تم تولد

عجیب ترین تم های تولد برای جشنی متفاوت و به یادماندنی

قصد داریم در این مطلب ایده هایی برای برگزاری جشن با عجیب ترین تم های تولد رو به شما بگیم با ما همراه باشید.

یکی از مهم ترین چالش های پیش روی شما به عنوان شخصی که دوست دارید تولدی متفاوت بسازید انتخاب تمی مناسب هست . به همین دلیله که انتخاب عجیب ترین تم های تولد می تونه مناسب ترین گزینه برای برگزاری جشن تولدی متفاوت باشه .

تیم جشن پلاس با ارائه انواع تم ها از جمله عجیب ترین تم های تولد سعی داره جشنی متفاوت برای شما بسازه . برای سفارش هرکدوم از تم ها کافیست با همکاران ما در جشن پلاس درتماس باشید .

نمونه هایی از عجیب ترین تم های تولد برای جشن تولد

یکی از عجیب ترین تم هایی که برای دخترها انتخاب میشه تم تولد توت فرنگی هست که امروزه طرفدارهای زیادی پیدا کرده برای این که تولدی عجیب تر داشته باشید می تونید این تم رو با میوه ی عجیب و دلخواه خودتون سفارشی سازی کنید .

جشن تولد صورتی 600x343 - عجیب ترین تم های تولد برای جشنی متفاوت و به یادماندنی

انتخاب تم یک شخصیت کارتونی خاص به همراه رنگ های عجیب می تونه جشن تولدی متفاوت رو برای شما رقم بزنه .

تم‌های تولد 1 1 600x347 - عجیب ترین تم های تولد برای جشنی متفاوت و به یادماندنی

اگر دنبال تم تولدی عجیب می گردید چطوره از تم دریا استفاده کنید اما نه از صدف و خرچنگ و … برای این تم از المان های خود دریا استفاده کنید .

تم‌های تولد 1 1 600x402 - عجیب ترین تم های تولد برای جشنی متفاوت و به یادماندنی

می تونید از تم پرنده ای که قبلا شوم دونسته می شد استفاده کنید . درسته که جغد رو در گذشته شوم می دونستن اما امروزه تم جغد یکی از پرطرفدار ترین تم هاست شما می تونید این تم رو با تم قاصدک و پروانه ترکیب کنید و جشنی متفاوت و عجیب بسازید .

تم‌های تولد 1 2 - عجیب ترین تم های تولد برای جشنی متفاوت و به یادماندنی

از اون جایی که امروزه معمولا از شخصیت های کارتونی به عنوان تم تولد استفاده میشه برای داشتن تمی متفاوت می تونید از بادبزن های رنگارنگ استفاده کنید . انتخاب بادبزن ها در رنگ های رنگین کمان می تونه تم رنگین کمان در ظاهری متفاوت رو برای ما بسازه . برای سفارش این تم ها با همکاران ما در جشن پلاس در تماس باشید .

تم‌های تولد 1 2 600x464 - عجیب ترین تم های تولد برای جشنی متفاوت و به یادماندنی

یکی از تزئینات جدایی ناپذیر جشن های امروزی گل های کاغذی هستن که ظاهری متفاوت به جشن ما میدن . حالا شما با استفاده از این گل های کاغذی در رنگ ها و اندازه های دلخواه خودتون می تونید جشنی متفاوت بسازید . برای سفارش این تم با جشن پلاس در تماس باشید .

تم‌های تولد 1 3 600x303 - عجیب ترین تم های تولد برای جشنی متفاوت و به یادماندنی

برای این که به تمام مهمون هاتون حسی متفاوت بدید ، جشنی متفاوت داشته باشید و هیجان رو به اوج خودش برسونید به شما پیشنهاد استفاده از تم سرخ پوستی رو میدیم . اگر این تم در فضای باز انجام بشه هیجان بیشتری به مهمون ها منتقل میکنه .

تم‌های تولد 1 22 - عجیب ترین تم های تولد برای جشنی متفاوت و به یادماندنی

از اون جایی همه ما عادت داریم بعد از ورود به جشن تولد با یه تم مخصوص از ماپذیرایی بشه این تم می تونه گزینه ی متفاوتی باشه . تم بادکنک به طوری که داخل تزئیناتمون فقط و فقط از بادکنک ها با رنگ ها و شکل های متفاوت استفاده کنیم می تونه جشنی متفاوت رو برای ما بسازه .

تم‌های تولد 1 8 600x400 - عجیب ترین تم های تولد برای جشنی متفاوت و به یادماندنی

انتخاب تم های ساده با رنگ های ملایم و دوست داشتنی هم می تونه گزینه ی مناسبی باشه  . از اونجایی که این تم ها علاوه بر زیبایی به دور از تجملات هستن ، تم مورد علاقه خیلی از پدر و مادر ها شدن .

تم‌های تولد 1 7 600x400 - عجیب ترین تم های تولد برای جشنی متفاوت و به یادماندنی

استفاده از تم های چایی و فرفره رنگی هم باعث عجیب و متفاوت شدن جشن ما میشه . می تونیم از تم دوچرخه هم به عنوان تمی که تو کمتر جشنی دیده میشه استفاده کنیم .

تم‌های تولد 1 6 600x447 - عجیب ترین تم های تولد برای جشنی متفاوت و به یادماندنی

شخصیت های کارتونی متفاوتی وجود دارن که یه انتخاب مناسب از بین این شخصیت ها می تونه تولدی متفاوت بسازه .

استفاده از تم پری دریایی به همراه تزئینات سه بعدی گزینه ای مناسب و متفاوت برای برای دختر خانوم های خیالبافه .

تم‌های تولد 1 4 600x450 - عجیب ترین تم های تولد برای جشنی متفاوت و به یادماندنی

انتخاب تم جنگل با تزئینات متفاوت و زیبا گزینه ای مناسب برای جشن شماست مخصوصا اگر قراره بچه هایی بازیگوش به جشن شما بیان .

تم‌های تولد 1 17 600x450 - عجیب ترین تم های تولد برای جشنی متفاوت و به یادماندنی

با استفاده از ستاره هایی بزرگ و کوچک و استفاده از عکس فرزندتون در بین اون ها تمی بینظیر و رویایی بسازید .

تم‌های تولد 1 16 600x381 - عجیب ترین تم های تولد برای جشنی متفاوت و به یادماندنی

لوگو ها یکی از محبوب ترین انیمیشن ها با عجیب ترین ریسه های تولد هستن . با استفاده از این ریسه ها تولدی عجیب رو رقم بزنید .

تم‌های تولد 1 11 600x408 - عجیب ترین تم های تولد برای جشنی متفاوت و به یادماندنی

در این مطلب چند نمونه از عجیب ترین تم های تولد رو برای شما ذکر کردیم برای گرفتن مشاوره در این زمینه با همکاران ما در جشن پلاس در تماس باشید.

تیم جشن پلاس با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش تم تولد بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را انتخاب و با جشن پلاس تماس بگیرید .

نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات جشن پلاس به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های جشن پلاس از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود.

تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.ا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.

تیم جشن پلاس با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را انتخاب و با جشن پلاس تماس بگیرید .

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن