پیشنهادات ویژهسورپرایز

چطور می‌توانیم عزیزان‌مان را سورپرایز کنیم؟

سورپرایز کردن جشن تولد برای کسی که دوستش دارید بسیار لذت‌بخش است

سورپرایز کردن جشن تولد برای کسی که دوستش دارید بسیار لذت‌بخش است، اما چطور باید این کار را انجام دهیم؟ در ادامه ۲۱ ایده تولد در جشن پلاس برای شما آماده کرده ایم، حتما یکی از آنها می‌تواند دوست شما را سورپرایز کند.

ایده های غافل گیر کردن

a684eceee76fc522773286a895bc8436 - چطور می‌توانیم عزیزان‌مان را سورپرایز کنیم؟
سورپرایز

اینکه سورپرایز کردن، زمانی دل‌نشین است که طرف مقابل اصلا انتظار ندارد، اما معنایش این نیست که می‌توانید هر کاری برای غافل‌گیر کردن او انجام دهید. شما مطمئنا می‌خواهید عزیزان خود را خوشحال کنید، نه اینکه خاطره‌ی بدی در ذهن آنها باقی بگذارید.

از ویدئوی تبریک دسته‌جمعی برای سورپرایز کردن استفاده کنید

بهترین هدیه‌ ای که می‌توانید به کسی از دور ا بدهید استفاده از ویدیو تبریک برای سورپرایز کردن است. مثلا وقتی دوست یا فامیل شما در شهر یا کشور دیگری ساکن است و شما نمی‌توانید روز تولدش کنارش باشید، می‌توانید از چند نفر از دوستان مشترک یا اعضای فامیل بخواهید یک ویدئوی ۱۵ الی ۲۰ ثانیه‌ای از خودشان بگیرند و تولد او را تبریک بگویند و شما این ویدئوها را بهم بچسبانید و یک فیلم کامل درست کنید. تصور کنید شخص مورد نظر چقدر غافل‌گیر می‌شود، وقتی این ویدئو را ببینید.

آگهی در روزنامه برای سورپرایز کردن

آگهی‌های روزنامه‌ای ابزاری است که  مردم در آن تولد کسی را تبریک می‌گویند. پس چرا شما این کار را نکنید؟ در یکی از روزنامه‌هایی که شخص مورد نظر هر روز آنرا مطالعه می‌کند، یک ستون کوچک را رزرو کنید و تولدش را تبریک بگویید. این آگهی‌ها معمولا هزینه‌ی چندانی ندارند. تصور کنید شخص مورد نظر مشغول خواندن روزنامه است که یک دفعه تصویر خودش را به همراه تبریک تولد شما می‌بیند.

bd819e50ddd865ced85c73dec01cb799 XL - چطور می‌توانیم عزیزان‌مان را سورپرایز کنیم؟
سورپرایز کردن با شبکه‌های اجتماعی

 

شما می توانید برای تولد شخص مورد نظر یک صفحه فیس‌بوک درست کنید و آن را با افراد و صفحه‌های دیگر به‌اشتراک بگذارید و اعلام کنید که می‌خواهد برای تولدش، او را سورپرایز کنید و تعداد فالوورهای او را بالا ببرد. این پست دست به دست چرخید و تعداد فالوورهای آن صفحه هم، روزبه‌روز زیادتر می شود.

یادداشت‌های مخفی برای سورپرایز کردن
photo 2016 01 14 21 02 08 - چطور می‌توانیم عزیزان‌مان را سورپرایز کنیم؟
با تبریک تولد رادیویی او را سورپرایز کنید

چند ورق کاغذ بردارید و روی هرکدام یک پیام تبریک یا آرزو یا خاطره‌ی خنده‌دار بنویسید و بعد همه‌ی این کاغذها را در جاهای مختلف مثل کیف، کشوی لباس‌ها، دست‌شویی و لای کتاب مخفی کنید. در چنین ایده‌ای برای سورپرایز کردن به‌جای یک‌بار تبریک گفتن، چندین بار به او تبریک می‌گویید و هر بار هم او را سورپرایز می‌کنید. تصور کنید همسر، پدر و مادر یا فرزندتان با دیدن این‌همه پیام تبریک در طی روز چقدر خوشحال و هیجان‌زده می شوند.

روز تولد را فراموش کردن
45t 400x260 - چطور می‌توانیم عزیزان‌مان را سورپرایز کنیم؟
با تبریک تولد رادیویی او را سورپرایز کنید

با این ایده،  مطمئن باشید طرف مقابل را حسابی غافل‌گیر می‌کنید. تنها باید طوری رفتار کنید که انگار روز تولد او را فراموش کرده‌اید. بعد وقتی او مطمئن شد که واقعا روز تولدش را فراموش کرده‌اید (و البته کمی هم ناراحت خواهد شد)، با یک تماس تلفنی یا به‌صورت حضوری یا به‌همراه دوستان‌تان، سورپرایز کردن او را انجام دهید. باید در اجرای آ« کمی خلاقیت چاشنی کارتان باشد، خوشحالی بعد از این غافل‌گیری به ناراحتی قبل می‌ارزد.

با تبریک تولد رادیویی او را سورپرایز کنید
Radio birthday wish broadcast thumb 300x224 - چطور می‌توانیم عزیزان‌مان را سورپرایز کنیم؟
با تبریک تولد رادیویی او را سورپرایز کنید

فکر نکنم تا به حال به ذهن‌تان رسیده باشد که از طریق رادیو تولد کسی را تبریک بگویید. حدس می‌زنم امتحان نکرده باشید. چند وقت پیش داشتم در حال رانندگی بودم و رادیوی ماشین هم روشن بود. یک‌دفعه آهنگ تولدت مبارک پخش شد، مجری اسم یک نفر را اعلام کرد و تولد او را تبریک گفت. پیش خودم فکر کردم شخصی که تولدش بوده، با شنیدن اسم خودش چه حسی پیدا می کند. علاوه بر این شما می‌توانید یک کار دیگر هم انجام دهید. خودتان با برنامه رادیویی که می‌دانید دوست‌تان یا یکی از اعضای خانواده‌تان که تولدش هست به آن گوش می‌دهد تماس بگیرید و با صدای خودتان به او تولدش را تبریک بگویید و سورپرایز کردن او را به نحو احسن انجام دهید.

سورپرایز کردن نخی
1525700476 PDLNOCEUCH 1 - چطور می‌توانیم عزیزان‌مان را سورپرایز کنیم؟
سورپرایز کردن نخی

اگر با فردی که تولدش هست در یک خانه زندگی می‌کنید. فرضا می‌خواهید پدرتان را برای تولدش غافل‌گیر کنید. برای عملی کردن این ایده باید وقتی پدرتان خواب است، یک نخ بردارید و یک سرِ آن را به یکی از انگشت‌های او ببندید؛ سر دیگر را هم به هدیه‌ای که می‌خواهید به او بدهید وصل کنید و آن را در یکی از اتاق‌های دیگر خانه مخفی کنید. صبح روز بعد وقتی پدرتان از خواب بیدار می‌شود می‌بیند که یک نخ به انگشتش گره خورده است. بلند می‌شود و نخ را دنبال می‌کند. وقتی به انتهای نخ برسد سورپرایز کردن او انجام شده است.

سورپرایز کردن با بوسه

این ایده به درد زوج‌ها و زن و شوهرها  می‌خورد. برای سورپرایز کردن شریک زندگی خود از این ایده استفاده کنید. می‌توانید از او بخواهید چشمانش را ببندد و تا زمانی که شما نگفته‌اید باز نکند، سپس او را غرق در بوسه کنید.

سورپرایز کردن با هدیه سرگرمی
2017711144050438110a - چطور می‌توانیم عزیزان‌مان را سورپرایز کنیم؟
سورپرایز کردن با هدیه سرگرمی

چه کادویی بهتر از چیزی که مربوط به سرگرمی باشد؟ بهترین هدیه‌ای که می‌توانید به کسی بدهید همین است. سال گذشته من به یکی از دوستانم یک گیتار آکوستیک کادو دادم؛ دقیقا همان مدلی بود که مدت‌ها دنبال آن می‌گشت. قیافه‌اش وقتی گیتار را دید واقعا دیدنی بود. این ایده را می توانید در مورد هرکس دیگری هم انجام دهید، فقط کافی است بدانید به چه علاقه دارد.

سورپرایز کردن با نامه

مطمنا تابه‌حال برای کسی نامه‌ای پست کرده‌اید، منظورم ایمیل نیست، منظور دقیقا یک نامه‌ی پستی است. هم اکنون افراد خیلی کمی این کار را می کنند. یکی دیگر از ایده‌های جالب برای سورپرایز کردن دوستان و آشنایان در روز تولدشان نوشیدن نامه است. یک نامه‌ی زیبا بنویسید، در آن تولد دوست‌ را تبریک بگویید و برای او آرزوهای خوب کنید. بعد نامه را داخل یک پاکت زیبا بگذارید. می‌توانید هدیه‌های کوچک مثل جاکلیدی نیز داخل پاکت قرار بدهید. بعد به اداره پست بروید و آن را به آدرس دوست‌ عزیزتان پست کنید.

سورپرایز کردن با فیلم

برای عملی کردن این ایده سورپرایز کردن، عکس‌های قدیمی (مثل عکس‌های تولد بچگی) کسی را که تولدش است بدون اینکه بفهمد بردارید. این شخص می‌تواند دوست، اعضای خانوده و فامیل‌تان باشد و می‌توانید عکس‌هایشان را از حساب‌های شبکه‌های اجتماعی او بردارید. بعد از اینکه چند عکس خوب پیدا کردید، با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش عکس و فیلم، یک ویدئوی اسلایدی با آنها بسازید.

سورپرایز کردن با امضای سلبریتی موردعلاقه
set of objects ready for mother s day 23 2147623049 1 - چطور می‌توانیم عزیزان‌مان را سورپرایز کنیم؟
سورپرایز کردن با امضای سلبریتی موردعلاقه

اگر سلبریتی موردعلاقه‌ی او را می شناسیدکه می تواند یک فوتبالیست یا بازیگر باشد، می توانید امضا او را تهیه کنید.شاید عملی کردن این ایده کمی سخت باشد، اما فکرش را بکنید اگر یک نفر به‌عنوان هدیه تولد به شما امضای سلبریتی موردعلاقه‌ شما را بدهد چقدر خوشحال خواهید شد. افراد مشهور، هر چند وقت یک بار، چیزهایی را که امضا کرده‌اند، به مزایده‌ای به‌نفع خیریه‌ها می‌گذارند. اگر از نظر مالی مشکلی ندارید، معطل نکنید و این هدیه‌ی سورپرایز فوق‌العاده را بخرید.

سورپرایز کردن در محل کار
Surprise1 - چطور می‌توانیم عزیزان‌مان را سورپرایز کنیم؟
سورپرایز کردن در محل کار

این ایده برای کسانی است که کار می‌کنند یا حتی دانشجوهایی که در دانشگاه تحصیل می‌کنند می توان انجام داد. اگر به‌دنبال ایده‌ای برای سورپرایز کردن تولد کسی هستید که در این دو دسته جا دارد، حتما از این ایده استفاده کنید.

سورپرایز کردن با سفر برنامه‌ریزی‌نشده
2 2 - چطور می‌توانیم عزیزان‌مان را سورپرایز کنیم؟
سورپرایز کردن با سفر برنامه‌ریزی‌نشده

عنوان این ایده گیج‌کننده به نظر می رسد؟ سفر برنامه‌ریزی‌نشده؟ چطور ممکن است؟  این ایده سورپرایز کردن بیشتر به درد جوان‌ترها می‌خورد. برای عملی کردن این ایده باید یک ماشین داشته باشید (یا می‌توانید ماشین یکی از دوستان‌تان را قرض بگیرید). با چند نفر از دوستان نزدیکِ کسی که تولدش است تماس بگیرید تا به خانه‌ی او بیایند. وقتی همه‌ی آنها آمدند، از دوست‌تان بخواهید از خانه بیرون بیاید. وقتی ببیند همه‌ی دوستانش آمده‌اند که تولدش را تبریک بگویند حسابی سورپرایزش کنید.

به او و بقیه‌ی دوستانش بگویید بیایید همین الان به سفر برویم. اما قانون این ایده این است که هیچ کس نباید «نه» بیاورد. همه باید همان لحظه آماده‌ی سفر شوند.

سورپرایز  کردن در پشت در

این ایده  به درد کسانی می‌خورد که می‌خواهند دوست‌شان را برای تولدش سورپرایز کنند. کاری که باید بکنید این است که یک هدیه یا یک دسته گل بخرید و آن را کادو پیچ کنید و به همراه یک یادداشت آن را پشت در منزل دوست‌تان بگذارید. با بقیه اعضای خانواده‌ی دوست‌تان هماهنگ کنید که وقتی زنگ در زده شد، اجازه دهند او در را باز کند. وقتی در را باز کند، می‌بیند هیچ‌کس پشت در نیست به‌جز یک هدیه یا دسته‌گل؛ بهترین سورپرایز کردن برای او خواهد بود.

سورپرایز کردن با مهمانی

با یک مهمانی تولد برای دوست‌تان او را سورپرایز کنید.با دوستان، آشنایان، اعضای خانواده و همکاران دوست‌تان تماس بگیرید و ماجرا را به آنها شرح دهید.

سورپرایز کردن با هدیه‌ی رؤیایی
1 - چطور می‌توانیم عزیزان‌مان را سورپرایز کنیم؟
سورپرایز عاشقانه

همه ما رؤیاهایی در سر داریم. کسی که قصد دارید او را سورپرایز کنید هم حتما رؤیاهایی برای خود دارد. ببینید رؤیایش چیست و اگر می‌توانید رؤیایش به او بدهید.

غافل گیر کردن  با تزئین کیک
تولد همسر - چطور می‌توانیم عزیزان‌مان را سورپرایز کنیم؟
کیک تولد سورپرایزی

اگر می‌خواهید کسی را با مهمانی سورپرایز کنید، باید به فکر سورپرایز کردن با کیک هم باشید. کیکی را سفارش بدهید که شبیه به چیزی است که دوست‌تان خیلی دوست دارد. مثلا اگر عاشق موسیقی است، می‌توانید کیک را شبیه به یک ساز یا نت موسیقی سفارش و تزئین کنید. این ایده برای بچه‌ها خیلی فوق‌العاده است.

غافلگیر کردن با بلیطی به یک مقصد عالی
سفر به پاریس 696x522 - چطور می‌توانیم عزیزان‌مان را سورپرایز کنیم؟
غافلگیر کردن با بلیطی به یک مقصد عالی

شما می توانید یک بلیط هواپیما و رزرو هتل به یک مقصد عالی به دوست‌تان هدیه بدهید. این بهترین هدیه‌ای است که می‌توانید به کسی بدهید، مخصوصا کسی که دوست دارید با او به سفر بروید. غیرمستقیم از دوست‌ خود بپرسید به کجاها  می خواهد سفر کند و در روز تولدش با یک بلیط به همان مقصد او را غافل‌گیر کنید.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا
    بستن
    بستن