پیشنهادات ویژهکادوی تولدوسایل ترئینی

دکوراسیون مناسب برای متولدین هر ماه چیست ؟

شما در این مطلب با دکوراسیون برای متولدین هر ماه آشنا میشید در ادامه با ما همراه باشید.

ما تا حالا برای انتخاب خیلی از چیزها به سال و ماه تولدمون توجه میکنیم . برای خرید سنگ های قیمتی ، زیورآلات ، انتخاب رنگ و … اما شده تاحالا به این فکر کنید که چه دکوراسیونی مناسب ماه تولد شماست ؟ ما در این مطلب قصد داریم به چینش محیط  بر اساس ماه تولد شخصی که می خوایم براش هدیه تهیه کنیم یا خونش رو دیزاین کنیم رو به شما بگیم در ادامه با ما همراه باشید .

دکوراسیون مناسب برای متولدین هر ماه

دکوراسیون مناسب  فروردین

افراد متولد فروردین افرادی جسور ، بی باک و تا حدی کله شق هستن  و دقیقا به همین خاطره که برای تزئینات منزل این افراد باید از رنگ های تند و پر انرژی  استفاده کرد با این حال وسایلی که برای تزئینات انتخاب میکنیم باید ساده باشن چراکه متولدین این ماه عاشق وسایل ساده  با رنگ های تند هستن.

mo8568 - دکوراسیون مناسب برای متولدین هر ماه چیست ؟

متولدین فروردین حساسیت خاصی روی وسایلشون دارن و به سختی وسایلشون رو کنار می زارن پس برای تهیه ی هدیه ی اون ها سعی کنید یک هدیه ی خاص بخرید که اون رو نداره تا بین استفاده از وسیله ی جدید و قدیمیش حساسیت نشون نده .

دکوراسیون مناسب  اردیبهشت

افراد متولد این ماه بیشتر از هرچیزی سادگی رو دوست دارن پس استفاده از وسایل پر زرق و برق و رنگ های تند برای این ماه جواب نمیده . متولدین اردیبهشت ماه اشخاصی عاشق سادگی و راحتی هستن به همین دلیل هیچ دکوری بهتر از یه دکور ساده و راحت شامل مبل های بزرگ راحتی ، کوسن ها ، پرده های ساده و … یک متولد اردیبهشت رو خوشحال نمیکنه .

ایرانی ساده 1 - دکوراسیون مناسب برای متولدین هر ماه چیست ؟

دکوراسیون مناسب  خرداد

متولیدن خرداد افرادی با روابط اجتماعی بالا ، خوش صحبت ، شلوغ و پر انرژی هستن . یکی از کارهای موردعلاقه متولدین این ماه هم صحبتی با اقوام و آشناها هست متولدین این ماه از وسایل پر زرق و برق و شلوغ علاقه ای ندارن با این حال وسایل اون ها باید مدرن و به روز باشه جوری که در عین سادگی خصوصیاتی خاص و مدرن داشته باشه متولدین این ماه عاشق نور و روشنایی هستن و از خونه های تاریک دوری میکنن داخل خونه ی یک متولد خرداد معمولا چندین چراغ و آباژور و کلی پنجره برای روشنایی خونه قرار داره .

دکوراسیون مدرن - دکوراسیون مناسب برای متولدین هر ماه چیست ؟

 

دکوراسیون مناسب  تیر

محتاط ترین آدم ها متولدین تیرماه هستن و این احتیاط از نحوه ی پوشش و دکور خونه ی اون ها کاملا به چشم میخوره .

بهترین انتخاب برای پنجره های متولدین این ماه استفاده از پرده هایی زخیم و شیشه هایی دودی هست و تا حد امکان از استفاده از لوستر و نورهای زیاد دوری کنید چرا که متولدین این ماه علاقه ی خاصی به تاریکی و نور ماه دارن .

داخل خونه افراد تیرماهی هیچ خبری از رنگ های متنوع و زیاد نیست چرا که اون ها عاشق رنگ های سرد و یکنواخت هستن پس برای چیدمان خونه ی این افراد از رنگ هایی یکنواخت و ساده استفاده کنید .

modern living room smartpasargad 600x400 e1566159534840 - دکوراسیون مناسب برای متولدین هر ماه چیست ؟

دکوراسیون مناسب مرداد

انزرژی زیاد ، جنب و جوش و شلوغی از خصوصیات مرداد ماهی هاست  اون ها افرادی عاشق آشپزی و معاشرت با فامیل و دوستان هستن . تزئینات خونه ی اون ها شمال وسایلی دکوری و زیبا با رنگ بندی هایی شاد و جذاب هست . اون ها عاشق رنگ هایی مثل نارنجی ، قرمز آجری و زرد هستن و این رنگ ها با نگاهی به وسایل آشپزخونه ، اتاق ها و سایر قسمت ها کاملا به چشم می خورن .

324454359 - دکوراسیون مناسب برای متولدین هر ماه چیست ؟

دکوراسیون مناسب  شهریور

آدم هایی به شدت مرتب و منظم ، چینش وسایل متولدین این ماه به قدری براساس نظمه که بعضی وقت ها دیگران رو اذیت میکنه . یکی از خوب ترین ویژگی های اونها پر انرژی بودنشونه  اون ها سلیقه ی خوبی دارن و خونه های خودشون رو باسلیقه و منظم چیدمان میکنن .  بهترین هدیه برای شهریوری ها کمدهای چوبی برای سر و سامون دادن به وسایلشون هست چراکه اون ها عاشق نظم هستن و دوست دارن هرچیزی سرجای خودش باشه .

index pic min 24 e1566159648526 - دکوراسیون مناسب برای متولدین هر ماه چیست ؟

دکوراسیون مناسب مهر

مهرماهی ها عاشق تقارن و وسایل دوتایی هستن پس برای خرید هدیه برای اون ها باید به این موضوع دقت کنید که هیچ وقت یک چیز تکی برای اون ها نخرید مناسب ترین هدیه ای که می تونید به یک مهر ماهی بدید وسایل دوتایی  هستن برای مثال عروسک های دوتایی اون ها عاشق رنگ های نقره ای و طلایی هستن ، تجمل رو دوست دارن و آدم هایی به شدت احساسی هستن .

x 1000 قرینه سازی در دکوراسیون داخلی خانه 5a8b22be3c02d - دکوراسیون مناسب برای متولدین هر ماه چیست ؟

اون ها عاشق وسایل لوکس ، عتیقه و قدیمی هستن پس برای هدیه ی اون ها سراغ وسایل ساده نرید .

دکوراسیون مناسب آبان

متولدین این ماه جسارت زیادی برای خرید انوع و اقسام وسایل دارن اون ها عاشق خرید وسایل گرون قیمتی هستن که تا اون لحظه حتی مد روز هم نبودن . آبان ماهی ها همیشه به دنبال خرید وسایلی  خاص و جذاب هستن و این موضوع رو حتی برای ساده ترین وسایل هم در نظر میگیرن .هیچ فرقی نمیکنه که وسیله ای مد روز باشه یا از مد افتاده باشه اگر اون وسیله ، وسیله ای خاص باشه و نگاه ها رو مجذوب خودش کنه پس وسیله ای مناسب برای یک آبان ماهیه . اون ها هیچ ترسی برای انتخاب و خرید وسایل منزلشون ندارن و هر وسیله ای با هر رنگی که اون ها رو جذب کنه جایی مناسب در خونشون قرار میگره .

146554 72848 678 - دکوراسیون مناسب برای متولدین هر ماه چیست ؟

دکوراسیون مناسب آذر

ماجراجوترین افراد دنیا آذرماهی ها هستن اون ها عاشق سفر به همه جای دنیا  هستن و وسایل تزئینی اون ها شامل سوغاتی هایی از فرهنگ ها و کشورهای مختلفی که به اون ها سفر کردن میشه . اون ها عاشق کنارهم قرار دادن انواع و اقسام وسایل مختلف با رنگ بندی های متفاوت بدون درنظر گرفتن متناسب بودن اون رنگ ها در کنار هم هستن . شما هم احتمالا از وارد شدن به خونه ی یه آذرماهی لذت می برید چرا که می تونید انواع و اقسام سوغاتی ها ، وسایل قدیمی و … رو ببینید .

Ornaments of ordinary houses - دکوراسیون مناسب برای متولدین هر ماه چیست ؟

دکوراسیون مناسب دی

آدم هایی سنتی با عادت های قدیمی که علاقه بسیار زیادی به وسایل سنتی و قدیمی دارن . فرقی نمیکنه چقدر وسایل جدید و کاربردی وارد بازار بشه اون ها فقط با استفاده از وسایلی که پدران و مادرانشون استفاده میکردن خوشحال میشن از فرش های دست بافت گرفته تا چراغ های لاله قدیمی و … برای خوشحال کردن اون ها سراغ وسایل قدیمی که داخل خونه های پدربزرگ ها و مادربزرگ ها پیدا میشه برید .

4 28 - دکوراسیون مناسب برای متولدین هر ماه چیست ؟

 

دکوراسیون مناسب بهمن

به روز ترین افراد روی زمین متولدین بهمن ماه هستن و این خصوصت داخل تک تک انتخاب هاشون کاملا مشخصه از لباسی که می پوشن تا کوچک ترین وسایل خونه ی اون ها باید مدرن و بر اساس مد روز باشه . اون ها از وسایل مدرن و عجیب غریب خوشسون میاد پس برای خوشحال کردنشون می تونید از نقاشی هایی عجیب و غریب با قاب هایی  چوبی یا آهنی استفاده کنید .

533527799 - دکوراسیون مناسب برای متولدین هر ماه چیست ؟

دکوراسیون مناسب اسفند

انسان هایی صلح طلب و عاشق آرامش هستن هیچ چیز به اندازه ی مطالعه و یا فکر کردن درباره ی رویاهاشون اون ها رو خوشحال نمیکنه . خونه ی متولدین این ماه پر از رنگ ها و وسایل آرامش بخش هست برای خوشحال کردن متولدین این ماه به هیچ وجه سراغ وسایلی با رنگ ها و شکل های عجیب وغریب نرید . یه چراغ مطالعه ی زیبا با رنگ هایی ملایم مثل آبی کم رنگ میتونه هدیه ی مناسبی برای اون ها باشه .

x 1000 ترفندهای دکوراسیون داخلی برای خانه ای آرامش بخش 5b70186d1a303 - دکوراسیون مناسب برای متولدین هر ماه چیست ؟

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن