سورپرایز

ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

واسه این که خاطره جشن شما توی ذهن مهموناتون موندگار باشه جشن پلاس به شما پیشنهاد میکنه از گیفت تولد استفاده کنید .

گیفت تولد که بهش یاد بود هم میگن هدیه ی کوچیکیه که برای تشکر از مهمون ها واسه ی حضور تو جشنمون میدیم که فقط برای تولد کاربرد نداره الان دیگه داخل عروسی ، نامزدی و … هم ازش استفاده میشه

لازمه این رو بگم که برای گیفت تولد نمی خواد برید کلی هزینه کنید و واسه مهموناتون چیزای عجیب غریب بخرید . از اونجایی که دنیای بچه ها یه دنیای ساده و دوست داشتنیه شما میتونید با ساده ترین چیزها اونا رو خوشحال کنید پس میتونید با کمی خلاقیت و کمترین هزینه ، خودتون بهترین یادبود های تولد رو درست کنید.

و یه چیز دیگه که باید بگم اینه که همیشه به تعداد مهموناتون گیفت درست کنید (حتی اگه نمی دونید همه اونا میان یا نه بازم شما به تعداد درست کنید)

خب دیگه … حالا باید بریم سراغ انواع گیفت تولد واسه بچه ها

گیفت خوراکی

معمولا بچه ها خیلی انرژی دارن و اصلا یه جا بند نمیشن واسه همینه که احتمالا چیز زیادی از خوراکی های تولد نمی خورن ، پس فکر کنم دادن یه گیفت خوراکی خوشمزه به اونا فکر مناسبی باشه و اگه این خوراکی به اندازه کافی خوشمزه باشه ، مزه خوبش میتونه تا مدت ها اون ها رو به یاد جشنتون بندازه.

پاپ کرن

پاپ کرن چیزیه که معمولا تو همه جشن تولد ها پیدا میشه ، هم خوشمزس هم میشه با روش های مختلف اونا رو به رنگ های دوست داشتنی دربیاریم واسه همینه که میتونه یه گیفت تولد خوب باشه .

birthday gift ideas8 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

دونات / پیراشکی

خوشمزگی این شیرینی ها دیگه به کسی (مخصوصا خودم) پوشیده نیست . واسه همینه که این شیرینی دوست داشتنی میتونه یه گزینه مناسب برای گیفت تولدتون باشه.

birthday gift ideas10 1 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

پاستیل

تا جایی که من خبر دارم دخترا عاشق پاستیلن ، پس اگر یه جشن تولد دخترونه دارید و می خواید به مهموناتون گیفت بدید ، روی پاستیل حساب کنید .

birthday gift ideas9 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

آب نبات چوبی

یکی از قدیمی ترین و خوشمزه ترین خوراکی ها یعنی آب نبات چوبی ، میتونه گزینه خوبی باشه . هم طعم های خیلی زیادی ازش موجود هست هم خیلی طرفدار داره علاوه بر این شما میتونید آبنبات ها رو با روبان و … تزیین هم کنید.

birthday gift ideas11 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

کاپ کیک

یکی دیگه از پر طرفدار ترین و مناسب ترین  خوراکی ها واسه جشن های شلوغ کاپ کیک ها هستن که هم مزه خیلی خوبی دارن هم میشه اون ها رو با تم تولد سِت کرد . خب … پس چرا از کاپ کیک ها به عنوان گیفت استفاده نکنیم !

birthday gift ideas12 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

چطور گیفت های خوراکی رو تزیین کنیم ؟

چطور اون ها رو به مهمون ها بدیم ؟

رول کوکی

اگر گیفت شما از شیرینی جاته پس می تونید با استفاده از کاغذ های کرپ رنگارنگ و روبان ، یه ظرف دوست داشتنی درست کنید ، بعد گیفتتون رو توی اون ظرف بزارید و به مهمونا تقدیم کنید .

birthday gift ideas1 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

کیسه های دست ساز رنگارنگ

واسه این کار باید یه کوچولو خیاطی بلد باشین ، برید و هرچی پارچه تو خونه دارید بیارید (لازم نیست وسواس به خرج بدید که همه کیسه ها یه شکل باشن) و با اونا کیسه های رنگارنگ و خوشکل درست کنید واسه جذاب ترشدنشون هم میتونید روی کیسه ها از برچسب متناسب با تمتون استفاده کنید ، داخل کیسه ها هم میتونید آدامس ، آبنبات و اگر خواستید عروسک های کوچیک بزارید .

birthday gift ideas2 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

سبد های خوراکی

از کاغذهای رنگارنگ کاپ کیک کمک بگیرید و با نخ های ضخیم و یا حتی نخ های ملیله دوزی شده برای اون ها دسته درست کنید ، داخل این سبدها هم میتونید شکلات ، میوه و … بزارید .

birthday gift ideas3 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

بطری های اسمارتیس

بطری های کوچیک تهیه کنید و داخلشون رو با اسمارتیس های رنگی پرکنید . از اون جایی که بچه ای نیست که اسمارتیس دوست نداشته باشه پس گزینه خوبی میتونه باشه .

birthday gift ideas4 1 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

گیفت مخروطی

یکی دیگه از ایده های جالب که میتونه به جای سبد استفاده بشه ساختن مخروط با کاغذ های رنگارنگه که میتونیم داخلشون چیزهای مختلفی هم بزاریم .

birthday gift ideas7 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

کیسه جورابی

جوراب واسه هر بچه ای تو هر سن و سالی مناسبه از طرفی دیگه خود جوراب هم مثل یه کیسه میمونه واسه همینه که میتونید به مهموناتون جوراب های پر از خوراکی بدید .

birthday gift ideas13 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

گیفت تولد دست ساز ، ساده و ارزان

فرفره های رنگارنگ

یکی از ساده ترین و دوست داشتنی ترین گیفت های تولد همین فرفره هست که بین بچه ها هم حسابی محبوبه واسه همینه که میتونه یه گیفت مناسب باشه

birthday gift ideas5 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

سنگ های رنگی

یکی از ساده و ارزان ترین گیفت ها همین سنگ های رنگی هستن که برای ساختشون فقط کافیه چند تا سنگ صاف پیدا کنید و اگر نقاشیتون خوبه روی اون ها با گواش طرح و شکل بکشید و اگر نقاشیتون خوب نیست فقط کافیه اون ها رو ساده رنگ کنید .

birthday gift ideas14 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

گلدان کوچک گل

اگه داخل خونتون گل و گیاه دارید میتونید با قلمه گرفتن از اون ها داخل گلدان های کوچیک ، یه گیفت بینظیر بسازید . و از اون جایی که مهموناتون باید خودشون از این گل ها مراقبت کنن و اون ها رو داخل اتاق خوابشون بزارن میتونه گزینه واقعا مناسبی باشه برای خوشکل تر شدن این گیفت هم میتونید گلدون ها رو رنگ کنید .

birthday gift ideas15 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

بوک مارک کاغذی

بوک مارک ها هم میتونن یه گزینه مناسب باشن ، اگر میتونید برا مهمون هاتون در کنار این بوک مارک ها کتاب هم بخرید که خیلی عالی میشه . بچه ها میتونن از این بوک مارک ها برای نشانه گزاری صفحات کتاب استفاده کنن .

birthday gift ideas16 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

گیفت تولد شیک و خاص دخترانه و پسرانه

لوازم آرایشی کوچیک

اگر یه گیفت کاملا دخترونه می خواید هیچ گزینه ای مناسب تر از این پیدا نمیکنید . رژلب ، برق لب ، لاک ناخن و … رو داخل توری بزارید و با روبان اون رو ببندید و به مهموناتون بدید .

ماسک شخصیت های کارتونی

اگر دنبال یه گیفت پسرونه هستید ، برید و ماسک های مردعنکبوتی ، بتمن و … رو تهیه کنید و به مهموناتون بدید (این گیفت شاید برای بعضی دخترها هم مناسب باشه J)

birthday gift ideas18 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

تل سر و گل

تل سر و گل سر هم میتونن گزینه های مناسبی برای گیفت های دخترونه باشن

birthday gift ideas17 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها

پازل تم تولد

یکی از گیفت هایی که هم برای دخترها مناسبه هم برای پسر ها پازله ، اگر تولدتون با تم خاصی برگزار میشه پس ایده ی خوبیه که پازلی متناسب با تم تولدتون به بچه ها بدید .

قاب عکس

عکس ها بهترین وسیله برای یادآواری خاطرات هستن واسه همینه که میتونید یه قاب عکس به مهمون ها هدیه بدید تا یکی از عکس هایی رو که توی جشنتون گرفتن بزارن داخلش و با هربار نگاه کردن بهش یاد شما بیفتن .

birthday gift ideas19 - ایده های درجه یک برای گیفت تولد بچه ها
برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن