تم تولد

چند ایده عالی برای تم تولد

تم تولد چند سالی است که رایج شده و اکثر افرادی که دوست دارند جشن تولدشان باشکوه تر و جذاب تر برگزار شود برای تولد خود تم انتخاب می‌کنند.

چند ایده عالی برای تم تولد

تم تولد چند سالی است که رایج شده و اکثر افرادی که دوست دارند جشن تولدشان باشکوه تر و جذاب تر برگزار شود برای تولد خود تم انتخاب می‌کنند. انتخاب تم تولد معمولا سلیقه ای است اما همیشه ایده های ناب و جالب می‌تواند به ما در انتخاب هایمان کمک کند. ما در اینجا چند ایده برای انتخاب تم تولد شما آورده ایم که می‌تواند تا حدی به شما کمک کند تا برای تولد خود تم مناسب و دلخواهتان را انتخاب کنید.

تم کودکانه

Kids Party for Adults 300x251 300x251 - چند ایده عالی برای تم تولد

تم تولد کودکانه یک ایده جذاب برای تولد است. به طوری که شما در جشن تولد خود فراموش می‌کنید که یک فرد بزرگسال هستید و سرگرمی ها و خوراکی های کودکانه، بازی های کودکانه، لباس هایی با رنگ ها و مدل هایی که خیلی مختص بزرگسالان نیست و بازی های کودکانه. همه این ‌ها را می‌توانید در برگزاری جشن تولد خود با تم کودکانه اجرا کنید و یک جشن خاص و به یادماندنی و بامزه را برای میهمانانتان ترتیب دهید.

تم قدیمی

در تم تولد قدیمی شما سعی می‌کنید همه چیز را به سبک قدیم آماده سازی کنید. مثلا یک مدل کیک قدیمی انتخاب می‌کنید. جایگاه تولد خود را به سبک قدیمی با شرشره ها و بادکنک های سبک قدیم تزئین می‌کنید، عکس های قدیمی خود را به دیوار می‌زنید، از میهمانان می‌خواهید که لباس های خود را به سبک قدیم انتخاب کنند. این تم قدیمی و خاطره انگیز می‌تواند لحظات خوشی را برای شما و میهمانان جشن تولدتان رقم بزند.

 تم دهه

این تم نیز تقریبا مانند تم قدیمی است با این تفاوت که شما بر دهه خاصی برای تم تولد خود تاکید دارید. مثلا اگر شما متولد دهه شصت هستید سعی کنید درباره تزئینات و رسوم برگزاری تولد در دهه شصت تحقیق کنید، عکس های قدیمی آن زمان را ببینید و از آن الگو برداری کنید و از میهمانانتان نیز بخواهید که مطابق با آن دهه لباس های خود را انتخاب کنند.

تم محلی

download 1 - چند ایده عالی برای تم تولد
چند ایده عالی برای تم تولد

تم تولد محلی یکی از تم های جذاب برای جشن تولد است. به طوری که شما لباس و سبک محلی یکی از شهرها را انتخاب می‌کنید و مطابق با سنت های آن شهر یا روستا لباس های خود را انتخاب می‌کنید و تزئینات جشن تولد خود را انجام می‌دهید. در نظر داشته باشید که برای چنین تم هایی نباید تعداد میهمانان شما خیلی زیاد باشد. چرا که همانگ کردن آنان کمی سخت است و اینکه نمی‌توانید از همه آن‌ها بخواهید که لباس محلی مد نظر شما را برای حضور در جشن بپوشند. برای برگزاری تم تولد محلی حتما باید هماهنگی های لازم را با میهمانان خود از قبل داشته باشید.

تم آرایشی

تم تولد آرایشی مخصوص دخترخانم ها است. به طوری که سبک یا رنگ یا مدل خاصی از آرایش را در نظر می‌گیرید و از میهمانان می‌خواهید که در جشن تولد شما به همین سبک آرایش کنند. همچنین تزئینات خود را نیز با آن تطبیق می‌دهید. مثلا کیک خود را کیک لوازم آرایش انتخاب می‌کنید و مواردی نظیر این.

20398394 2328394874051392 7301966246021431296 n - چند ایده عالی برای تم تولد
چند ایده عالی برای تم تولد

تم لباس خواب

main image 2570 - چند ایده عالی برای تم تولد

تم تولد لباس خواب یکی از ایده های جالبی است که می‌توانید برای بامزه تر و جالب تر کردن تولد خود از آن استفاده کنید. در تم لباس خواب از میهمانانتان می‌خواهید که با هر نوع لباس خوابی که دوست داشتند در جشن تولد شما حاضر شوند. مطمئنن در این جشن لباس های جالبی خواهید دید و جشن شاد و همراه با خنده ای خواهید داشت.

تم ورزشی

download 2 - چند ایده عالی برای تم تولد
چند ایده عالی برای تم تولد

تم تولد ورزشی یک ایده جالب به خصوص برای کسانی است که خودشان ورزشکار هستند و میهمانان آن ها را اعضای باشگاه ورزشی و یا تیم ورزشی شان نیز تشکیل می‌دهند. برای این تم تزئینات بسیار جالبی می‌توانید انجام دهید. یک کیک ورزشی مثلا به شکل توپ یا تنیس یا هر وسیله ورزشی دیگر، لباس ها و کفش های ورزشی و غیره. برگزاری جشن تولد با تم ورزشی می‌تواند بسیار هیجان انگیز و جالب توجه باشد.

تم ماجراجویی

dreams.metroeve costume party dreams meaning 1 - چند ایده عالی برای تم تولد
چند ایده عالی برای تم تولد

تم تولد ماجراجویی به این دلیل جذابیت دارد که دست میهمانان را در انتخاب لباس باز می‌گذارید. هر کدام از ما ممکن است به یک ماجرا و افسانه یا داستانی درباره یک قهرمان علاقه داشته باشیم. تم ماجراجویی صحنه جالبی از داستان ها و افسانه های قدیمی و خاطره انگیز را در تولد شما نمایان می‌کند و باعث می‌شود تولد شما یک تولد منحصر به فرد و پر از هیجان باشد.

 

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا
    بستن
    بستن