تم تولدتولد کودک

تم تولد حیوانات جنگل

پسر بچه ها معمولا دوست دارند تولدشان کمی عجیب و هیجان انگیز باشد. برای یک پسربچه همه چیز با شور و هیجان است و دنیای او پر از عجایب، تخیلات و هیجانات است. یکی از علایق و تخیلات پسربچه ها حیوانات جنگل است که همیشه در مورد آن صحبت می‌کنند

تم تولد حیوانات جنگل

پسر بچه ها معمولا دوست دارند تولدشان کمی عجیب و هیجان انگیز باشد. برای یک پسربچه همه چیز با شور و هیجان است و دنیای او پر از عجایب، تخیلات و هیجانات است. یکی از علایق و تخیلات پسربچه ها حیوانات جنگل است که همیشه در مورد آن صحبت می‌کنند، ادای آن‌ها را در می‌آورند و دوست دارند جای یکی از حیوانات جنگل مثل شیر یا ببر که قوی است باشند. ما در جشن پلاس تاکنون تم های تولد زیادی را به شما پیشنهاد داده ایم. تم تولدی که در این مقاله می‌خواهیم برای پسر بچه های بازیگوش به شما معرفی کنیم تم تولد حیوانات جنگل است.

تم تولد حیوانات جنگل می‌تواند یک تم هیجان انگیز برای پسر کوچولوهای بازیگوش باشد تا یک تولد به یاد ماندنی با این تم داشته باشند. برای آشنایی با این تم تولد و اینکه بدانید چطور مقدمات برگزاری تم تولد حیوانات جنگل را فراهم کنید با این مقاله از جشن پلاس همراه ما باشید.

تم تولد حیوانات جنگل را کجا برگزار کنیم؟

بهترین مکان برای برگزاری تم تولد حیوانات جنگل، باغ یا حیاط منزل شما است. به چند دلیل بهتر است که این تم تولد را در فضای باز برگزار کنید. اول اینکه فضای باغ یا حیاط بیشتر شبیه به جنگل است و تم تولد حیوانات جنگل شما را زیباتر و هماهنگ تر می‌کند. یکی دیگر از دلایلی که بهتر است این تم تولد را درون باغ یا حیاط اجرا کنید این است که این تم تولد با هیجان و شور و نشاط زیادی همراه است و مطمئنن پسربچه ها را بسیار سر ذوق می‌آورد و شاید بخواهند مانند حیوانات جنگل به دنبال هم بدوند و بازی و شادی کنند. هرچه فضای بیشتری در اختیار آنان قرار دهید به آنان بیشتر خوش می‌گذرد.

برای تم تولد جنگلی چه چیزهایی مورد نیاز است؟

برای تزئینات تم تولد حیوانات جنگل می‌توانید از بادکنک های سبز یا بادکنک های فویلی که همه نوع آن در بازار موجود است به شکل حیوانات تهیه کنید. همچنین اگر بتوانید برای این تم منزل یا محل مورد نظر خود که می‌خواهید تولد را در آن برگزار کنید را کمی به شکل جنگل درست کنید بسیار تولد زیبایی خواهد شد. مثلا سعی کنید چند درخت مصنوعی را پشت میز تولد بگذارید یا از عروسک های پارچه ای و پولیشی به شکل حیوانات برای تزئین تم تولد استفاده کنید. همچنین ظروف غذای یک بار مصرف را هم می‌توانید با نقش حیوانات تهیه کنید.

image - تم تولد حیوانات جنگل
تم تولد حیوانات جنگل

کیک تم تولد حیوانات جنگل

کیکی که برای تم تولد حیوانات جنگل سفارش می‌دهید یا باید مجموعه ای از حیوانات جنگل باشد و یا کیکی شبیه به یک جنگل باشد. می‌توانید چند حیوان که می‌دانید پسرتان به آن‌ها علاقه دارد را انتخاب کنید و از قنادی بخواهید که آن‌ها را بر روی کیک تولد قرار دهد. برای تم تولد حیوانات جنگل و همچنین کیک تولد جنگلی ایده های بسیار زیادی است که می‌توانید از بین چند گزینه یکی را که فکر می‌کنید برای فرزندتان جذاب تر و جالب توجه تر است انتخاب کنید.

jungle theme cake - تم تولد حیوانات جنگل
تم تولد حیوانات جنگل

خوراکی های تم تولد حیوانات جنگل

خوراکی ها و تنقلات و غذاهایی که برای تم تولد حیوانات جنگل انتخاب می‌کنید را به راحتی می‌توانید با تم تولد خود هماهنگ کنید. مثلا می‌توانید شیرینی ها را خودتان با غالب حیوانات درست کنید یا روی آن را با طرح و شکل حیوانات تزئین کنید. برای نوشیدنی همچنین می‌توانید از نوشیدنی هایی که رنگ سبز دارند استفاده کنید یا در کنار هر نوشیدنی برگ های سبزی مثل نعنا قرار دهید تا با تم تولد جنگلی شما جور باشد. همچنین تزئینات غذای تولد را می‌توانید هماهنگ با تم تولد به شکل حیوانات جنگل انجام دهید. مثلا الویه را به شکل یک خرگوش تزئین کنید یا با سس نقش حیوانات دیگر را بر روی غذاهای کوچک مثل فینگر فودها بیندازید. فراموش نکنید که هدف از این تم تولد هیجان زده کردن کودکان است. پس تا جایی که می‌توانید سعی کنید ذوق و سلیقه خود را برای هیجان زده کردن کودکتان نشان دهید.

ماسک حیوانات جنگل

در تم تولد حیوانات جنگل به جای استفاده از کلاه بوقی می‌توانید از ماسک حیوانات استفاده کنید. ماسک های حیوانات با مزه جنگل را تهیه کنید و به هر کدام از دوستان فرزندتان که مهمان جشن تولد شما هستند یک ماسک از یک حیوان خاص بدهید. به این ترتیب می‌توانید یک جشن تولد شاد و سراسر هیجان با تم حیوانات جنگل برای فرزندتان برگزار کنید و برای او یک خاطره به یادماندنی از تولد کودکی اش به یادگار بگذارید.

Making animal masks 13 - تم تولد حیوانات جنگل
تم تولد حیوانات جنگل

نوشته های مشابه

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید
    دکمه بازگشت به بالا

    [gravityform id="2" title="true" description="true" ajax="true"]

    بستن
    بستن