تولد کودک

لباس تولد بچه ها را چطور انتخاب کنیم؟

جشن تولد برای بچه‌ها به معنی بازی، شادی و سرگرمی است. در روز جشن تولد که شاهد یک سال بزرگ شدن بچه‌ها هستیم، وظیفه‌ی ما بزرگترها سازماندهی روز تولد است؛

جشن تولد برای بچه‌ها به معنی بازی، شادی و سرگرمی است. در روز جشن تولد که شاهد یک سال بزرگ شدن بچه‌ها هستیم، وظیفه‌ی ما بزرگترها سازماندهی روز تولد است؛ لوازم روز تولد، اسباب‌بازی، خوراکی و البته شیرینی را باید تهیه کنیم. همه‌ی این‌ مورد و به‌علاوه انتخاب لباس‌ تولد  برای اینکه کودک ما یک شاهزاده شود مهم است. ما در جشن پلاس برای شما لباس تولد و وسایل جالب مخصوص روز تولد را آماده کرده‌ایم که در زیر لیست آن را می بینید:

انتخاب لباس تولد بچه ها

لباس تولد  برای دختر بچه ها

تولد بچه ها girl bitrhday clothes - لباس تولد بچه ها را چطور انتخاب کنیم؟
لباس تولد بچه ها

دختر  دلبند شما می‌تواند در روز تولد خود زیباترین لباس یک شاهزاده را بپوشد. می‌توانید با لباس های مدل پرنسسی  باعث شوید کودک شما در این روز احساس یک پرنسس را داشته باشد. لباس تولد مدل شاهزاده‌ای یا پرنسسی را در بسیاری از مغازه‌های لباس فروشی کودکان می‌توانید پیدا کنید. اگر می‌خواهید لباس  را با دستان خود بدوزید، می‌توانید یاد بگیرید که چطور زیباترین دامن باله را با استفاده از تور رنگی و کش درست کنید. این دامن با یک لباس پنبه‌ای (کتان) سفید فوق العاده می‌شود.

تم وسایل روز تولد نیز یکی از مسائل مهم دیگر است باید مورد توجه قرار بگیرد. اگر شما یک تولد با تم خاصی دارید، می‌توانید لباس دخترتان را بر اساس تم تولد انتخاب کنید. اگر درحال برنامه‌ریزی برای گرفتن جشن تولد در باغ هستید، می‌توانید محوطه را با گل‌های زینتی تزیین کنید و یک کیک شبیه گل‌های بهاری برای جشن تولد سفارش دهید. این تم می‌تواند با لباس تولد از گل برای کودک شما مطابق شود. اگر جشن تولد همزمان با برف زمستان است، می‌توانید یک مهمانی با تم برف بگیرید. کوکی‌های برفی و تزیینات آبی، خانه شما را زیبا تر می‌کند. همچنین یک لباس پرنسسی آبی برای دختر عزیزتان می‌تواند گزینه‌ی دلپذیری باشد.

تولد برای پسربچه ها

تولد بچه ها boy bitrh clothes - لباس تولد بچه ها را چطور انتخاب کنیم؟
لباس تولد بچه ها

 

برای برگزاری تولد پسر خوشگل تان در صورتی که سن او کم باشد می‌توانید خودتان برای او یک تاج درست کنید. این تاج را می‌توان با یک مقوای آبی رنگ درست کرد و لوازم تولد و لباس تولد را با آن تکمیل کرد.

لباس‌ سرگرم‌کننده

تولد بچه ها Fun birthday clothes2 - لباس تولد بچه ها را چطور انتخاب کنیم؟
لباس تولد بچه ها

لباس تولد بچه‌ها  را می‌توانید از لباس‌های محلی و خاص و لباس‌های شخصیت‌های کارتونی انتخاب کنید. شما می‌توانید این لباس ها را از مغازه‌های لباس‌فروشی کودکان یا اسباب‌بازی فروشی‌ها تهیه کنید. برای لباس تولد دختران می‌توانید از مدل لباسهای پرنسس‌های دیسنی انتخاب کنید. همچنین می توانید لباس تولد را از لباس‌های سفیدبرفی، مینی‌موس و شاهزاده‌ی یخزده که یک محیط سرگرم کننده ایجاد می کنند تهیه کنید.

اگر می خواهید لباس‌های محلی یا خاصی را برای لباس بخرید، برای پسربچه‌ها گزینه‌های زیادی وجود دارد. مخصوصا لباس دزدان دریایی یک لباس تولد جالب است که پسر بچه‌ها را به خود جذب می کند. لباس تولد اَبَر قهرمان  می تواند روز تولد او را شگفت انگیز کند. کودک شما با پوشیدن لباس تولد سوپرمن یا بتمن در جشن تولد خود این روز را برای همیشه به خاطر خواهد سپرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید
    دکمه بازگشت به بالا

    [gravityform id="2" title="true" description="true" ajax="true"]

    بستن
    بستن