کیک تولد

ایده کیک تولد برای آقایان

کیک تولد یکی از مهم ترین چیزهایی است که باید در جشن تولد باشد. درواقع جشن تولد بدون کیک تولد برگزار نخواهد شد.

ایده کیک تولد برای آقایان

کیک تولد یکی از مهم ترین چیزهایی است که باید در جشن تولد باشد. درواقع جشن تولد بدون کیک تولد برگزار نخواهد شد. معمولا مدل های کیک تولد برای آقایان ،خانم ها و کودکان کمی متفاوت است و انواع و اقسام کیک های متنوع در بازار وجود دارد که واقعا انتخاب میان این همه مدل متنوع و رنگارنگ کمی سخت است.

با توجه به اینکه این روزها کیک هایی از جنس فوندانت در اکثر شیرینی فروشی ها وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید هر نوع کیکی که دوست دارید سفارش دهید و دیگر مثل قدیم محدودیتی برای انتخاب کیک ندارید، دست شما برای انتخاب کیک تولد برای آقایان بیشتر باز است.

جشن پلاس در این مقاله تصمیم دارد در انتخاب کیک تولد برای آقایان به شما کمک کند و ایده های خلاقانه و تازه ای را برای کیک تولد آقایان در اختیار شما قرار دهد. با جشن پلاس همراه باشید.

شغل یا حرفه

10531441124013813665 - ایده کیک تولد برای آقایان
ایده کیک تولد برای آقایان

یک ایده قشنگ و جذاب برای کیک تولد آقایان می‌تواند کیک مدل شغل آن‌ها باشد. کافی است کیکی را متنساب با شغل آن آقا سفارش دهید و تزئیناتی مثل رنگ و فرم آن را به سلیقه خودتان انتخاب کنید. مثال اگر آن فرد یک دکتر است می‌توانید کیکی که روی آن لوازم پزشکی است انتخاب کنید یا اگر مهندس کامپیوتر است کیک انتخابی شما می‌تواند به شکل یک مانتیور باشد.

ورزش مورد علاقه

972922492Tennis - ایده کیک تولد برای آقایان
ایده کیک تولد برای آقایان

آقاین معمولا یا ورزشکارند و یا به یک ورز خاص علاقه دارند و آن را دنبال می‌کنند. ایده کیک تولد برای آقایان ورزشکار می‌تواند یک کیک به شکل ورزش مورد علاقه یا ورزش حرفه ای آن‌ها باشد. مثلا اگر ورزش مورد علاقه آن‌ها فوتبال است کیک تولد آن‌ها را می‌توانید به شکل توپ فوتبال انتخاب کنید. یا اگر او تنیس را به شکل حرفه ای بازی می‌کند یکی کیک تولد تنیس می‌تواند انتخاب خوبی برای این شخص باشد.

غذا یا خوردنی مورد علاقه

giphy s - ایده کیک تولد برای آقایان
ایده کیک تولد برای آقایان

این ایده کیک تولد برای آقایان شکمو بسیار جذاب است. اگر فرد مورد نظر شما یک فرد شکمو یا فردی است که علاقه خاصی به غدا دارد یا غدای خاصی وجود دارد که به شدت به آن علاقه مند است می‌توانید کیک تولد او را به شکل آن غدای خاص سفارش دهید. به عنوان مثال اگر آن شخص به پیتزا یا همبرگر علاقه خاصی دارد و همیشه این غذا را سفارش می‌دهد یک کیک تولد به شکل پیتزا یا همبرگر می‌تواند حسابی او را هیجان زده کند.

سرگرمی یا تفریح مورد علاقه

lamsatoki 1425556079 - ایده کیک تولد برای آقایان
ایده کیک تولد برای آقایان

گاهی ممکن است همسر یا مرد مورد علاقه ما علاقه خاصی به یک سرگرمی خاص مثل منچ، شطرنج، تخته نرد، پاسور و غیره دارد. تهیه کیک تولد برای آقایان به این شکل می‌تواند آن‌ها را حسابی سر ذوق بیاورد چرا که آقایان معمولا سرگرمی های خود را بسیار دوست دارند و نسبت به آن حس خوبی دارند. تنوع این نوع کیک بسیار بالاست و به راحتی می‌توانید یک کیک زیبا با این ایده انتخاب کنید.

ماشین مورد علاقه

maxresdefault 2 - ایده کیک تولد برای آقایان

کیک تولد برای آقایان به شکل ماشین یکی دیگر از ایده های کیک مردانه است که برای آقایان می‌تواند بسیار جذاب باشد. این کیک را می‌توانید یا به شکل ماشین مورد علاقه آن آقا و یا به شکل ماشینی که خود آن شخص دارد و به آن علاقه دارد تهیه کنید. ایده بسیار جذاب و خلاقانه ای است.

ساز موسیقی مورد علاقه

83874433750249175059 - ایده کیک تولد برای آقایان
ایده کیک تولد برای آقایان

این ایده کیک تولد برای آقایان که اهل دنیای موسیقی هستند یا علاقه خاصی به موسیقی یا یکی از سازهای موسیقی دارند بسیار می‌تواند جذاب و دوست داشتنی باشد. مثلا اگر همسر، پسر یا مردی که این کیک را برای او سفارش می‌دهید یکی از سازهای موسیقی را خوب می‌نوازد می‌توانید کیک او را به شکل همان ساز برایش سفارش دهید یا اگر از شنیدن یکی از سازهای موسیقی حس خوبی دارد و به آن علاقه زیادی نشان می‌دهد هم می‌توانید آن ساز را به شکل کیک برایش تهیه کنید.

آلبوم خاطره انگیز

Pic 1393052210280 - ایده کیک تولد برای آقایان

کیک تولد برای آقایان می‌تواند به شکل یک آلبوم خاطره انگیز برای آن‌ها انتخاب شود. به عنوان مثال  اگر این کیک را برای تولد همسر خود می‌خواهید می‌توانید عکس های خاطره انگیز دو نفره تان را بر روی کیک چاپ کنید. عکس های کودکی، عکس های دوران سربازی، عکس های کودکی تا بزرگسالی به ترتیب، همه این‌ها می‌تواند ایده های جذاب کیک تولد برای آقایان به شکل آلبوم خاطره انگیز باشد.

کیک عدد سن و سال

30th birthday - ایده کیک تولد برای آقایان

کیک به شکل عدد سن و سال یک ایده ساده کیک تولد برای آقایان است که بسیار مورد پسند است. این نوع کیک معمولا دو تکه است و برای افراد بالای 10 سال استفاده می‌شود. به طوری که دو کیک به صورت عدد در کنار هم قرار می‌گیرد و سال تولد آن شخص را تشکیل می‌دهد. تزئینات زیبایی بر روی این کیک می‌توان انجام داد که آن را زیباتر می‌کند.

لباس مردانه

birthday cakes for men clothing 9 495x400 - ایده کیک تولد برای آقایان
ایده کیک تولد برای آقایان

ایده کیک لباس، کلاه یا سبیل مردانه یک ایده جالب کیک تولد برای آقایان خوشتیپ و خوش پوش است. این نوع کیک مدل های فوق العاده متنوعی مثل پیراهن مردان، کت و شلوار مردانه، کلاه و سبیل دارد که می‌توانید به دلخواه خودتان یکی را انتخاب کنید.

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا

    [gravityform id="2" title="true" description="true" ajax="true"]

    بستن
    بستن