تم تولد

تم تولد کراسل انتخابی متفاوت برای جشن شاد کودکانه

تم تولد کراسل تمی مناسب هم برای آقا پسرها و هم برای دختر خانوم هاست . پس اگر دنبال جشنی شاد با تمی خاص هستید ما این تم رو به شما پیشنهاد می کنیم .تم کراسل انرژی شما رو افزایش میده چرا که حال و هوای شهر بازی داره اگر بتونید جشنتون رو داخل یه شهر بازی برگزار کنید و یا از ماکت های کراسل استفاده کنید می تونید حالت طبیعی تری به تمتون بدید . همین طور می تونید از بنرهایی با طرح کراسل استفاده کنید .

در صورت انتخاب این تم یا تم موردعلاقه خود با جشن پلاس در تماس باشید .

کراسل 1 5 600x400 - تم تولد کراسل انتخابی متفاوت برای جشن شاد کودکانه

تم تولد کراسل تمی شاد برای جشن های شاد

اولین کاری که باید انجام بدید تزئین محیط تولد با ماکت های سه بعدی کراسل ، اسباب بازی ها و بنرهای متناسب با این تم هست البته برای تزئین محیط به چیزهایی بیشتر از موارد بالا نیاز داریم که در ادامه این موارد رو برای شما بیان میکنیم .

کراسل 1 18 - تم تولد کراسل انتخابی متفاوت برای جشن شاد کودکانه

ریسه تولد

درسته که در تمام تم ها از ریسه استفاده میشه اما ریسه های سفارشی تم کراسل که با مقواهای رنگی و طرح های خاص طراحی شدن زیبایی چندین برابری نسبت به سایر تم ها دارن .

کراسل 1 14 - تم تولد کراسل انتخابی متفاوت برای جشن شاد کودکانه

تاپر ها

برای متناسب کردن میزخوراکی ها با تم تولد و دادن چهره ای جذاب و دوست داشتنی به خوراکی ها از تاپرهای متناسب با تم استفاده کنید . سعی کنید از هر سه نوع تاپر که برای کاپ کیک ها ، کیک اصلی و سایر دسرها وجود دارن استفاده کنید

کراسل 1 15 600x600 - تم تولد کراسل انتخابی متفاوت برای جشن شاد کودکانه

کراسل 1 1 600x899 - تم تولد کراسل انتخابی متفاوت برای جشن شاد کودکانه

کوکی و کیک تولد

یکی از اصلی ترین اجزای هرجشن تولدی کیک اون تولده که هرچقدر بهتر و متناسب تر درست بشه به همون اندازه می تونه تو زیبایی میز تولد تاثیر بزاره به همین دلیل سعی کنید کیکی  که سفارش میدید دقیقا متناسب با تم درست بشه . از تاثیر کوکی های متناسب با تم در زیبایی میز دسرها هم نمیشه به راحتی گذشت .

کراسل 1 24 600x749 - تم تولد کراسل انتخابی متفاوت برای جشن شاد کودکانه

کراسل 1 2 600x433 - تم تولد کراسل انتخابی متفاوت برای جشن شاد کودکانه

 

برای این که زیبایی میز تولد خودتون رو چند برابر کنید بنر بزرگی متناسب با تم کراسل تهیه و اون رو روی دیوار پشت میزتون نصب کنید .

کراسل 1 7 600x399 - تم تولد کراسل انتخابی متفاوت برای جشن شاد کودکانه

 

گیفت تولد

گیفت هایی خیلی متنوعی وجود دارن که محبوب ترین اون ها گیفت باکس ها و گیفت های کاغذی هستن با این حال هیچ اجباری برای استفاده از این نوع گیفت ها وجود نداره و شما می تونید با استفاده از عروسک های متناسب و کارت هایی از مهمون هاتون قدردانی کنید .

کراسل 1 10 600x900 - تم تولد کراسل انتخابی متفاوت برای جشن شاد کودکانه

 سایر تزئینات

زیبایی محل تولد شما ارتباط مستقیمی با سلیقه و خلاقیت شما داره و فقط و فقط به تهیه ی بادکنک و ریسه و سایر اقلام تزئینات مربوط نیست در پایین نمونه هایی از تزئینات جشن تولد با این تم رو برای شما قراردادیم .

کراسل 1 4 600x768 2 - تم تولد کراسل انتخابی متفاوت برای جشن شاد کودکانه

کراسل 1 22 - تم تولد کراسل انتخابی متفاوت برای جشن شاد کودکانه

کراسل 1 8 600x400 - تم تولد کراسل انتخابی متفاوت برای جشن شاد کودکانه

آنچه در این مطلب مشاهده کردید فقط نمونه هایی از اقلام تم تولد کراسل بود برای سفارش سایر اقلام می تونید با جشن پلاس در تماس باشید .

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن