پیشنهادات ویژه

تزئین میز یلدای مهدکودک و مدرسه با این ایده ها

در این مطلب در جشن پلاس با ایده هایی برای تزئین میز یلدا برای مدارس و مهدکودک ها آشنا می شید.

از اون جایی که تزئینات یه میز برای محیطی مثل خونه با تزئینات میز برای مهد کودک تفاوت هایی داره پس برای داشتن میزی هرچه بهتر بهتون پیشنهاد می کنم این مطلب رو مطالعه کنید تا با تزئینات میز یلدا برای مهد و مدرسه آشنا بشید .

9592large - تزئین میز یلدای مهدکودک و مدرسه با این ایده ها

تزئین میز یلدا برای مهد و مدرسه

مثل همیشه ایده های شما عنصر اصلی زیبایی تزئینات هستن پس بهتره قبل از هر چیز ایده هایی مناسب برای تزئینات میزتون در نظر بگیرید.

یکی از ایده های مناسب دیزاین کناره ی میز به صورت یک هندوانه هست . شما می تونید این کار رو با پارچه انجام بدید .

یکی دیگه از ایده های تزئین میز استفاده از رومیزی های مناسب و زیبا هست . به عنوان مثال می تونید از پارچه های ساتن یا ترمه و یا حتی از هردو نوع پارچه استفاده کنید . این موضوع کاملا به سلیقه ی شما بستگی داره که بخواید از پارچه های مدرن (ساتن) یا پارچه های سنتی و اصیل (ترمه ) و یا هر دو در کنار هم استفاده کنید .

استفاده از میوه ها برای تزئین میز یلدا در مدارس

85620b7f813abd12d1ad6c3e8a74fddc - تزئین میز یلدای مهدکودک و مدرسه با این ایده ها

یکی از بهترین ایده ها هم برای زیبایی و هم برای راحتی استفاده از میوه ها ، تکه تکه کردن میوه ها و به سیخ کشیدن اون هاست با این کار بچه ها به راحتی می تونن از میوه ها استفاده کنن البته رعایت نکات ایمنی برای بچه ها در این مورد ضروری هست برای مثال بعد از استفاده سیخ های چوبی رو باید به سرعت از بچه ها جمع آوری کنید .

آبنبات های یلدایی

هندوانه همیشه به عنوان یکی از اصلی ترین نمادهای شب یلدا شناخته می شده . بچه ها همیشه عاشق آبنبات هستن و به همین دلیل شما می تونید برای بچه ها آبنبات هایی با طرح های هندوانه ای تهیه کنید .

تزئین میوه به شکل حیوانات مختلف

اگر هنر میوه آرایی رو دارید می تونید با استفاده از میوه های مختلف حیواناتی زیبا درست کنید .برای مثال با چسبوندن کیوی ها با استفاده از سیخ و استفاده از خلال دندان به عنوان پاهای هزارپا ، هزارپاهایی زیبا بسازید.

و یا می تونید با استفاده از رنگ های خوراکی میوه ها رو به صورت شکل عروسکی تزئین کنید . می تونید با استفاده از فرم اولیه ی بعضی میوه ها بعضی از حیوانات رو شبیه سازی کنید برای مثال با استفاده از موز دلفین هایی زیبا درست کنید .

حالا با کنار هم قرار دادن این میوه ها میزی زیبا و جذاب بسازید .

روش هایی برای تزئین پفیلا

 

پفیلا همیشه یکی از پرطرفدار ترین خوراکی ها بین بچه ها بوده که با اضافه کردن چیزهایی به اون می تونیم شکل های جذاب و متنوعی از پفیلا رو بسازیم .

برای مثال با چسبوندن چندین پفیلا به شاخه های درخت می تونید شاخه هایی با منظره ی شکوفه داشته باشید و برای تزئینات ظروف پفیلا از اون شاخه ها استفاده کنید . یا با ریختن پفیلا در پلاستیک هایی بزرگ آدم برفی درست کنید . همین طور می تونید پفیلاهایی با رنگ های مختلف درست و با استفاده از اون ها شکل های خلاقانه بکشید .

anguria pops anguria su stecco watermelon pops - تزئین میز یلدای مهدکودک و مدرسه با این ایده ها

از نمادهای اصیل ایرانی استفاده کنید

برای داشتن میزی زیبا و اصیل سعی کنید از وسایل تزئینی یا پذیرایی قدیمی و نوستالژیک مثل استکان های کمر باریک ، سماورهای قدیمی ، فانوس و … استفاده کنید . با این کار محیط صمیمی تری هم خواهید داشت .

گیفت یلدا

05984fc7680098a61a0c913b8268ceb5 - تزئین میز یلدای مهدکودک و مدرسه با این ایده ها

برای این که خاطره ی شب یلدا در مدرسه تا همیشه برای بچه ها باقی بمونه می تونید گیفت هایی با ظاهری متناسب با تم یلدا برای بچه ها تهیه و به اون ها بدید. توجه کنید که لازم نیست این گیفت ها گرون قیمت باشن و حتی شما هم به راحتی می تونید گیفت هایی مثل کارت تبریک با ظاهر هندوانه و … درست کنید و به بچه ها بدید .

تهیه ی گلدان و جا شمعی با استفاده از میوه ها

برای داشتن تزئیناتی هرچه بهتر لازمه که از خلاقیت خودتون استفاده کنید و با استفاده از ایده هایی مناسب میزی منحصر به فرد درست کنید . برای مثال می تونید به جای استفاده از گلدان داخل یک هندوانه یا کدو رو خالی و میوه هایی به شکل گل درست کنید و داخل اون ها بزارید .

می تونید به جای استفاده از جاشمعی سیب زمینی هایی رو به شکل جا شمعی درست کنید .

اگر شما هم ایده هایی برای تزئین میز یلدا برای مهد و مدرسه دارید می تونید با ما در میان بزارید .

 

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا
    بستن
    بستن