوم شما مناسب تره ؟ ” استفاده کافی رو برده باشید .

با تشکر از شما به خاطر مطالعه این مطلب.

 

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا
    بستن
    بستن