تزئینات تخصصی تولد

تزئینات خانه برای جشن تولد ، تولدی زیبا در خانه با این ایده ها

در این مطلب به شما تزئینات خانه برای جشن تولد رو توضیح میدیم در ادامه با ما همراه باشید .

برای اینکه تولدی به یادماندنی داشته باشیم و بتونیم یکی از مهمترین روزهای زندگی شخص موردنظرمون رو به بهترین شکل ممکن تبریک بگیم لازمه دکوراسیونی زیبا و بایدماندنی داشته باشیم . در ادامه به شما راهکارهایی رو معرفی میکنیم تا دکوراسیون خودتون رو زیباتر از همیشه کنید .

1771166 704077574 - تزئینات خانه برای جشن تولد ، تولدی زیبا در خانه با این ایده ها

تزئینات خانه برای جشن تولد

دکوراسیون منزل و تاثیر مستقیم روی زیبایی جشن

سعی کنید که تم تولد و البته اغلب وسایل تزئینی جشنتون رو متناسب با دکوراسیون منزلتون تهیه کنید مثلا رنگ بادکنک ها ریسه ها و … متناسب با رنگ فرش ها و یا مبل ها باشه اینطوری می تونید محیطی یک دست و زیبا داشته باشید .

1563700097 HQBXUSCXRE - تزئینات خانه برای جشن تولد ، تولدی زیبا در خانه با این ایده ها

تم تزئینات جشن

قبل از انتخاب تم اصلی جشن نگاهی به شکل ، چیدمان و مهمتر از همه رنگ وسایل و دکوراسون منزلتون بندازید . برای انتخاب بهترین رنگ تم شما ۲ گزینه دارید اول اینکه رنگی متناسب با دکوراسیون انتخاب کنید و یا رنگی متضاد با دکوراسیون انتخاب کنید . انتخاب رنگی متضاد باعث میشه وسایل و دکور شما بیشتر از همیشه به چشم بیاد مثلا برای منزلی با دیوار های سفید و صورتی بادکنک هایی به رنگ آبی و ارغوانی انتخاب کنید .

میز تولد 1 12 600x400 - تزئینات خانه برای جشن تولد ، تولدی زیبا در خانه با این ایده ها

محل میز تولد

میز تولد یکی از اصلی ترین المان ها برای زیباسازی جشن تولد هست شما باید بهترین جای ممکن برای میز تولد رو انتخاب کنید مثلا می تونید اون رو جایی با یه پس زمینه ی زیبا و متناسب با تم قرار بدید اگر این پس زمینه رو در اختیار ندارید با چاپ یه بنر و نصب اون پشت میز این مشکل رو برطرف کنید .

کیک جشن تولد

کیک یکی از مهمترین بخش های تولدی به حساب میاد . برای انتخاب کیک حتما سلیقه و نظر شخصی که براش تولد می گیرید رو در نظر بگیرید . برای مثال اگر اون عاشق ماشین هاست پس یه کیک ماشینی می تونه اون رو حسابی خوشحال کنه .

مانستر 23 - تزئینات خانه برای جشن تولد ، تولدی زیبا در خانه با این ایده ها

چیدمان کادوها

برای کادوها یه میز کوچیک با پایه های کوتاه درنظر بگیرید و کادوها رو روی میز و اطراف میز بزارید با این کار از ریخت و پاش و شلختگی  محیط جلوگیری می کنید .

برای برگزاری جشن تولد داخل آپارتمان شما به تعدادی صندلی اضافه برای خودتون و یا مهمون هاتون نیاز دارید به همین خاطر بهتون پیشنهاد میکنم از صندلی های جشن پلاس که مخصوص جشن و شادی ها هستن دیدن کنید .

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن