تم تولدتولد کودک

تزیین میز جشن تولد

یکی از دغدغه های اصلی پدر و مادرها بعد از انتخاب تم تولد و تزیینات تولد، انتخاب تنقلات سالم و خوشمزه برای تزیین میز جشن تولد است.

تنقلات تولد

 

یکی از دغدغه های اصلی پدر و مادرها بعد از انتخاب تم تولد و تزیینات تولد، انتخاب تنقلات سالم و خوشمزه برای تزیین میز جشن تولد است.

پفک از تنقلاتی است که نه تنها کودکان، بلکه بزرگترها هم علاقه زیادی به آن دارند. اما همانطور که می دانید پفک های کارخانه ای مضرات بسیار زیادی داشته و تهدید جدی برای سلامت کودک به شمار می آید.
به همین دلیل ما دراینجا، روشی آسان و سریع را به شما پیشنهاد می کنیم تا بتوانید پفک خانگی سالم و خوشمزه برای کودکانتان تهیه کنید و یک میزبانی ایده آل داشته باشید.
پس با ما همراه باشید – نکات بیشتر آموزشی میهمانی

مواد لازم برای تهیه پفک سالم

آرد الک شده : 100 گرم

کره : 90 گرم

پنیر چدار یا گودا رنده شده : 100 گرم

نمک یا هر طعم دهنده دلخواه : به میزان لازم

images 18 - تزیین میز جشن تولد

طرز تهیه پفک خانگی :

1. فر را گرم کنید.

2. کره را به مدت 45 ثانیه در مایکروفر قرار دهید تا نرم شود.

3. آرد و پنیر را به کره نرم شده اضافه کرده و با چنگال مخلوط را به اندازه ای بهم زنید تا خمیری نرم به دست آید.

4. در صورت تمایل می توانید از قالب های متفاوت هم برای شکل دادن به پفک هاتون استفاده کنید.

5. خمیر آماده شده را بصورت توپ های کوچک و یا رشته های ضخیم درست کنید. (با این مقدار می توان حدود 24 عدد خمیر گرد و کوچک تهیه کرد)

6. خمیرها را روی کاغذ فر که از قبل چرب شده قرار داده و سپس آنها را روی سینی بگذارید و با دست کمی فشار دهید تا ضخامت آن کم شود. ( هر چه ضخامت آن کمتر باشد تردتر خواهد شد)

7. سپس خمیرها را داخل فر که روی دمای 190 درجه سانتیگراد تنظیم شده است به مدت 12 دقیقه قرار دهید تا روی آن کاملا طلایی شود.

8. پس از گذشت این زمان، پفک ها را از داخل فر درآورید و اجازه دهید کمی خنک شود. سپس آنها را داخل ظرف بچینید و با کوچولوتون از خوردنشون لذت برده و در مهمانی ها و جشن های تولد از مهمانانتان پذیرایی کنید 

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا

    [gravityform id="2" title="true" description="true" ajax="true"]

    بستن
    بستن