تم تولد

تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

قصد داریم در این مطلب تم تولد مانستر رو به شما معرفی کنیم . تمی که برای پسرهای شر و شور داخل سن های 1 تا ۱۵ سالگی مناسبه. شاید براتون جالب باشه که این تم با کمی تغیر رنگ برای پسرهای ۱ تا ۱۵ ساله قابل استفاده هست . جدا از این موارد اگر پسر شما یکی از طرفدارهای انیمیشن مانستر هست ، در انتخاب این تم شک نکنید . برای سفارش این تم می تونید با همکاران ما در جشن پلاس در تماس باشید .

مانستر 10 - تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

تم تولد مانستر تمی هیجان انگیز برای آقا پسرها

اگر می خواید پسر کوچولوی خودتون رو حسابی سر شوق بیارید از رنگ های مختلفی برای تم استفاده کنید . قطعا با استفاده از یک تم رنگارنگ می تونید شور و نشاط بیشتری برای مهمون هاتون ایجاد کنید . توجه کنید که می تونید همه ی اقلام تم تولد مانستر رو در تماس با جشن پلاس تهیه کنید .

اقلام تم تولد مانستر

کارت دعوت

از اون جایی که کارت دعوت ها اولین المان هایی هستن که مهمون ها با اون برخورد میکنن بهتره که برای تاثیر گزاری بیشتر از ایده های خلاقانه در ساخت یا تهیه ی اون ها استفاده کنید . برای مثال استفاده از عکس فرزندتون در کارت دعوت می تونه گزینه ی مناسبی باشه .

مانستر 32 - تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

ریسه تولد

یکی از المان های تزئیناتی که به زیبایی محیط تولد کمک خیلی زیادی میکنه ریسه ها هستن . ریسه ها رو می تونید در اندازه ها و طرح های مختلف تهیه کنید اما برای این که زیبایی خودشون رو بیشتر نشون بدن از ریسه هایی متناسب با تم تولد استفاده کنید و از اون جایی که تم انتخابی شما تم مانستر هست می تونید ریسه هایی متنوع با رنگ های شاد و دوست داشتنی تهیه و استفاده کنید .

مانستر 26 - تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

مانستر 44 - تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

تاپر و سایر لوازم تولد

برای این که میزی زیبا تر و تمی تکمیل تر داشته باشید سعی کنید اکثر المان های متناسب با تم مانستر رو تهیه کنید مثل تاپر ، کلاه تولد ، بادبزن ، برچسب آب معدنی و گل های کاغذی البته باید بگم که تهیه ی این المان ها به تنهایی باعث زیبایی محیط شما نمیشه و شما برای زیبایی محیط باید از سلیقه و خلاقیت خودتون هم استفاده کنید .

مانستر 33 - تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

مانستر 29 - تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

مانستر 27 600x400 - تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

مانستر 7 600x343 - تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

شیرینی جات و کیک تولد

هیچ شیرینی و کیکی (حتی کوکی ها و کاپ کیک ها)  نمی تونه جای یه کیک متناسب با تم رو بگیره . برای زیبایی هرچه بیشتر میز تولدتون لازمه که کیکی متناسب با تم داشته باشید که اگر ساکن یکی از شهرهای تهران یا تبریز هستید می تونید با تماس با همکاران ما در جشن پلاس کیک خودتون رو سفارش بدید .

مانستر 53 600x450 - تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

مانستر 4 - تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

مانستر 23 - تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

مانستر 48 600x312 - تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

المان های عکاسی

المان هایی وجود دارن که در گرفتن عکس های زیبا تر به ما کمک می کنن مثلا عینک های مقوایی یا عروسک های هیولا . اگر تعداد مهمون ها و فضای جشن شما اجازه ی استفاده از قاب عکس رو میده می تونید با تهیه ی قاب عکس ، عکس های زیبایی بگیرید.

مانستر 15 - تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

لباس تولد

تهیه لباس متناسب با این تم برخلاف تصور کار سختی نیست و شما می تونید با یه تیشرت و شلوارک شیک فرزندتون رو روانه جشن کنید . برای سفارش لباس متناسب با تم می تونید با جشن پلاس تماس بگیرید .

مانستر 22 - تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

استند ها

یکی از المان هایی که هم به زیبایی محیط و هم به زیبایی عکس ها کمک میکنن استندهای عدد تولد و اسم فرزند شما هستند که به راحتی قابل سفارشی سازی هستن .

مانستر 31 - تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

گیفت تولد

برای بالا بردن انرژی مهمون های کوچیک خودتون سعی کنید با استفاده از خلاقیت و سلیقتون گیفت هایی متناسب انتخاب و به اون ها تقدیم کنید . یک گیفت عروسکی با پاکتی با طرح مانستر گزینه ی خوبی برای گیفت تولد هست .

 

مانستر 36 - تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

مانستر 5 - تم تولد مانستر ؛ تمی عجیب برای جشنی شاد و دوست داشتنی

اون چه در این مطلب خوندید تنها نمونه هایی از اقلام تم تولد مانستر بود . برای سفارش این قلام و دیدن سایر اقلام این تم می تونید با جشن پلاس در تماس باشید .

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن