تم تولدتولد کودک

چند ایده جذاب تم تولد برای کودکان 1 تا 3 سال

ما در جشن پلاس چند ایده جذاب تم تولد برای کودکان 1 تا 3 سال به شما پیشنهاد می‌دهیم.

بهترین ایده های تم تولد برای کودکان 1 تا 3 سال

جشن تولد در سال های اول تولد یکی از زیباترین جشن ها است. تم تولد برای کودکان در این سن شاید به ظاهر زیاد اهمیت نداشته باشد و کودک متوجه آن نشود اما برای ثبت خاطرات به یادماندنی برای کودک شما در فیلم و عکس های اولین سال های پا نهادن در این دنیا بسیار عالی است. ما در جشن پلاس چند ایده جذاب تم تولد برای کودکان 1 تا 3 سال به شما پیشنهاد می‌دهیم.

تم نی نی

a24ffa2b04217e1aa585011d328e958d - چند ایده جذاب تم تولد برای کودکان 1 تا 3 سال
چند ایده جذاب تم تولد برای کودکان 1 تا 3 سال

این تم تولد برای کودکان 1 یا دوساله بسیار مناسب است. کیک تولد را برای این تم می‌توانید به شکل یک نی نی انتخاب کنید و تزئینات خود را نیز به همین صورت انجام دهید. مثلا از شکل شیشه یا پستونک برای تزئینات استفاده کنید و ظرف های کاغذی خوراکی ها را نیز به شکل شیشه یا پستونک یا مواردی مثل این ها در نظر بگیرید.

تم ماشین

maxresdefault 1 - چند ایده جذاب تم تولد برای کودکان 1 تا 3 سال

کودکان در سنین بین 1 تا 3 سال معمولا دیگر توان شناسایی اسباب بازی ها را دارند و تم ماشین می‌تواند یک ایده بسیار خوب تم تولد برای کودکان در این سن باشد. برای برگزاری جشن تولد خود با این تم می‌توانید تزئینات، کیک، و شیرینی ها و اسباب بازی ها را ماشین انتخاب کنید. فقط بخاطر داشته باشید رنگ این ماشین ها بهتر است طوری باشد که نظر کودکان را به خود جلب کند مثلا رنگ هایی مثل قرمز کودکان 1 تا 3 سال را به وجد می‌آورد و آن ‌ها را کاملا متوجه اسباب بازی های اطرافشان می‌کنند. همچنین می‌توانید برای کادوی جشن تولد یک ماشین شارژی و یا یک ماشین بزرگ اسباب بازی به او هدیه بدهید.

1522743054 QXKLXBSPLP - چند ایده جذاب تم تولد برای کودکان 1 تا 3 سال
چند ایده جذاب تم تولد برای کودکان 1 تا 3 سال

تم پرنسس

Royal Princess Birthday Party via Karas Party Ideas KarasPartyIdeas.com4 1 - چند ایده جذاب تم تولد برای کودکان 1 تا 3 سال
چند ایده جذاب تم تولد برای کودکان 1 تا 3 سال

این تم تولد برای کودکان دختر بسیار مناسب است. دختر بچه ها معمولا از همان سن دو یا سه سالگی به پوشیدن لباس های پرنسسی و پف دار علاقه دارند. همچنین لباس پرنسس و تم پرنسس جشن تولد کودک شما را رویایی و به یاد ماندنی خواهد کرد. در این تم از والدین همه کودکانی که مهمان جشن شما هستند بخواهید که به تن کودکشان لباس پرنسسی یا به اصطلاح خودمان لباس عروس و یا پف دار بپوشانند. کیک تولد برای این تم می‌تواند یکه پرنسس باشد با دامن بزرگ پف دار.

تم فرشته

da55f7b11d78d9526ce0a6537ca108ac - چند ایده جذاب تم تولد برای کودکان 1 تا 3 سال
چند ایده جذاب تم تولد برای کودکان 1 تا 3 سال

همانند تم پرنسس این نیز یک تم تولد برای کودکان دختر است. این تم یکی از تم های پرطرفدار است که وسایل آن نیز مثل بال، تاج و چوب فرشته در بازار و در اسباب بازی فروشی ها موجود است و شما می‌توانید خودتان به تعداد تمام مهمان ها بال و چوب فرشته تهیه کنید و روز جشن به کودکانی که در جشن تولد فرزندتان شرکت کرده اند بدهید تا همه با تم یکسان شوند. تصور کنید یک جشن پر از فرشته های کوچولو و دوست داشتنی با بال های کوچک و صورتی. جشن بسیار زیبایی خواهد شد.

تم رنگ ها

تم تولد برای کودکان 1 تا 3 سال را می‌توانید تنها رنگ انتخاب کنید و چون کودک در این سن زیاد متوجه تم ها نمی‌شود نیازی نیست حتما تمی انتخاب کنید که معنی و مفهوم خاصی داشته باشد. به عنوان مثال اگر کودک شما دختر است می‌توانید از رنگ هایی مثل صورتی ، قرمز بنفش استفاده کنید و اگر پسر است رنگ های آبی و سبز. سعی کنید از رنگی که انتخاب می‌کنید در تمام تزئینات، خوراکی ها، لباس و کیک تولد استفاده کنید تا مشخص شود که تم تولد شما چیست.

بازی های جشن تولد کودکان 1 تا 3 سال

704995 791 - چند ایده جذاب تم تولد برای کودکان 1 تا 3 سال

 • بازی های نرم: کودکان در این سن بسیار پر شرو شور و پر جنب و جوش هستند و بازی کردن را دوست دارند. پیشنهاد ما این است که قسمتی از منزل خود مثلا یک اتاق را اختصاص دهید و یک فضای بازی در آن قسمت برای کودکان ایجاد کنید. بهتر است این قسمت را به شکل بادی یا نرم بسازید که به کودکان آسیبی نرسد و سپس آن قسمت را پر از اسباب بازی ها، توپ ها و عروسک های مختلف کنید و در انتهای جشن کودکان را به آنجا ببرید تا بازی کنند.
 • حباب سازی: ساختن حباب برای کودکان در این سن بسیار هیجان انگیز است. سعی کنید از یک دستگاه حباب ساز که محلول آن به کودکان آسیبی نمی‌رساند استفاده کنید و تمام محل جشن را پر از حباب کنید تا کودکان با آن‌ها بازی کنند.
 • لوگو: لوگو یکی از وسایل بازی است که همه کودکان دوست دارند. کودکان 1 تا 3 سال شاید نتوانند با لوگو چیزی درست کنند اما بازی با آن را بسیار دوست دارند و آن‌ها را سرگرم می‌کند. اگر قصد دارید در جشن خود برای یک یا دو ساعت کودکان را سرگرم کنید لوگو بهترین اسباب بازی است.

برای اطلاع از تم تولد برای کودکان با سنین دیگر و ایده های تم تولد بزرگسالان و همچنین ایده های بسیار جالب و سورپرایزهای هیجان انگیز جشن تولد حتما با جشن پلاس همراه باشید.

 

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

  نوشته های مشابه

  دکمه بازگشت به بالا

  [gravityform id="2" title="true" description="true" ajax="true"]

  بستن
  بستن