پیشنهادات ویژه

مجموعه ای از بازی های سرگرم کننده برای مهمانی ها و دورهمی ها

در این مطلب در جشن پلاس با مجموعه ای از  بازی های سرگرم کننده چند نفره آشنا میشید . در ادامه با ما همراه باشید.

انتخاب بازی و سرگرمی مناسب برای جشن های طولانی مناسب ترین گزینه برای جلوگیری از سر رفتن حوصله مهمون ها مخصوصا جوون هاست .

از این رو در پایین مجموعه ای از بازی ها و سرگرمی های مناسب برای دورهمی ها و جشن ها رو بیان کردیم.

بازی مافیا

photo 2018 04 06 22 17 42 - مجموعه ای از بازی های سرگرم کننده برای مهمانی ها و دورهمی ها

یکی از محبوب ترین بازی های کارتی گروهی بازی مافیاست . این بازی به این شکله که کارت هایی بین شرکت کننده ها پخش میشه و عده ای به طور تصادفی در دسته مافیا (اقلیت افراد) و عده ای در دسته شهروندان قرار میگیرن (اکثریت افراد) در پایان بازی اگر تعداد مافیا ها و شهروندان برابر شد گروه مافیا برنده و اگر تمام افراد گروه مافیا از بازی خارج شدن شهروندان برنده میشن بازی هم زیر نظر شخصی با اسم خدا یا گاد انجام میشه .

این بازی در 5 مرحله ادامه پیدا میکنه که شامل  تعین شخصیت ها به صورت مخفیانه ، بسته شدن چشم افراد توسط گاد (برای اینکه افراد مافیا همدیگه رو بشناسن) ، گاد اعلام روز میکنه و افراد باید بر اساس استدلال هایی مافیا رو پیدا کنن ، و اعلام شب توسط گاد برای حذف یکی از شهروندان توسط مافیا .

مراحل بالا تا مشخص شدن نتیجه نهایی بازی ادامه پیدا میکنن.

پانتومیم

1555611128 YMZVOJXPNX - مجموعه ای از بازی های سرگرم کننده برای مهمانی ها و دورهمی ها

اجرای بازی پانتومیم این روزها همه جا از برنامه های طنز تلوزیون تا مهمونی ها و دورهمی ها رواج پیدا کرده برای این بازی هر گروه جمله هایی آماده میکنن و افراد گروه مقابل باید اون جمله ها رو در زمان مشخصی بیان کنن در پایان گروهی که بیشترین درست رو گفته باشه برنده میشه .

بازی چشمک

اگر دنبال بازی می گردید که امکانات خیلی کمی می خواد پس این بازی انتخابی مناسب برای شماست چراکه فقط به تکه های کوچک کاغذ و خودکار نیاز داره.

به این شکل انجام میشه که شخصی کاغذی با شکل چشمک رو در دست میگیره (سایر افراد نمیدونن این فرد چه کسیه ) حالا کسی که کاغذ با نماد چشمک رو در دست داره باید به همه شرکت کننده های بازی به صورت مخفیانه چشمک بزنه .

قانون های بازی به این شکل هستن :

 • حاکم هم می تونه در اواسط بازی کاغذ خودش رو وسط بندازه
 • اگر یکی از افراد بدون اینکه بهش چشمکی زده بشه کاغذ خودش رو روی زمین انداخت حاکم می تونه اون فرد رو بازنده اعلام کنه .
 • اگر کسی به جز مخاطب به حاکم چشمک زد فرد سوم می تونه حاکم رو به عنوان بازنده اعلام کنه .
 • اگر کسی حاکم بازی رو شناسایی کرد می تونه با بیان این موضوع حاکم رو بازنده کنه و اگر در شناسایی حاکم اشتباه می کرد اون شخص بازنده میشه.

جرات یا حقیقت

اگر دنبال یه بازی هیجان انگیز ، جذاب و البته دردسر ساز می گردید بهتر از این بازی پیدا نمی کنید .

می تونید بازی رو با یک بطری شروع کنید ، بطری رو بچرخونید و به طرف هرکی که چرخید باید یکی از دو گزینه ی جرات یا حقیقت رو انتخاب کنه . در صورتی که جرات رو انتخاب کرد پس شما باید یک کار به خصوص برای انجام به اون بدید و در صورت انتخاب حقیقت باید جوابی درست و البته واقعی به سوال شما بده.

مخالف

بازی مخالف یک بازی جذاب و خنده دار برای مهمونی های شلوغه . نحوه بازی به این صورته که همه شرکت کننده ها به صورت دایره ای دور هم جمع میشن ، یک نفر بازی رو شروع میکنه و تو گوش فرد کناریش کاری برای انجام میگه حالا اون فرد باید دقیقا خلاف اون کار رو انجام بده برای مثال اگر شما به  شخص کناریتون گفتید دست راستت رو بالا بیار اون باید دست چپش رو بالا بیاره.

 

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

  نوشته های مشابه

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن