تزئینات تخصصی تولدتم تولد

ایده های جشن تولد و نامزدی ، ایده هایی جذاب برای جشنی به یادماندنی

جشن پلاس در این مطلب قصد داره برای شمه ایده های جشن تولد و نامزدی رو بیان کنه با ما همراه باشد .

برگزاری یه جشن تولد عالی و خوب به چیزهای زیادی نیاز داره . وقت گذاشتن ، سلیقه و خلاقیت به خرج دادن ، هزینه کردن و … اما تا حالا به این فکر کردید که اگر تمام موارد بالا رو انجام بدید و جشنتون راضی کننده نباشه میتونه برای شما چقدر ناراحت کننده باشه ؟ برای این که جشنی شاد و عالی و البته راضی کننده داشته باشید ایده هایی برای شما نوشتیم که می تونید از اون ها استفاده کنید .

برج توت فرنگی و دونات

برای جذاب تر شدن میز تولدتون لازمه که از شیرینی ها و خوراکی های متنوعی استفاده کنید . کوکی ها جزوی جدانشدنی از شیرینی های جشن هستن برای زیباتر شدن میز هم می تونید توت فرنگی ها رو با خلال دندون به هم بچسبونید و با اون ها برج بسازید برای زیبایی بیشتر این برج ها روی توت فرنگی ها لایه ای از شکلات آب شده بریزید .همین طور با تزئین این برج ها با غنچه های رز می تونید میز عقد رویایی داشته باشید .

1556185693 BSAUGBURHK - ایده های جشن تولد و نامزدی ، ایده هایی جذاب برای جشنی به یادماندنی

بادکنک آرایی

با استفاده از سلیقه و خلاقیت خودتون بادکنک ها رو به بهترین شکل ممکن کنار هم و یا به صورت پخش در محیط جشن قرار بدید . سعی کنید از الگوهایی آماده برای این کار استفاده کنید .

1556185985 WKAHIHMSZV - ایده های جشن تولد و نامزدی ، ایده هایی جذاب برای جشنی به یادماندنی

میز خوراکی

میزی پر از خوراکی تهیه و از مهمون ها بخواید خودتشون غذای موردعلاقشون رو انتخاب کنن . غذاهای شما می تونه شامل غذاهای سنتی و یا فست فود و غذاهای آماده باشه اما اگر در جشن شما هم افراد نوجوان و هم افراد بزرگسال هستن پس بهتون پیشنهاد میکنیم که ترکیبی از غذاهای سنتی و فست فودها رو قرار بدید .

1556186256 LHZRJSEJWX - ایده های جشن تولد و نامزدی ، ایده هایی جذاب برای جشنی به یادماندنی

کیک جشن

اصلی ترین المان هرجشنی کیک اون جشن هست سعی کنید کیکی متناسب با تعداد مهمون ها و البته متناسب با تم جشنتون اتتخاب کنید . برای شکل کیک می تونید از ایده هایی مثل داستان عاشقی استفاده کنید .

1556186714 OQRVRFCEJY - ایده های جشن تولد و نامزدی ، ایده هایی جذاب برای جشنی به یادماندنی

گیفت

هرچیزی می تونه گیفت مناسبی باشه و این کاملا به نوع و شرایط جشن شما بستگی داره بنابراین نیازی به دادن گیفت های گرون به مهمون ها ندارید  مثلا کوکی زیبا یا عکسی روی تخته شاسی و یا استفاده از گیفت باکس ها و … همگی گزینه های مناسبی هستن .

1556187412 WUHYKYFJIP - ایده های جشن تولد و نامزدی ، ایده هایی جذاب برای جشنی به یادماندنی

خوراکی های پرطرفدار

کاپ کیک ها خوراکی های خیلی محبوبی هستن که درست کردن اون ها کارچندان سختی نیست برای مثال می تونید کیک شکلاتی رو پودر و بعد این پودر رو با خامه مخلوط و حالا اون رو گرد و به سر چوب وصل کنید بعد از این کار کاپ کیک برای تزئینات آماده میشه .برای کاپ کیک هایی خاص تر از فوندانت استفاده کنید .

1556187077 HHDACHSMOU - ایده های جشن تولد و نامزدی ، ایده هایی جذاب برای جشنی به یادماندنی

1556187949 IWEBQDRRET - ایده های جشن تولد و نامزدی ، ایده هایی جذاب برای جشنی به یادماندنی

محلی برای عکاسی

مکانی رو برای گرفتن عکس هایی زیبا آماده کنید برای مثال شما می تونید با تزئین دیوار با المان های تزئینی مثل گل های کاغذی ، دیواری برای عکاسی درست کنید و یا با استفاده از مقوا قابی برای عکس های زیبا و متفاوت تهیه کنید .برای متفاوت تر شدن عکس ها از ریش و سبیل و سایر اکسسوری ها غافل نشید .

1556187689 DMFDAXPFJB - ایده های جشن تولد و نامزدی ، ایده هایی جذاب برای جشنی به یادماندنی

نوشیدنی

نوشیدنی هایی متفاوت خوشمزه تهیه کنید برای مثال ترکیب آب هلو با آب سایر میوه ها یا ترکیب آب میوه و یخ در بهشت می تونه گزینه ی خوبی باشه . برای داشتن مهمونی و البته تزئیناتی خاص استفاده از کلمن هایی پر از نوشیدنی های زیبا و خوشمزه برای استفاده  مهمون ها رو فراموش نکنید .

1556188301 OCDFALIFAM - ایده های جشن تولد و نامزدی ، ایده هایی جذاب برای جشنی به یادماندنی

آبشار شکلات

از جمله ایده های جشن تولد و نامزدی استفاده از آبشاری از شکلات هست. استفاده از توت فرنگی و مارشمالو در کنار این آبشار ترکیب رویایی رو تشکیل میده .

1556186643 JTQNZSHWUY - ایده های جشن تولد و نامزدی ، ایده هایی جذاب برای جشنی به یادماندنی

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن