پیشنهادات ویژهسورپرایز

راهنمای خرید هدیه مناسب برای یک پسر

هدیه مناسب برای یک پسر شاید دغدغه این روزهای شما باشد. هدیه دادن برای بعضی از افراد یک کار لذت بخش و برای برخی دیگر دلهره آور است.

هدیه مناسب برای یک پسر شاید دغدغه این روزهای شما باشد. هدیه دادن برای بعضی از افراد یک کار لذت بخش و برای برخی دیگر دلهره آور است. جنسیت نقش مهمی در تعامل افراد با همدیگر دارد؛ و خرید هدیه نیز از این قاعده مستثنی نیست. تمام افراد کادو گرفتن را دوست دارند؛ اما فرایند انتخاب و خرید هدیه برای آنها کاملا متفاوت است. اگر درمورد خرید هدیه مناسب برای یک پسر مورد نظر خود بسیار فکر کرده اید اما ایده ای به ذهن تان نرسیده است، این مقاله را در جشن پلاس مطالعه کنید تا انتخاب کادو برایتان راحت تر شود.

هدیه گرفتن بر اساس علایق

gift for guys - راهنمای خرید هدیه مناسب برای یک پسر
راهنمای خرید هدیه مناسب برای یک پسر

 

فعالیت ها یا ورزش های مورد علاقه اش را بنویسید

اگر پسری به خوبی بشناسید، (مثلا برادر یا دوست صمیمی) ورزش ها و فعالیت مورد علاقه او را به خوبی می دانید. کدام ورزش را بیشتر دوست دارد یا تجهیزات کافی برای کدام فعالیت ورزشی را ندارد؟ در پیرامون این موارد به دنبال خرید هدیه مناسب برای یک پسر باشید. مهم نیست که هدیه شما معنادار و یا احساسی باشد؛ بسیاری از پسرها کادوی کاربردی تر را ترجیح می دهند.

اگر ورزشکار است، تجهیزات جدید، امضای بازیکن مورد علاقه بر روی توپ یا تی شرت و یا بلیط یک بازی، کادو هایی فوق العاده ای برای او  هستند. اگر شخص کادو گیرنده کم سن است، می توانید به او پوستر ورزشی هدیه دهید. در خرید هدیه مناسب برای یک پسرکه علاقه مند به موسیقی یا هنر است ، تجهیزات موسیقی یا لوازم هنری گزینه های بسیار مناسب تری هستند. حتی می توانید مجموعه موسیقی خواننده یا نوازنده مورد علاقه او را برای او بخرید.

ممکن است با یک گیمر طرف باشیم. در این صورت، خریدن یک بازی جدید یا یک بخش سخت افزاری برای سیستم او بسیار مورد استقبال او قرار خواهد گرفت. خرید هدیه مناسب برای یک پسرهای  که هنرمند است،کمی آسان تر است، چون افراد هنرمند همیشه به لوازم جدید نیاز دارند. اگر مخاطب شما هنرمند است، قلم موی جدید یا رنگ نقاشی گزینه های خوبی هستند. افراد اهل موسیقی هم همیشه به لوازم جدید نیاز دارد؛ سیم جدید گیتار، کابل برای یک دی جی یا سیم ویلون، همگی برای هدیه یک پسر خوب و پسندیده هستند.

www.matlabak.ir1479375080 - راهنمای خرید هدیه مناسب برای یک پسر
هدیه مناسب برای یک پسر شاید دغدغه این روزهای شما باشد. هدیه دادن برای بعضی از افراد یک کار لذت بخش و برای برخی دیگر دلهره آور است.

درمورد علایق با او صحبت کنید

اگر به طور مرتب و منظم با طرف کادو گیرنده صحبت می کنید، در میان حرف های خودمانی خودتان از او بپرسید که چه چیزی را لازم دارند؟ بعضی از پسرها راحت هستند و به شما می گویند که چه چیزی ندارند. البته در بعضی از دوستی ها، رک بودن حدی دارد؛ پس مراقب باشید که مکالمه ای سالم داشته و پیام اشتباه به او منتقل نکنید و منظور خود را لو ندهید. می توانید بدون آن که هدیه مد نظر خود را لو دهید، نظر او را در موردش بپرسید.

 

در صفحات اینترنتی درباره هدیه مورد نظرتان بخوانید

یکی از جاهای خوب برای ایده گرفتن برای خرید هدیه مناسب برای یک پسر ، صفحات اینترنتی است. در این مکان ها شما کسانی را پیدا می کنید که علایق مشابه شخص کادو گیرنده دارند. این موضوع به شما یک سرنخ از جدیدترین محصولات یا رویداد های آینده می دهد. نیازی نیست در فروم ها امانت بسازید یا خودتان سوالی را مطرح کنید، زیرا گاها هفته ها طول می کشد تا پاسخی به شما داده شود؛ بنایراین کافی است نظرات و دیدگاه های قبلی را مطالعه کنید و آشنا شوید.

گزینه های خود را محدود کنید
choose gift for guy boys - راهنمای خرید هدیه مناسب برای یک پسر
راهنمای خرید هدیه مناسب برای یک پسر

اگر ایده های و فکر های زیادی برای خرید هدیه مناسب برای  یک پسر دارید، تعدادی از آن ها را حذف کنید. ببینید کدام را بیشتر می پسندد و استفاده می کند و کدام مورد با بودجه شما متناسب است؟ با توجه به رابطه خود با او، فکر کنید که چه هدیه مناسب برای یک پسر با این شرایط مناسب است؟ اگر شخصی که به او کادو می دهید دوست صمیمی، عضو خانواده یا هر فرد مهم دیگری است، قطعا بیشتر از یک دوست عادی برای او هزینه خواهید کرد. در غیر این صورت هدیه های گران تر از بودجه شما باید حذف شوند.

هدیه یک اکسسوری بخرید

اگر پسر مورد علاقه شما فردی موفق است و همه چیز دارد، هدیه خریدن برایش بسیار سخت می شود؛ زیرا هر چه لازم داشته باشد را خودش می خرد. در این موارد، یک اکسسوری که فکر می کند خیلی نیازی به آن ندارد اما از داشتنش لذت می برد را برایش تهیه کنید. اگر اهل لوازم لوکس مثل ماشین یا سیگار مرغوب است، اکسسوری هایی مثل یک جا سوئیچی یا فندک برایش بخرید. این موارد کاربردی و حتی گاها کم هزینه هستند.

پس سعی نکنید زندگی روزمره  شخص را با هدیه خود تغییر دهید ر میان گزینه های موجود برای خرید هدیه مناسب برای  یک پسر آلبوم موسیقی یا کتاب کامیک را هم در نظر داشته باشید. هدیه ای که والدینش تا به حال برای او نخریده اند.

watch of the week hublot 02 - راهنمای خرید هدیه مناسب برای یک پسر
هدیه یک اکسسوری بخرید
یک کار مشترک انجام دهید

انجام فعالیت ها مشترک  یک هدیه فوق العاده است، زیرا وقت خود را با شخص مورد نظر  به اشتراک می گذارید. مثلا زیپ لاین، صخره نوردی، رفتن به ساحل، طبیعت گردی یا غار نوردی و هرجایی که نزدیک شما باشد گزینه های خوبی هستند. از والدین تان کمک بگیرید، اگر سن کم تری داشته و از پس هزینه ها بر نمی آیید

به شهر بازی یا کافه بروید.
give gift to boys - راهنمای خرید هدیه مناسب برای یک پسر
هدیه مناسب برای یک پسر شاید دغدغه این روزهای شما باشد. هدیه دادن برای بعضی از افراد یک کار لذت بخش و برای برخی دیگر دلهره آور است.

در صورتی که توانایی پرداخت دارید، او را با یک سفر سورپرایزی غافل گیرش کنید.

 

 خرید هدیه مناسب برای یک پسر بر اساس نیازهایش

Best Gadgets for Valentine Main - راهنمای خرید هدیه مناسب برای یک پسر
هدیه مناسب برای یک پسر شاید دغدغه این روزهای شما باشد. هدیه دادن برای بعضی از افراد یک کار لذت بخش و برای برخی دیگر دلهره آور است.
اتاق یا خانه او را بررسی کنید

برخی از پسرها دنبال وسایل خوب یا ضروریات نیستند، شاید هم پول کافی برای خرید ندارند. اگر کفش او کهنه است یا صفحه موبایلش شکسته، یک جفت کفش و یا گوشی موبایل جدید بسیار مناسب خواهد بود. شاید خریدن وسیله ای که او نیاز دارد، به اندازه هدیه ای که او آنرا دوست دارد او را هیجان زده نکند، اما کاربرد آن بیشتر است. در صورتی که خانه اش به تعمیرات نیاز دارد، ابزار آلات یا جعبه ابزار هدیه مناسبی برای او خواهد بود. با اعضای خانواده یا دوستانش درباره هدیه مناسب برای یک پسر صحبت کنید

اگر از خود شخص نتوانستید بفهمید که چه چیزی لازم دارد، شاید دوستان یا خانواده اش  بتوانند به شما کمک کنند. افرادی که به او نزدیک هستند یا با او زندگی می کنند، ایده های خوبی برای کادو دارند. با این کار هدیه تکراری برایش نمی خرید.

بپرسید که چیزی را می خواهد یا دوست دارد

گفتگو کردن با او، دید خوبی نسبت به آن چه لازم دارد به شما می دهد. مستقیما از او چه می خواهد را نپرسید، شایداو از  این برخورد خوشش نیاید. به حرف هایش دقت کنید و با سوالات زیرکانه بفهمید که چه چیزی کم دارد. کار با بعضی از پسرها راحت تر است؛ اگر با حرف زدن به نتیجه ای نرسیدید، از خودش بپرسید که چه چیزی لازم دارد.

ارزش هدیه های مختلف را مقایسه کنید

عموما افراد هزینه محدودی را برای کادو خریدن در نظر می گیرند. بهتر است قیمت های فروشگاه های اینترنتی یا مراکز خرید را با هم مقایسه کنید و در انتخاب هدیه مناسب برای یک پسر عجله نکنید. خریدن کادوی با کیفیت، مطمئنا او را تحت تاثیر قرار می دهد. پس به دنبال با کیفیت ترین مورد هدیه باشید. اگر توانایی خرید هدیه را ندارید، سراغ گزینه های دیگر بروید. در جایی که اصلا فکرش را نمی کنید مثل بازارچه سنتی، یک هدیه مناسب پیدا کنید. خریدن هدیه با قیمت مناسب، علاوه بر هزینه کمتر، کمک می کند تا کیفیت کادو را بالاتر ببرید.

کارت هدیه به او بدهید

کارت هدیه هنوز جزو گزینه های ایده آل   برای هدیه مناسب برای یک پسر است. اگر به یکی از آشنایان کارت هدیه می دهید مبلغی حدود ۵۰ هزار تومان کافی است، اما برای اعضای خانواده، اگر می توانید بیشتر هزینه کنید.

احتمال دارد پسری که برایش کادو می خرید اهل کارهای فنی باشد. در این صورت کارت خرید از یک فروشگاه ابزارآلات جزو گزینه های جذاب برای او به حساب خواهد آمد. برای گیمرها و افراد اهل کامپیوتر هم می توانید یک کارت خرید از فروشگاه بازی کامپیوتری بخرید.

 خودتان هدیه ای را بسازید

765x510 - راهنمای خرید هدیه مناسب برای یک پسر
هدیه مناسب برای یک پسر شاید دغدغه این روزهای شما باشد. هدیه دادن برای بعضی از افراد یک کار لذت بخش و برای برخی دیگر دلهره آور است.
هدیه معنا دار برای او بسازید

هدیه ای مربوط لحظاتی که با هم هستید را بسازید. توانایی هایتان را بررسی کرده و با استفاده از نقاط قوت تان کادویی برای او بسازید. اهمیتی ندارد که هنرمند حرفه ای نیستید؛ در مورد اثر هنری، مفهوم از کیفیت مهم تر است. اگر هنرمند نیستید، کلاژ عکس یک کادو شخصی و آسان است.

وسایل مورد نیاز را لیست کنید

یک لیست کامل از تمام لوازم مورد نیاز را بنویسید. با انجام این کار، کادو به موقع و مرتب آماده می شود و کار را نصفه و نیمه رها نمی کنید. با توجه محدودیت زمان برنامه ریزی کنید. بهتر است لوازم مورد نیاز، اضافه بیاید تا این که وسط کار تمام شود. لوازم مورد نیاز را از فروشگاه لوازم التحریر یا آنلاین بخرید.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا
    بستن
    بستن