تم تولد

تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

در این مطلب شما رو با تم تولد تاج آشنا میکنیم . با ما همراه باشید .

تم تاج یکی از محبوب ترین تم های چند وقت اخیره که با کمی تغیر رنگ میتونه برای تولد یک سالگی تا ۱۰۰ سالگی نمناسب باشه اگر تولد برای دخترخانومتونه میتوتید از رنگ های صورتی ، یاسمنی و سفید استفاده کنید اگر برلی یه پسر دارید جشن میگیرید بهتره از رنگ های آبی و سفید استفاده کنید و اگر سن شخص صاحب جشن زیاده میتونید از رنگ سورمه های کمک بگیرید توجه کنید که برای این تم هیچ اجباری برای استفاده از یک رنجگ مشخص نیست و شما میتونید از رنگ موردعلاقه صاحب جشن استفاده کنید .

تاج 15 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

شما میتونید درکنار عنصر اصلی این تم یعنی تاج از چیزهایی مثل شمشیر ، کلاه خود ، تخت سلطنتی و … هم استفاده کنید برای این که جشنتون جنبه سرگرم کننده ای به خودش بگیره از اکسسوری های تاج ، شنل ، سبیل و … غیره استفاده کنید تا عکس های جالب تری هم بگیرید .

اگر می خواید یه جشن تولد عالی داشته باشید با ما همراه باشید توجه داشته باشید که تمام تم های جشن پلاس به صورتی سفارشی هستن  و شما میتونید اون ها رو کاملا با سلیقه ی خودتون سفارشی سلزی کنید .

اقلام تم تولد تاج

کارت دعوت

اولین کاری که برای هر مهمونی انجام میدید دعوت مهمون هاست برای این کار می تونید از کارت های ساده که فقط اطلاعت جشن روی اون ها نوشته شده استفاده کنید اما ما به شما پیشتهاد استفاده از کارت هایی با ایده های خلاقانه و تصاویر مرتبط با تم رو میدیم .

تاج 27 510x458 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

برای مثال کارت زیر برای جشن های مجلل و تشریفاتی مناسب هست

تاج 8 510x510 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

همین طور می تونید از کارت هایی که به صورت تاج برش خوردن اسافاده کنید تا به نحوی موضوع تم تولد رو قبل از تولد به مهمون هاتون بگید .

تاج 29 510x510 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

کیک تم تولد تاج

برای دادن جلوه ای خاص به تولد لازمه که همه چیز متناسب با تم باشه برای این موضوع لازمه که کیکی متناسب با تم تاج سفارش بدید .

تاج 2 510x765 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

تاپرهای تزئینی

برای این که خوراکی های خودتون رو متناسب با تم تولد درست کنید میتونید به راحتی از تاپرهای بزرگ برای ظرف های خوراکی مبزرگ مثل ظرف پاپ کرن و از تاپرهای کوچیک برای خوراکی هایی مثل کاپ کیک ها استفاده کنید .

تاج 3 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

جعبه پاپ کرن تم تولد تاج

برای این که زیبایی چندبرابری به میزتون بدید باید از پاکت های پاپ کرنی متناسب با تمتون استفاده کنید برای این کار می تونید از پاکت هایی با طرح های برجسته و با رنگی که برای تم انتخاب کردید استفاده کنید .

تاج 4 600x577 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

کوکی های تم تولد تاج

کوکی های تولد یا عروسی رو متناسب با رنگ تم انتخاب کنید تا این خوراکی های خوشمزه و زیبا ، زیبایی میزتون رو چند برلبر کنن .

تاج 6 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

ریسه های تم تولد تاج

برای این که به مهمون هاتون حس بهتری بدید و باعث اختصاصی تر شدن تولد بشید ، سعی کنید ریسه هایی زیبا متناسب با تولد و با اسم شخص صاحب تولد تهیه کنید . میتونید از ریسه های عمودی که زیبایی چندبرابری دارن هم استفاده کنید یکی دیگه از ریسه هایی که میتونه مورد استفاده قرار بگیره ریسه ی مثلثی هست علاوه از این ها برای تزئین محل جشن میتونید از بادبزن ها و فرفره هم استفاده کنید .

تاج 12 510x510 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

تاج 32 600x605 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

تاج 21 510x510 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

اکسسوری های متناسب با تم تولد

اکسسوری های عکاسی به شما کمک میکنن که عکس هایی ماندگار و زیبا بگیرید که یاد و خاطره ی جشن رو تا مدت ها داخل ذهن شما نگه می دارن .

تاج 5 510x383 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

تاج 16 510x439 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

کارت تشکر طرح تم تولد تاج

برای این که از مهمون هاتون تشکر کنید و یاد و خاطره جشنتون رو داخل ذهنشون موندگار کنید میتونید از این ایده جالب استفاده کنید .

تاج 18 510x519 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

گیفت ها ی تم تولد تاج

حالا بعد از پشت سر گذاشتن کلی هیجان شادی در آخر جشن بهتره به مهمون هاتون هدیه هایی رو بدین تا خاطره ی خوب جشنتون رو از یاد نبرن . در زیر نمونه هایی از گیف ها رو برای شما آماده کردیم .

photo 2017 05 21 20 33 30 600x798 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

تاج 17 510x680 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

تاج 20 510x680 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

عکس ها ی بالا مخصوص تم تولد بچه گانه بود که شما با کمی تفغیر داخل رنگ ها ی اون میتونید این تم رو مناسب افراد بزرگ سال کنید

photo 2017 05 15 21 10 46 - تم تولد تاج تمی جذاب و مناسب برای تمام سنین

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن