درباره TVجشن پلاس

گروه تی‌وی جشن پلاس

گروه تی‌وی جشن پلاس تصمیم دارد تمامی اتفاقات مهم جشن عروسی، تولد، مهمونی (هنری و آموزشی) را در قالب ویدئوهایی پر ریتم و انرژیک برای مردم ایران تهیه تا تصویر ایرانی پر نشاط و پر امید را همانطور که شایسته نام زیبای ایران است به معرض نمایش بگذارد. ویدئوهایی که محتوای درون آنها را گزارش‌ها و اتفاقات جذاب دنیای چشن و گفتگو با ستاره‌هایی که در تمام این زمینه‌ها تبدیل به چهره‌ای شناخته شده و پرطرفدار شده‌اند تشکیل می‌دهد.

با توجه به بالا رفتن سرعت زندگی و علاقه‌مندی مردم به در جریان قرار گرفتن لحظه به لحظه اخبار و اتفاقاتی که حول زندگی، و شادی جشن بر پاست همراه با آموزشهای کاربردی دنبال می‌کنند.

البته علاقه‌امروزه مردم به فضای مجازی را نیز باید مزید بر علت دانست، چرا که آنها به واسطه گسترش اینترنت، به سرعت در جریان تازه‌ترین اخبار و اتفاقات قرار می‌گیرند .

در این میان گروه تی‌وی جشن پلاس که امروز بیش از دو سال از تولدش می‌گذرد، متشکل است از تیم رسانه‌ای مجرب که سابقه‌ای بیش از 15 سال فعالیت رسانه‌ای را یدک می‌کشند؛ اعضای تحریریه تی‌وی پلاس با سال‌ها حضور در رسانه‌های درجه یک کشور از جمله راهنمای خرید، جشن، جشن تولد، زیبایی و هنر دیگر از رسانه‌ها، در تلاش است. همانطور که در گذشته تحولات نیکویی در رسانه‌های نوشتاری ایجاد کردند، این بار رنگ و بویی تازه به فضای مجازی کشور ببخشند.

با تشکر از همراهی شما- تیم تی‌وی جشن پلاس

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن