پیشنهادات ویژه

همه چیز درباره ی بایدها و نبایدهای تولدهای دخترانه و پسرانه

در این مطلب در جشن پلاس با همه چیز درباره ی بایدها و نبایدهای تولد برای دخترها و پسرها آشنا میشید.

یکی از لذت بخش ترین کارهای ممکن تزئین خانه برای تولد هست . توجه کنید که لازم نیست برای تزئینات تولد هزینه های زیادی پرداخت کنید فقط کافیه با چند بادکنک ، ریسه و البته خلاقیت و سلیقه ی خودتون محیطی دوست داشتنی بسازید .

می تونید برای خرید تم تولد دلخواهتون به سایت جشن پلاس سر بزنید و با همکاران ما در تماس باشید .

تزئین تولد

یک تم تولد انتخاب کنید

منظور ما از انتخاب تم تولد استفاده افزاطی و بیش از حد یک رنگ یا یک شخصیت حتی برای ریزترین جزئیات محیط تولد نیست .

شما می تونید به راحتی با انتخاب یک رنگ و استفاده از بادکنک هایی متناسب با طیف رنگ انتخابی محیطی زیبا بسازید برای زیایی بیشتر محیط می تونید از رومیزی به رنگ تم استفاده کنید .

رنگی رنگی تزئین کنید

1516536504 1551603 766 - همه چیز درباره ی بایدها و نبایدهای تولدهای دخترانه و پسرانه

این ایده دقیقا در مقابل ایده ی انتخاب تم قرار داره چراکه شما به جای استفاده از یک رنگ مشخص از تمام رنگ ها استفاده می کنید برای این کار می تونید هر چیزی از بادکنک ها گرفته تا ریسه ها رو با رنگ های مختلفی انتخاب کنید .

به دامان طبیعت برید

اگر می خواید تولدتون رو به دور از اعتراض همسایه ها برگزار کنید و یا به دنبال ایجاد تنوع برای برگزاری تولد هستید پس به شما تولد گرفتن در محیط باز رو پیشنهاد می کنیم . برای این کار می تونید چند ساعت زود تر از مهمان ها به محیط انتخابی برید و اون جا رو تزئین کنید .

از شمع و گل و گیاه استفاده کنید

اگر به دنبال جشن تولدی رمانتیک با تزئیناتی زیبا و متفاوت هستید بهتون استفاده از شمع و گل برای تزئینات رو می دیم . می تونید چند شاخه گل و یا گلدان های گل رو روی میز بزارید و در اطراف میز شمع های مناسبی روشن کنید .

خودتان بسازید ، خودتان بپزید

اگر به دنبال صرفه جویی و راهی برای کاهش هزینه های تولد هستید خودتون هرچیزی رو که می تونید بسازید از کیک گرفته تا ریسه ها و کارت دعوت و …

بادکنک آرایی کنید

1563700039 DFTUBEMCQH - همه چیز درباره ی بایدها و نبایدهای تولدهای دخترانه و پسرانه

بادکنک آرایی به محیط تولد زیبایی خاصی میده به همین دلیل می تونید با تهیه ی تعدادی بادکنک و مشاهده آموزش های بادکنک آرایی که در سطح اینترنت وجود دارن تزئیناتی متفاوت برای تولدتون ایجاد کنید .

به کافه و رستوران برید

اگر می خواید خودتون رو از اعتراض همسایه ها و تزئینات خانه رها کنید پس می تونید به کافه یا رستوران برید و در اونجا جشن بگیرید البته توجه داشته باشید که این ایده هزینه های شما رو افزایش میده.

000702 - همه چیز درباره ی بایدها و نبایدهای تولدهای دخترانه و پسرانه

همه چیز درباره ی بایدها و نبایدهای تولدهای دخترانه و پسرانه

اگر می خواید هم شما از جشن تولد لذت ببرید و هم تولدتون رو به بهترین شکل ممکن اجرا کنید باید از انجام بعضی کارها خود داری کنید و بعضی دیگه از کارها رو انجام بدید .

کی و چه زمانی جشن تولد بگیریم ؟

بهترین روزها برای جشن گرفتن روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هستن چرا که ممکنه تولد تا دیروقت ادامه پیدا کنه و اینطوری برای مدرسه بچه ها مشکلی پیش نمیاد . اگر برای بچه های مهدکودک قصد دارید جشن بگیرید می تونید جشنتون رو بعد از ظهر بزارید اما به طور کلی بهترین زمان برای جشن گرفتن شب هست .

چه جوری به جشن بریم

 

اولین کاری که باید انجام بدید زمان بندی برای آماده شدن و حرکت به طرف تولد هست سعی کنید یک ساعت زودتر راه بیافتید تا سر وقت به محل تولد برسید . لباس های راحتی و اسپورت بپوشید و اگر تولد بعد از شام هست برای شام غذای سبک بخورید تا بتونید از کیک و سایر تنقلات جشن استفاده کنید.

برای جشن تولد چی بگیریم ؟

happybirthday gift - همه چیز درباره ی بایدها و نبایدهای تولدهای دخترانه و پسرانه

اولین نکته ای که باید به اون توجه کرد اینه که هیچ وقت به جای هدیه تولد پول نقد ندید . اگر قصد دارید پول هدیه بدید از کارت های هدیه بانکی استفاده کنید .

برای تولد بچه ها لوازم خانه هدیه ندید و به سن و علاقه و جنسیت ، شخصی که قصد دادن هدیه به اون رو دارید توجه کنید .

