پیشنهادات ویژهکادوی تولد

چه هدیه ای جذابی برای دختربچه‌های دبستانی بخریم؟

گرفتن هدیه برای بچه‌های این دوره کار چندان راحتی نیست. معمولا برای بچه‌ها به عنوان هدیه لباس و اسباب‌بازی می خرند و پیدا کردن هدیه دیگری تکراری نباشد، کار آسانی نیست

گرفتن هدیه برای بچه‌های این دوره کار چندان راحتی نیست. معمولا برای بچه‌ها به عنوان هدیه لباس و اسباب‌بازی می خرند و پیدا کردن هدیه دیگری تکراری نباشد، کار آسانی نیست. اگر دنبال هدیه ای برای یک دختر بچه مقطع دبستان  هستید، به پیشنهادهای ما  در جشن پلاس توجه کنید.

هدیه هایی برای یک دختر بچه

دفتر خاطرات قفل‌دار هدیه ای برای یک دختر بچهپیشنهاد کادویی برای دختربچه های دبستانی Gift for little girl 1 - چه هدیه ای جذابی برای دختربچه‌های دبستانی بخریم؟

دفتر خاطرات قفل‌دار هدیه ای برای یک دختر بچه مثلاً کلاس پنجمی هدیه خوبی است. بعضی‌ از دختر بچه ها برای خودشان رازهایی برای نوشتن دارند و البته بدشان نمی‌آید افکاری که در سرشان دارند را جایی بنویسند. یک دفتر خاطرات فانتزی قفل‌دار می‌تواند هدیه ای برای یک دختر بچه باشد و تا مدت‌ها سرشان را گرم کند.

تقویم دیواری فانتزی هدیه ای برای یک دختر بچهپیشنهاد کادویی برای دختربچه های دبستانی Gift for little girl 2 - چه هدیه ای جذابی برای دختربچه‌های دبستانی بخریم؟

یک تقویم دیواری فانتزی هدیه ای برای یک دختر بچه است و می تواند حس خوب بزرگ شدن را به‌خصوص در دختربچه‌های دبستانی تقویت ‌کند. دختر بچه ها با این تقویم دیواری می‌تواند دور روزهای مهم زندگی‌اش را در تقویم شخصی با ماژیک قرمز خط بکشند و حسابی احساس بزرگ و مهم بودن در زندگی بکنند. آنها می توانند روز تولد دوستان، روز تولد خودش و اعضای خانواده، روزهای تعطیلی مدرسه، روز امتحان‌های مهم، شروع تعطیلات تابستان و… که معمولاً مهم‌ترین روزهای زندگی دختر بچه های این رده سنی هستند را به یاد داشته باشند.

می توانید زیورآلات فانتزی؛ را به عنوان هدیه ای برای یک دختر بچه بخریدپیشنهاد کادویی برای دختربچه های دبستانی Gift for little girl 4 - چه هدیه ای جذابی برای دختربچه‌های دبستانی بخریم؟

آیا خانمی را می‌شناسید که از بچگی عاشق زیورآلات نباشد؟ یکی از بهترین پیشنهادها برای انتخاب هدیه ای برای یک دختر بچه و دخترانه پرطرفدار، زیورآلات فانتزی مناسب سن و سال آنها است. مثلا یک گردنبند با گلهای درشت رنگی، انگشتری با سنگ‌های رنگی شاد و گوشواره‌های رنگارنگ که البته از مواد استاندارد و غیر حساسیت‌زا تهیه‌شده باشد؛ مثل زیورآلات پارچه‌ای و چوبی با رنگ‌های شاد می‌تواند یک هدیه ای برای یک دختر بچه اجتماعی باشد.

طراحی زیورآلات

اگر می‌خواهید دختر بچه را حسابی هیجان‌زده کرده و غافلگیرش کنید به سراغ نقاشی‌های روزهای مهدکودک  بروید، یکی از آنها را انتخاب کنید و از روی آن زیور موردعلاقه او را به یک طلاساز سفارش دهید. این هدیه ای برای یک دختر بچه بسیار خلاقانه است و طرفداران زیادی هم دارد.

کیف‌های کوچک یک‌طرفه یا ساک دستی؛ هدیه ای برای یک دختر بچهپیشنهاد کادویی برای دختربچه های دبستانی Gift for little girl 5 - چه هدیه ای جذابی برای دختربچه‌های دبستانی بخریم؟

از همان سال‌های کودکی دختر بچه ها برای  ورود به دنیای بزرگ‌ترها با پوشیدن کفش‌های پاشنه‌بلند مادر و روی شانه انداختن کیف‌های مادرش رفتن به مهمانی را تمرین می‌کنند. یک کیف کوچک یک‌طرفه رنگی برای مهمانی و جشن تولدهای دخترانه می تواند هدیه ای برای یک دختر بچه محسوب ‌شود. اگر دختر مورد نظر اهل شنا و ورزش است یک ساک دستی رنگی و فانتزی برای باشگاه برای او خوب است.

کتاب هدیه ای برای دختر بچهپیشنهاد کادویی برای دختربچه های دبستانی Gift for little girl 6 - چه هدیه ای جذابی برای دختربچه‌های دبستانی بخریم؟

قفسه کتابخانه دخترتان را با چند جلد کتاب از نویسنده‌های مشهور دنیا پر کنید و از همین سال‌ها هنر کتاب خواندن را به او آموزش دهید. برخی کتاب‌ها مثل «جادوگر شهر اوز»، «قصه های خوب برای بچه های خوب»، «آلیس در سرزمین عجایب»، «پینوکیو، «سندباد»، «خروس زری پیرهن پری» و… می توانند خوب باشد. اگر هم دخترتان از آن دسته بچه‌هایی است که هنوز هم دوست دارد موقع خواب قصه بشنود نسخه صوتی این کتاب‌ها را فراموش نکنید. کتاب می تواند هدیه ای برای یک دختر بچه باشد.

ماکت کره زمین می تواند هدیه ای برای  دختر بچه باشد

تخته وایت بورد و ماکت کره زمین می تواند هدیه ای برای یک دختر بچه کلاس پنجمی‌ باشد، که علاوه بر هیجان‌زده کردن بچه‌ها، برای افزایش سطح آگاهی آن‌ها  نیز بسیار مفید است. برای این رده سنی سی‌دی بازی، کمک‌آموزشی یا کارتون مناسب و پازل‌های سه‌بعدی و شطرنج هم هدیه ای برای یک دختر بچه می توانند باشند.

با یک تیر دو نشان بدهیدپیشنهاد کادویی برای دختربچه های دبستانی Gift for little girl 8 - چه هدیه ای جذابی برای دختربچه‌های دبستانی بخریم؟

یک کیف کمری یا کیف پول فانتزی و شاد، جامدادی‌های رنگی پارچه‌ای، دوربین تلسکوپی، نقشه شهر محل زندگی یا سفر کودک، قطب‌نما، کورنومتر، کایت و وسایل دیگر سفر برای بچه‌هایی که قرار است عید به مسافرت بروند، بهترین هدیه ای برای یک دختر بچه می توانید بخرید. دختر بچه ها را به سفر مشتاق‌تر می‌کند و هم حس ماجراجویی‌شان را تقویت می‌کند.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا

    [gravityform id="2" title="true" description="true" ajax="true"]

    بستن
    بستن