تم تولد

تم تولد یونیکورن و جشن تولدی شاد و متفاوت

قصد داریم همه چیز درباره ی برگزاری جشن با تم تولد یونیکورن رو به شما بگیم . با ما همراه باشید .

از اون جایی که برگزاری جشنی متفاوت و به یادماندنی ارتباط مستقیمی با تم تولد داره ما در جشن پلاس برای شما تم یونیکورن رو طراحی کردیم که با استفاده از اون می تونید جشنی متفاوت و زیبا برای عزیزانتون بگیرید . برای سفارش این تم می تونید با همکاران ما در جشن پلاس در تماس باشید .

یونیکورن 1 36 - تم تولد یونیکورن و جشن تولدی شاد و متفاوت

تم تولد یونیکورن و برگزاری جشنی شاد ، جذاب و کودکانه

اسب تک شاخ نمادی از برآورده شدن آرزو ها برای بچه هایست که غرق در رویاپردازی های کودکانه خود هستن . به همین دلیل انتخاب این تم باعث سورپرایز شدن کودک شما میشه . در ادامه ایده هایی برای برگزاری جشن تولد با این تم آماده کردیم .

کارت دعوت

اولین کاری که برای برگزاری جشن باید انجام داد دعوت مهمون هاست . برای این کار می تونید از کارت دعوت استفاده کنید که اگر این کارت ها متناسب با تم انتخاب بشن به مهمون ها کمک میکنن که قبل از جشن حدس هایی درباره ی تم تولد بزنن . در زیر چند نمونه عکس از کارت دعوت برای شما قرار دادیم.

یونیکورن 1 27 - تم تولد یونیکورن و جشن تولدی شاد و متفاوت

کیک تولد

انتخاب کیک تولد متناسب با تم باعث زیبایی دوچندان میز تولد میشه پس بهتره که کیک تولد خودتون رو به شکل اسبی تک شاخ تهیه کنید که برای این کار اگر ساکن شهرهای تهران و تبریز باشید می تونید با تماس با جشن پلاس کیک خودتون رو سفارش بدید .

یونیکورن 1 19 - تم تولد یونیکورن و جشن تولدی شاد و متفاوت

یونیکورن 1 40 - تم تولد یونیکورن و جشن تولدی شاد و متفاوت

لباس تولد

تهیه ی لباسی متناسب با تم می تونه شبی بینظیر برای فرزند شما رقم بزنه این لباس می تونه یه تیشرت ساده با طرح تک شاخ و یا یه بلوز طوری باشه . برای سفارش و تهیه لباس متناسب با تم می تونید با همکاران ما در جشن پلاس در تماس باشید .

یونیکورن 1 24 - تم تولد یونیکورن و جشن تولدی شاد و متفاوت

یونیکورن 1 39 600x900 - تم تولد یونیکورن و جشن تولدی شاد و متفاوت

ریسه تولد

ریسه ها به تنهایی باعث چند برابر شدن زیبایی تولد شما میشن . بعلاوه بعضی از ریسه ها مثل ریسه های چند لایه که متناسب با تم یونیکورن انتخاب شدن باعث میشن جشنی به یادموندنی ، زیبا و باشکوه برای فرزندتون اجرا کنید .

یونیکورن 1 42 - تم تولد یونیکورن و جشن تولدی شاد و متفاوت

سایر تزئینات تولد

قطا شما فقط با تهیه و استفاده از ریسه ها نمی تونید محیط جشنتون رو تکمیل کنید برای تکمیل تزئینات تم تولد از گل های کاغذی ، بادکنک و … استفاده کنید برای مثال شما می تونید از استند های عدد برای نشون دادن سن فرزندتون و استند هایی با اسم اون هم زیبایی محیط رو افزایش بدید هم عکس های زیباتری بگیرید .

یونیکورن 1 5 - تم تولد یونیکورن و جشن تولدی شاد و متفاوت

علاوه براین استند ها ، برای تزئین میز تولد و خوراکی ها از تاپرهای بزرگ و کوچک استفاده کنید .

یونیکورن 1 11 - تم تولد یونیکورن و جشن تولدی شاد و متفاوت

یونیکورن 1 32 600x793 - تم تولد یونیکورن و جشن تولدی شاد و متفاوت

گیفت تولد

یکی از زیباترین بخش های هر تولد تقدیم یادبود هایی به مهمون ها به منظور ثبت خاطره ی این جشن رویایی در ذهنشون هست که پیشنهاد ما به شما تهیه ی گیفت هایی هست که بیشتر موردعلاقه بچه ها باشه . در ادامه نمونه هایی از این گیفت ها برای شما اووردیم.

یونیکورن 1 10 - تم تولد یونیکورن و جشن تولدی شاد و متفاوت

یونیکورن 1 29 - تم تولد یونیکورن و جشن تولدی شاد و متفاوت

آنچه در این مطلب خواندید فقط نمونه هایی از تم تولد یونیکورن بود براس سفارش این نمونه ها و سایر نمونه ها با جشن پلاس درتماس باشید .

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن