پیشنهادات ویژهتزئینات تخصصی تولدکادوی تولد

تزیین جعبه های هدیه با 14 روش خلاقانه

یکی از هیجان‌انگیزترین کارهای دنیاست هدیه دادن و هدیه گرفتن اما هیچ‌چیز جالب‌تر از این نیست که هدیه‌تان را کادوپیچ کنید و تزیین جعبه های هدیه را انجام دهید.

یکی از هیجان‌انگیزترین کارهای دنیاست هدیه دادن و هدیه گرفتن اما هیچ‌چیز جالب‌تر از این نیست که هدیه‌تان را کادوپیچ کنید و تزیین جعبه های هدیه را انجام دهید. اگر هدیه‌تان بلیت رفتن به یک مکان تفریحی است آن را در یک برگه کادو بگذارید یا در پاکت مخصوص هدیه قرار دهید و با مدل‌های مختلف گره زدن روبان تزیین جعبه های هدیه را انجام دهید.

از پرینت برای تزیین جعبه های هدیه کمک بگیرید

روش ساده برای تزیین جعبه های کادو Cute and Creative Wrapping - تزیین جعبه های هدیه با 14 روش خلاقانه
تزیین جعبه

روی کاغذهای سفید یا کارت‌های کوچک جملات دوست داشتنی را بنویسید یا تایپ کنید و با یک روبان ساده همه آنچه را که در دلتان است به‌طرف مقابل بگویید. در این صورت یک گره ساده پاپیونی برای تزیین جعبه های هدیه کفایت می‌کند. از نخ‌های کنفی نیز می توانید استفاده کنید.

گل و مرجان را برای تزیین جعبه های هدیه استفاده کنید

روش ساده برای تزیین جعبه های کادو gift wrapping - تزیین جعبه های هدیه با 14 روش خلاقانه
تزیین جعبه

تکه‌های مرجان، ستاره‌های دریایی، گل‌های خشک رنگی، مروارید، صدف یا گوش‌ماهی را می توان به عنوان تزیین جعبه های هدیه به کار برد و روبان را روی آن‌ها گره بزنید. برای این منظور روبان پارچه‌ای مناسب‌ است.

کارت تبریک‌های قدیمی را برای تزیین جعبه های هدیه استفاده کنید

تصاویر روی کارت تبریک‌های قدیمی را ببرید و روی یک تکه کاغذ کادوی ساده مقوایی بچسبانید با این کار می توانید تزیین جعبه های هدیه را انجام دهید. حالا شما یک کارت‌پستال دست‌ساز دارید و می‌توانید آن را روی جعبه کادوتان به کار ببرید.

 روبان‌های بنفش را بکار ببرید

روش ساده برای تزیین جعبه های کادو Purple Ribbon - تزیین جعبه های هدیه با 14 روش خلاقانه
تزیین جعبه

اگر می‌خواهید از کاغذ کادوی سفید برای تزیین جعبه های هدیه استفاده کنید بهترین انتخاب برای روبان پیچ کردن هدیه‌تان روبان بنفش است. روبان بنفش آن‌قدر شیک است که هر جعبه کادویی را چشمگیر می‌کند.

 پاپیون با پاستا را برای تزیین جعبه های هدیه بکار ببرید

روش ساده برای تزیین جعبه های کادو bow - تزیین جعبه های هدیه با 14 روش خلاقانه
تزیین جعبه

گره‌های جدید روبان را برای تزیین جعبه های هدیه امتحان کنید. مثلاً با پاستاهای پروانه‌ای و رشته نخ‌های کنفی یک گره بزنید. دقت کنید که پاستاها را حسابی محکم ببندید که وسط راه از کنف‌ها جدا نشود.

هدیه ای با الگو و نقشه

روش ساده برای تزیین جعبه های کادو Gift wrap - تزیین جعبه های هدیه با 14 روش خلاقانه
تزیین جعبه

لازم نیست حتماً برای تزیین جعبه های هدیه که گرفته‌اید از کاغذ کادوهای آماده استفاده کنید. انواع برگه‌های چاپی و ورقه‌هایی که قابلیت تا شدن دارند می‌توانند نقش کاغذ هدیه را باز کنند. از روزنامه گرفته تا برگه‌های نت موسیقی، کاغذ الگوی خیاطی، صفحات کتاب‌های مصور و کمیک، نقشه‌های قدیمی و هر برگه چاپی که به نظرتان جذاب و چشم‌نواز برای تزیین جعبه های هدیه استفاده کنید.