حال و هوای جشن تولد رو بدانید

برای اینکه بدونید چه جور لباسی باید بپوشید قبل از رفتن به جشن تولد آمار شرکت کننده های تولد رو بگیرید .

رعایت کنید

برای اجرای بخش هایی مثل موسیقی و یا تاریکی و روشنی محیط رعایت تمام مهمان ها رو بکنید برای مثال اگر مهمان هایی با سن بالا دارید کار درستی نیست که از آهنگ با صدای بلند استفاده کنید.

باجمع باشید

56044403 - همه چیز درباره ی بایدها و نبایدهای تولدهای دخترانه و پسرانه

برای اینکه حوصله شما سرنره و جشن تولد به شما خوش بگذره خودتون رو همراه جمع کنید با اون ها جک بگید و به جک های اون ها بخندید و … سعی کنید گوشه گیر نباشید و شلوغ بازی دربیارید .

در جشن تولد مبایل را خاموش کنید

مبایل ها جزو وسایلی هستن که ما رو به خودشون مشغول میکنن پس حداقل طی جشن تولد مبایلتون رو کنار بزارید با بچه ها بازی کنید و از جشن لذت ببرید.

در جشن تولد بداخلاق نباشید

سعی کنید در جشن تولد حتما لبخند بزنید چرا که قیافه ی جدی و عصبانی باعث نارحتی بقیه میشه .

در جشن تولد عکس بگیرید

اولین نکته ای که باید به اون توجه کنید اینه که شخصی که می خواید از اون عکس بگیرید رو بشناسید اگر کسی قصد عکس گرفتن نداره به زور و اجبار اون رو مجبور به عکس گرفتن نکنید . با هرکسی که می تونید عکس بگیرید و فقط سراغ هم سن هاتون نرید و در گرفتن عکس افراط نکنید چند عکس با هر نفر کافیه .

از جشن تولد فیلم برداری کنید

برای ثبت خاطراتتون از لحظه ی فوت کردن شمع و … فیلم بگیرید و از کسی بدون اجازه فیلم نگیرید .

طرفتان رو بشناسید

اجازه بدید صاحب تولد شمع ها رو فوت کنه چراکه ممکنه از این شوخی که بقیه شمع های اون رو فوت کنن خوشش نیاد ولی اگر از شما خواسته شد که همگی با هم شمع ها رو فوت کنید با این کار مخالفت نکنید .

در جشن تولد آواز بخوانید

musicvector - همه چیز درباره ی بایدها و نبایدهای تولدهای دخترانه و پسرانه

اگر قرار به خواندن آواز ، مخصوصا آواز تولدت مبارک شد با بقیه همراهی کنید و با هم به خواندن اون شعر مشغول شید .

تا دیروقت ننشینید

بعد از اتمام جشن محل جشن رو ترک کنید و اجازه بدید تا میزبان استراحت کنه . این کار درست نیست که تا ساعت ها بعد از اتمام جشن در اونجا بمونید .

در جشن تولد لبخند بزنید

97725a39bc876aa68d1086e7665757b501ad1d10 - همه چیز درباره ی بایدها و نبایدهای تولدهای دخترانه و پسرانه

اجازه ندید که خستگی آماده کردن ملزومات جشن باعث از بین رفتن لبخند شما بشه و برای مهمان ها هم که شده حتما طی جشن لبخند بزنید .

در مراسم جشن تولد خسیس نباشید

سعی کنید همه چیز مخصوصا کیک تولد رو به اندازه کافی سفارش بدید چرا که نرسیدن کیک به بعضی از مهمون ها خیلی زشته . می تونید در برنامه ریزیتون برای هر نفر 100 گرم کیک در نظر بگیرید.

همسایه ها رو دریابید

از اون جایی که ممکنه سر وصدای شما باعث آزار همسایه ها شده باشه با برشی از کیک از اون ها تشکر کنید .

زمان جشن تولد رو مدریت کنید

جشن رو برای رده های مختلف سنی مدریت کنید برای مثال اگر تولدتون برای یک خردسال هست پس مراسم ها رو عقب نندازید برای مثال سریع شمع ها رو فوت کنید و … چراکه بچه های خردسال بعد از گذشت مدتی احساس خستگی میکنن و ممکنه در ادامه ی جشن بداهلاقی کنن.

تزئین کنید

1555739425 VKFDKQIKFB - همه چیز درباره ی بایدها و نبایدهای تولدهای دخترانه و پسرانه

محیطی مناسب رو در نظر بگیرید و اون جا رو برای عکاسی تزئین کنید با این کار می تونید عکس های زیبایی داشته باشید.

در جشن تولد خوش اخلاق باشید

سعی کنید در طی مراسم خونسرد و خوش اخلاق باشید برای مثال اگر فرش های شما کثیف شد خونسردی خودتون رو حفظ کنید و همچنان لبخند بزنید.

برای جشن تولد شام سبک تهیه کنید

886fb10920383215f8d0c0ec685440ba compressor - همه چیز درباره ی بایدها و نبایدهای تولدهای دخترانه و پسرانه

یک شام سبک و ساده مثل سالاد اولویه انتخاب کنید تا هم به راحتی خورده بشه و هم مهمون ها می تونن از بقیه ی تنقلات و شیرینی های جشن به راحتی استفاده کنن .

امیدواریم از مطلب همه چیز درباره ی بایدها و نبایدهای تولدهای دخترانه و پسرانه استفاده کافی رو برده باشید.

 

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا
    بستن
    بستن