پیشنهادات ویژه

تو فکر هدیه (سورپرایز)برای یه مدیر هستی؟ میدونی چه ویژگی باید داشته باشد؟

هدیه خریدن کار ساده‌ای نیست، مخصوصاً هدیه برای کسی که چندان از علاقه‌مندی‌ها و سلایق شخصی او باخبر نیستید. خریدن  هدیه ای برای مدیران، کار بسیار سختی است

هدیه خریدن کار ساده‌ای نیست، مخصوصاً هدیه برای کسی که چندان از علاقه‌مندی‌ها و سلایق شخصی او باخبر نیستید. خریدن  هدیه ای برای مدیران، کار بسیار سختی است، چون انتخاب هدیه می‌تواند نقش مؤثری در آینده رابطه شما با مدیر داشته باشد.

هدیه‌ای برازنده برای یک مدیر

اگر مدیر  مرد باشد، اولین گزینه جوراب معروف مردانه است، اما قرار نیست هدیه نقش پایان یک رابطه و کار را بازی کند، بلکه معمولا هدیه  برای تقویت رابطه استفاده می‌شود، پس‌خرید جوراب برای مدیر را فراموش کنید. بهتر است به سراغ هدیه‌های معمولی تر بروید. اگر قصد خرید هدیه برای یک مدیر رادارید، بهتر است ماشین‌حساب را فراموش کنید و به فکر قیمت و صرفه‌جویی در خرید  هدیه نباشید، شما نمی‌توانید با صرفه‌جویی در هزینه خرید هدیه یک مدیر را جذب کنید.

هدیه ای برای مدیران یک امضا لاکچریهدیه ای برازنده یک مدیر است؟ The best gift for a director 7 - تو فکر هدیه (سورپرایز)برای یه مدیر هستی؟ میدونی چه ویژگی باید داشته باشد؟

امضا یک مدیر ارزشمندترین عنصر مدیریت او  است. درست است که این روزها ابزار دیجیتال استفاده از خودکار را کاهش داده است، اما باز هم تنها یک خودکار است که می‌تواند امضا یک مدیر را ثبت کند، شما با خرید یک خودکار همیشه در ذهن مدیر باقی می مانید. یک خودکار لاکچری، هم کاربردی است و هم جلوی چشم مدیر است.

کیف، هدیه ‌ای برای مدیرانهدیه ای برازنده یک مدیر است؟ The best gift for a director 5 - تو فکر هدیه (سورپرایز)برای یه مدیر هستی؟ میدونی چه ویژگی باید داشته باشد؟

خرید یک کیف پول لاکچری به دل مدیر می‌نشیند، داشتن کیف پول ارزشمند، نشان‌دهنده ارزشمندی موجودی آن است، در خرید کیف پول به سراغ موارد کم بها نروید.

ساعت یک هدیه ای برای مدیرانهدیه ای برازنده یک مدیر است؟ The best gift for a director 1 - تو فکر هدیه (سورپرایز)برای یه مدیر هستی؟ میدونی چه ویژگی باید داشته باشد؟

یکی از ارزشمندترین دارایی‌های هر مدیری، زمان است، مدیریت زمان برای هر مدیری ارزشمند و با ارزش است و حرف اول را در موفقیت شغلی هر مدیری زمان و مدیریت زمان. ساعت مچی نه‌تنها جنبه زینتی دارد بلکه برای یک مدیر از اهمیت بالایی دارد. انتخاب رنگ ساعت هم می‌تواند فاکتور مهمیدر خرید هدیه برای یک مدیر باشد، رنگ‌های تیره می‌توانند انتخاب‌های بهتری نسبت به بقیه باشند.

عینک هدیه‌ ای برای مدیران خوش‌پوشهدیه ای برازنده یک مدیر است؟ The best gift for a director 2 - تو فکر هدیه (سورپرایز)برای یه مدیر هستی؟ میدونی چه ویژگی باید داشته باشد؟

تصویر مدیران موفق، سیاست‌مداران و انسان‌های مهم را در سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی بازسازی کنید، عینک آن‌ها را نمی‌توانید از آنها حذف کنید، عینک آفتابی جدا از اینکه نقش محافظ از چشم را بر عهده دارد، کالایی است که به خوش‌تیپ بودن فرد کمک می‌کند، اگر مدیر اهل خوش‌پوشی است و به‌ظاهر خود اهمیت زیادی می‌دهد، شک نکنید که خرید یک عینک آفتابی می‌تواند او را خوشحال کند.

عطر هدیه ای برای مدیران خوش‌بوهدیه ای برازنده یک مدیر است؟ The best gift for a director 4 - تو فکر هدیه (سورپرایز)برای یه مدیر هستی؟ میدونی چه ویژگی باید داشته باشد؟

اودکلن همیشه جزو بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن است، اما توجه داشته باشید که اگر مدیر موردنظر خودش هم از مدیران خوش‌بو است اودکلنی را انتخاب کنید که بیشترین ماندگاری را داشته باشد، ماندگاری رایحه اودکلن به ماندگاری تصویر شما در ذهن یک مدیر کمک می‌کند.

گجت های دیجیتال مناسب برای مدیران به‌روزهدیه ای برازنده یک مدیر است؟ The best gift for a director 6 - تو فکر هدیه (سورپرایز)برای یه مدیر هستی؟ میدونی چه ویژگی باید داشته باشد؟

اگر مدیر جوان و همراه با تکنولوژی مخاطب شما برای خرید هدیه برای مدیر است، خرید گجت‌ها را فراموش نکنید، تلفن همراه، تبلت و یا حتی تبلت‌های کتاب‌خوانی می‌توانند مدیر همراه با تکنولوژی را خوشحال کند و شما بیشتر از پیش عزیز تر کند. سعی کنید گجتی را  انتخاب کنید که در محیط کار مدیر به کار او بیاید.

ست اداری یک انتخاب ساده اما هوشمندانه برای هدیه ای برای مدیرانهدیه ای برازنده یک مدیر است؟ The best gift for a director 3 - تو فکر هدیه (سورپرایز)برای یه مدیر هستی؟ میدونی چه ویژگی باید داشته باشد؟

اگر همچنان مردد هستید به‌عنوان آخرین پیشنهاد؛ برای انتخاب از میان گزینه‌هایی که گفته شد، بهتر است تردید را کنار بگذارید و سراغ خرید یک ست اداری  خوب بروید، ست اداری که روی میز مدیر قرار داده می شود، هم به چشم می‌آید، هم کاربردی است. فقط کافی است دکور و رنگ اتاق مدیر را در انتخاب مدل و رنگ ست اداری لحاظ کنید.در خرید ست اداری توجه کنید که ست کاملی خرید بکنید، به صورتی که نیاز به استفاده از وسیله دیگری روی میز مدیر نباشد، قبل از خرید به میز مدیر دقت کنید، ببینید کدام وسیله‌ها بیشترین کاربرد را دارند و مدیر از کدام وسیله بیشترین استفاده را می‌کند، حتما در هدیه ای که می‌خرید توجه کنید که آن وسیله‌ها موجود باشد. اگر ست اداری شما نقصی داشته باشد ممکن است حتی به روی میز رئیس هم قرار داده نشود.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا
    بستن
    بستن