کادو را توی قوطی بگذارید

روش ساده برای تزیین جعبه های کادو Jars - تزیین جعبه های هدیه با 14 روش خلاقانه
تزیین جعبه

اگر برای دادن هدیه عجله دارید؟ قوطی‌های رنگی استوانه‌ای و باکس‌های پرنقش‌ونگار بهترین راه برای تزیین جعبه های هدیه است. در این صورت به تزیین هدیه با روبان هم نیازی نیست هرچند که تزیین با روبان هدیه‌ را زیباتر می‌کند.

برای تزیین جعبه های هدیه روبان ها را  دم‌اسبی ببندید

روش ساده برای تزیین جعبه های کادو ponytail - تزیین جعبه های هدیه با 14 روش خلاقانه
تزیین جعبه

با یک کاغذ کادوی ساده برای تزیین جعبه های هدیه استفاده کنید و سپس با یک جلد پلاستیکی شفاف ساده یا طرفدار به‌صورت دم‌اسبی گره بزنید. می‌توانید با چسباندن صدف، گل‌های پارچه‌ای، مروارید، مرجان یا گوش‌ماهی  روی گره را تزیین کنید.

در تزیین جعبه های هدیه از کاغذ رنگی به‌جای روبان استفاده کنید

روش ساده برای تزیین جعبه های کادو DIY - تزیین جعبه های هدیه با 14 روش خلاقانه
تزیین جعبه

با یک کاغذ کادوی سفید ساده و بدون طرح  برای تزیین جعبه های هدیه استفاده  کنید و سپس با کاغذ کادوهای رنگی دور آن را بپیچید. در این صورت دیگر به روبان‌های رنگی برای تزیین نیاز ندارید.

برای تزیین جعبه های هدیه از پانچ استفاده کنید

اختلاف رنگ کاغذ کادوی سفید با کاغذ کادوهای رنگی معجزه می‌کند بسیار چشم نواز است. می‌توانید قبل از پیچاندن کاغذ رنگی به دور کادوی سفیدرنگ، با پانچ چندین سوراخ در آن ایجاد کنید و با این حرکت ساده حسابی جعبه هدیه‌ خود را شیک و چشم‌نواز کنید.

می توانید کاردستی درست کنید

روی تکه‌های چوب با استیکر اسم شخصی را که می‌خواهید به او هدیه بدهید یا هر کلمه‌ای را که دوست دارید، بنویسید. یک سوراخ روی چوب ایجاد کرده و روبان را از آن رد کنید. حالا می توانید چوب را با روبان به جعبه کادوتان وصل کنید. این کار را می‌توانید با تکه‌های کاغذ و مقوا و کارت‌پستال و هر چیز دیگری که به نظرتان جالب و هیجان‌انگیز است هم انجام دهید.

برای تزیین جعبه های هدیه  می توانید گل طبیعی بچسبانید

روش ساده برای تزیین جعبه های کادو Colored paper - تزیین جعبه های هدیه با 14 روش خلاقانه
تزیین جعبه

برای تزیین جعبه های هدیه روی جعبه کادوتان روبان بکشید و روی روبان یک گل طبیعی بچسبانید. اگر برای این کار گل موردعلاقه را پیدا کنید که شاهکار است.

برای تزیین جعبه های هدیه از تقویم استفاده کنید

برای تزیین جعبه های هدیه یک تقویم بزرگ را پیدا کنید. برگه مخصوص ماهی را که در آن هستید جدا کنید و دور عدد روز و ماه مناسبت خط قرمز بکشید. اگر تقویم بزرگ ندارید از روی صفحات یک تقویم کوچک در ابعاد بزرگ‌تر پرینت بگیرید و برای تزیین جعبه های هدیه ازش استفاده کنید.

جعبه‌های گرد برای تزیین جعبه های هدیه بهترین هستند

جعبه‌های دایره‌ای شکل برای کادو کردن هدیه‌هایی مثل عروسک‌های پولیشی، کیف، ظرف و ظروف، کلاه، دستکش و غیره  بهترین گزینه هستند. می‌توانید این جعبه‌ها را به شکل های مختلف مثل کیک، ساعت، باغچه گل و…تزیین کنید.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا
    بستن
    بستن