درباره فروشگاه اینترنتی جشن پلاس

معرفی فروشگاه اینترنتی جشن پلاس

امروزه توسعه فضاهای مجازی باعث گردیده است روش های خرید مشتریان به کلی تغییر کند. مزایای خرید از طریق اینترنت هر روز اقشار بیشتری از مردم را به این روش خرید ترغیب کرده که نیاز های خود را از این طریق تامین نموده و شیوه خرید مدرن را جایگزین روش های دیگر نمایند. این امر باعث می شود که ایشان وقت ارزشمند خود که در سفرهای شهری جهت یک خرید می گذرانند را با گزینه مناسب تر و با امکانات بیشتری نظیر جستجوهای پیشرفته و مقایسه کالاها جایگزین نمایند.

فروشگاه اینترنتی جشن پلاس با بهره گیری از طرحی جدید و امکانات نرم افزاری علاوه بر خریدی آسان ، راحت و دلچسب امکان انتخاب هدیه برای دوستان را بر اساس داده های تکمیل شونده خود آسان کرده و این نیاز مشتری را برآورده خواهد کرد که دیگر هنگام یک مناسبت ،جشن(عروسی، تولد، مهمانی ) نگران خرید برای عزیزان خود نبوده و به راحتی محصول مورد پسند خود را تهیه کنیم.

علاوه بر این محیط دوستانه و نزدیک فراهم آمده بین کاربران امکان بررسی ، نقد و همچنین اشتراک ایده ها را فراهم خواهد آورد.

ماموريت

زندگی پرسرعت امروز ما را بر این داشت که با ایده های نو و طرحی کاربردی ، سازمانی را طراحی و بنیان کنیم که دیگرمشتریان وقت ارزشمند خود را که صرف سفرهای شهری جهت خرید نکنند و با بهره برداری از محیطی مطمئن ، کارا و سرگرم کننده خرید خود را آسانتر کرده و وقت آزاد شده خود را صرف تفریح ، ورزش و کارهای شخصی خود نمایند.

مأموريت جشن پلاس فراهم ساختن ارايه‏ي کالای مناسب تحت فضای اینترنت با محیطی کاملا مدرن و دوستانه براي مشتريان است.اين فروشگاه با بهره برداری مشتریان از ابزار های هوشمند یافتن ابزار جشن، کادو، تم و… برای دوستان و استفاده از محیط شبکه اجتماعی فروشگاه و بررسی کامل کالاها قبل از خرید این امتیاز را خواهد داشت که دیگر نه تنها برای خرید هدیه سر درگرم نشوند بلکه بتوانند هدیه ای مورد پسند دوستان یا خویشاوندان خود انتخاب کنند که حس خوب رضایت از خرید برای مشتری و داشتن هدیه ای دوست داشتنی برای هدیه گیرنده را فراهم آورد. در مستندات فنی پیوست تمام امکانات منحصر بفرد به تفضیل آمده است .

بیانیه ماموريت

این سازمان برگرفته از ارزش ها و افرادی است که خدمت به خلق خدا را چیزی جز عبادت نمی پندارند. ما بر آنیم که با فراهم آوردن محیطی مطمئن ، کارا ، هوشمند ، سرگرم کننده و متنوع ، تجربه حس خوب خریدی را در محیط اینترنت فراهم آوریم که مشتریان با خرید هوشمندانه ، آسان و سریع خود احساس رضایتمندی را بعد از دریافت و استفاده از محصول باور نمایند.این سازمان با محوریت مشتریان ، برگرفته از پرسنل متخصص ، سخت کوش و مسئولیت پذیر که همگی براساس ارزش های وجودی خود برای کارهایشان انتخاب شده اند ، هدف را رضایتمندی مشتریانی دانسته که آنها صاحبان واقعی سازمان دانسته و سعی در جمع آوری بهترین های دنیا را در یک محیط دارند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن