سورپرایز

ایده هایی عاشقانه برای سورپرایز کردن شخصی که دوستش دارید

در این مطلب در جشن پلاس شما با ایده هایی عاشقانه برای سورپرایز کردن عشقتون آشنا میشید در ادامه با ما همراه باشید .

ایده هایی عاشقانه

ایده 1

وقتی همسرتون قراره برای مدتی به جایی دور بره براش یه خرس کوچیک بخرید و بهش بدید می تونید بگید از اونجایی که نگرانت بودم برات یه محافظ گرفتم .

ایده 2

با استفاده از چراغ های شب نما یه پیام عاشقانه روی سقف بالای تخت بنویسید وقتی همه چراغ ها خاموش شدن با دیدن پیام شما کلی سورپرایز میشه.

ایده 3

چندین رز طبیعی رو به دور یه رز مصنویی بزارید و روی یه برگه بنویسید تا زمانی که آخرین رز پژمرده شود دوستت دارم .

red roses - ایده هایی عاشقانه برای سورپرایز کردن شخصی که دوستش دارید

ایده 4

اگر از طراحی وب سایت سر در میارید پس می توید یه دامین به نام همسرتون ثبت کنید و صفحه اول اون رو با پیامی عاشقانه برای همسرتون درست کنید حالا می تونید از اون بخواید که دامین اسمش رو توی اینترنت سرچ کنه تا با اون پیام روبرو بشه .

ایده 5

یه آیینه دستی زیبا بخرید و یه کارت با متن : شما در این آیینه زیباترین زن دنیا رو می بینید به اون وصل کنید .

LoveLiftedUp - ایده هایی عاشقانه برای سورپرایز کردن شخصی که دوستش دارید

ایده 6

یه دسته گل زیبا بر اساس سلیقه ی همسرتون به محل کار اون بفرستید .

ایده 7

اگر همسرتون درحال مطالعه کتابی هست پس کتاب رو بردارید و با ماژیک های لایت دور یه سری از کلمات اون خط بکشید توجه داشته باشید که این کلمات رو بر اساس یه جمله ی عاشقانه مشخص کنید برای مثال حروف جمله ی دوستت دارم رو با کلمات مختلف مشخص کنید .

ایده 8

اگر به جایی سفر کردید که روی زمین اون سنگ های مختلفی وجود داره پس یه سنگ مناسب برای تراش کاری رو انتخاب و به عنوان یادگاری اون سفر به همسرتون بدید و در یه فرصت مناسب اون سنگ رو به یه تراش کار بدید تا جمله ای عاشقانه روی اون بنویسه .

ایده 9

با استفاده از یه نقاشی کاملا ساده و حتی بچه گانه ، ولی عاشقانه اون رو خوشحال کنید می تونید این نقاشی رو به محل کار اون ارسال کنید یا در بین وسایلش بزارید .

ایده 10

یه شعر عاشقانه از شاعر مورد علاقه همسرتون حفظ کنید و در موقعیتی مناسب از حفظ برای اون بخونید برای این کار به هیچ مقدمه چینی نیاز ندارید .

ایده 11

با هم به جاهای زیبا سفر کنید مثلا به جایی با تپه های سرسبز و آب و هوای خوب برید و با هم به گردش و شادی بپردازید .

ایده 12

قطعا همسر شما هم باید به چیزهایی مثل شکلات و شیرینی یا … علاقه داشته باشه پس می تونید در کنار بسته ای که برای ناهرش تهیه می کنید یه بسته از خوراکی های موردعلاقش بزارید تا اون رو هیجان زده کنید حتی می تونید یه نامه عاشقانه هم در کنار یا داخل بسته بزارید .

ایده 13

کارهای بچه گانه ای که در کودکی انجام می دادید رو برای همسرتون تکرار کنید مثلا اون رو به پارک ببرید و با هم تاپ بازی کنید .

ایده 14

گل موردعلاقه همسرتون به همراه یه یاد داشت عاشقانه چسبیده به اون رو در محیطی مناسب بزارید تا با دیدن اون خوشحال بشه .

ایده 15

آهنگ موردعلاقه ی همسرتون رو برای اون تهیه کنید اگر می تونید آهنگ رو دست کاری کنید و در آخر آهنگ جمله هایی عاشقانه برای اون قرار بدید.

ایده 16

یه ایده دیگه برای موسیقی اینه که زمانی که با ماشین در حال حرکت هستید و آهنگ موردعلاقه هر دوی شما در حال پخش بود از همسرتون بخواید که از ماشین پیاده بشید و در محیطی بشینید و اون آهنگ رو با هم گوش بدید .

ایده 17

اگر همسرتون علاقه خاصی به یکی از انواع حیوانات خانگی داره پس در کنار تهیه ی هدیه ای برای همسرتون هدیه ای هم برای حیوان خانگیش بخرید .

wallpaper love photo 3 1080x675 - ایده هایی عاشقانه برای سورپرایز کردن شخصی که دوستش دارید

ایده 18

اگر در محل زندگی شما ساحل دریا وجود داره پس با هم به ساحل برید و برای همسرتون یه قلب بزرگ روی شن ها بکشید و ازش بخواید که با هم داخل اون قلب بشینید .

ایده 19

یه دفعه از همسرتون بخواید که با هم به پیاده روی برید داخل یه کوله پشتی کمی خوراکی و نوشیدنی بزارید و با همسرتون پیاده به مکانی دوست داشتنی برید و وقتی به اونجا رسیدید با هم از خوراکی ها میل کنید .

ایده 20

اگر به یکی از ساز های موسیقی تسلط دارید پس برای همسرتون یه آهنگ رمانتیک و عاشقانه بخونید می تونید این کار رو وقتی از خواب پا میشه یا وقتی که از بیرون میاد انجام بدید .

ایده 21

اگر شما خانه دار هستید یا به هر علتی داخل خانه موندید پس منتظر بمونید تا همسرتون از خونه بیرون بره و همین که بیرون رفت پیامی با موضوع دلم برایت تنگ شده برای اون بفرستید .

ایده 22

موهای سر همسرتون رو به آرومی و با حالتی رمانتیک برس بکشید این کار قطعا برای اون خوشایند هست .

ایده 23

برای این که تولدهای عاشقانه شما خسته کننده نشه و جذابیت کافی رو دارا باشه پس یه بازی مثل نقشه ی گنج طراحی کنید برای مثال جاهای مختلف خونه نشانه هایی بزارید و با نوشته هایی به سمت هر نشانه هدایتش کنید و در پایان اون می تونه کادوی خودش رو پیدا کنه

ایده24

آهنگ مورد علاقه همسرتون رو ضبط کنید و در آخر اون پیام از همسرتون در یه تاریخ خاص دعوت کنید تا با هم به جایی مثل رستوران برید

ایده 25

اگر همسرتون علاقه خاصی به داشتن وسیله ای داره که تا الان اون رو نداشته پس در صورت امکان اون وسیله رو براش بخرید .

ایده 26

یک عکس زیبا و متفاوت مثل عکس پرتره از خودون بگیرید اون رو چاپ کنید و به دیوار اتاقتون بزنید .

ایده 27

یه یادداشت عاشقانه روی یه کاغذ مناسب بنویسید اون اون کاغذ رو جاهایی مثل روی کنترل تلوزیون یا روی مبایل همسرتون که مطمئن هستید اون ها رو میبینه بزارید .

ایده 28

برای همسرتون زیورآلاتی مثل دستبندهای مهره دار بخرید و برای مناسب های خاص مثل ولنتاین به اون بدید .

ایده 29

اگر در حال سفر هستید و یا با هم دارید پیاده روی می کنید و چشمتون به مکان هایی افتاد که عکس های شما رو به صورت فوری روی برگه چاپ می کنن پس برای گرفتن یه عکس دوتایی به اونجا برید قطعا این عکس یادگاری خوبی برای شماست .

ایده 30

برای تلفن همسرتون یه پیام گیر تنظیم کنید و وقتی به سر کار رفت یه پیام عاشقانه برای اون بفرستید .

love in Dutch - ایده هایی عاشقانه برای سورپرایز کردن شخصی که دوستش دارید

ایده 31

برنامه سفر به مکانی خاص رو بچینید اما به همسرتون در باره ی مکان اون جا چیزی نگید تا وقتی به اون جا رفتید حسابی غافلیر بشه

ایده 32

یه هدیه با اندازه ی مناسب تهیه کنید و اون رو داخل کیف همسرتون بزارید تا وقتی بیرون میره و می خواد چیزی از داخل کیفش برداره با اون هدیه رو به رو بشه

ایده 33

به شیشیه ی سمت شاگرد ماشین و یا داخل قسمت آیینه ماشین نامه ای عاشقانه قرار بدید و وقتی با همسرتون داخل ماشین نشستید از اون بخواید که داخل آیینه خودش رو نگاه کنه و با پایین اووردن آینه با نامه شما روبه رو میشه .

ایده 34

لیوان هایی به چاپ خونه ها بدید تا عکس یا اسم شما و همسرتون رو روی اون ها بچسبونن و وقتی با هم به رستوران رفتید از رسوتوران بخواید که نوشیدنی های شما رو داخل اون لیوان ها قرار بدن.

ایده 35

با همسرتون داخل یه مکان خاص مثل یه مرکز  خرید قرار بزارید از جلو تر به این مرکز خرید برید و چند شاخه گل تهیه کنید وقتی همسرتون به اون جا رسید به پیش اون برید و شاخه های گل رو تقدیمش کنید .

ایده 36

قطعا زوج ها برای هم خاطراتی از دوران بچگیشون تعرف می کنن مطمئن بشید که این خاطراتا رو به ذهنتون میسپارید و در موقعیتی مناسب سعی کنید اون خاطرات رو شبیه سازی کنید برای مثال اگر همسرتون در کودکی به مغازه ای خاص رفته و خوراکی گرفته پس شما هم این کار رو برای اون تکرار کنید .

ایده 37

هر زوجی عکس های دونفره خاطره انگیزی از جاهی مختلفی با هم دارن پس یه ایده ی خوب قاب گرفتن اون عکس هاست شما می تونید برای هر مناسبتی یک یا چند عکس رو به همسرتون بدید .

ایده 38

یکی از انواع زیورآلاتی که قابلیت سفارشی سازی شدن رو دارن مثل پلاک های طلا تهیه کنید و سفارش نوشتن یه جمله ی عاشقانه روی اون رو بدید حالا این پلاک رو داخل یه جعبه ی زیبا بزاید و به همسرتون تقدیم کنید .

ایده 39

از مغازه های گل فروشی یه گل با طول عمر بالا یا یه نهال کوچک درخت بخرید و جایی مناسب بکارید حالا هرساله برای مناسب های خاص پیش اون درخت برید و با هم جشن بگیرید .

ایده 40

حمام خونه رو پر از بخار کنید تا بتونید روی آیینه و شیشه هایی که توی حمام هست متن هایی عاشقانه بنویسید حالا وقتی همسرتون به حمام رفت با اون متن ها روبه رو میشه .

ایده 41

اگر همسرتون اهل مطالعه ی روزنامه هست پس قسمتی از روزنامه موردعلاقش رو چاپ کنید و پیام تبریکی برای همسرتون در اون قسمت قرار بدید .

ایده 42

مکان هایی هستن که ستاره های آسمان رو به نام شما ثبت می کنن و برای این کار به شما سند رسمی میدن پس می تونید برای همسرتون یه ستاره به نام اون بزنید تا ستاره ی اون همیشه در آسمان باشه .

ایده 43

برای خندوندن همسرتون یه کاریکاتور از خودش ، خودتون و یا شخصیت تلوزیونی موردعلاقش به همراه به متن عاشقانه به اون هدیه کنید .

ایده 44

همسرتون رو به جایی خارج از شهر برای تعطیلات ببرید و با هم مشغول به جشن گرفتن بشید سعی کنید محل استراحت شما به بیرون چشم انداز زیبایی داشته باشه تا وقتی از خواب بیدار میشید با اون چشم انداز روبرو بشید .

ایده 45

با استفاده از پر های گل و شمع محیطی عاشقانه در کنار سنا یا جکوزی و یا چشمه ی آب گرمی که با هم رفتید بزارید می تونید برای رمانتیک شدن اون مکان از نوشیدنی های موردعلاقتون هم استفاده کنید .

ایده 46

برای همسرتون تعدادی برگه جایزه دار درست کنید مثلا رو یه برگه بنویسید اگر این برگه را برنده شدی شما رو در آغوش میکشم و …

 

69098504.cms  - ایده هایی عاشقانه برای سورپرایز کردن شخصی که دوستش دارید

وقتی همسرتون به حمام میره حوله اون رو با بخاری گرم کنید تا وقتی از شما خواست که حولش رو بهش بدید با یه حوله گرم مواجه بشه .

ایده 48

در یک زمان مناسب با همسرتون به پیک نیک برید این پیک نیک حتی می تونه داخل حیاط خونه ی شما هم باشه .

ایده 49

زمانی که بارون می باره دست همسرتون رو بگیرید و به بیرون برید اشتباه نکنید منظورمون با چتر و سایر وسایلی که از خیس شدن شما جلوگیری می کنن نیست منظورمون دقیقا قدم زدن زیر بارون و خیس شدن هست و وقتی به خونه برگشتید می تونید  با همسرتون یه دوش آب گرم بگیرید .

ایده 50

همسرتون رو به مسافرت ببرید و با هم کارهای هیجان انگیزی انجام بدید مثلا با هم به بالن هایی که بر فراز شهر حرکت می کنن برید .

ایده 51

خیلی آروم پشت سر همسرتون برید و اون رو در آغوش بگیرید و غرق در بوسه کنید این کار رو وقتی داره تولزیون می بینه می تونید انجام بدید .

ایده 52

اگر مطالعه و کتاب خوندن هستید یکی از کتاب های موردعلاقه شما و همسرتون رو انتخاب کنید و به صورت نوبتی هر شب یکی از شما یکی از بخش های اون کتاب رو بخونه

ایده 53

با استفاده از کاربون یا دستگاه های کپی عکسی از دست خودتون تهیه کنید و اون عکس رو به همراه جمله های عاشقانه ای مثل به این دست ها بپیوند به همسرتون بدید .

ایده 54

یه بسته از خوراکی موردعلاقه همسرتون مثل شکلات تهیه کنید و از جایی مناسب اون رو بازکنید داخل جعبه یه یادداشت عاشقانه بزارید و دوباره جعبه رو مثل روز اول بسته بندی کنید حالا این جعبه رو به همسرتون بدید تا با باز کردن اون با پیام شما روبرو بشه .

ایده 55

به یه فست فودی سفارش برش پیتزایی به شکل یک قلب رو بدید قطعا همسرتون با دیدن این پیتزای مخصوص هیجان زده میشه .

ایده 56

به یکی از محل هایی که دوچرخه کرایه میدن برید و یه دوچرخه دونفره کرایه کنید و با هم کلی دور بزنید و عکس های زیبای دونفره بگیرید .

ایده 57

اگر سینما در حال پخش فیلمی رمانتیک هست پس با همسرتون به تماشای اون فیلم برید و یا خودتون یه فیلم رمانتیک و عاشقانه رو داخل تلوزیون پخش کنید و با ذرت و نوشیدنی و … به تماشای اون فیلم بشینید .

ایده 58

یکی از روزهای زندگیتون رو به طور کامل روی برگه های کاغذ بنویسید و جملات احساسی هم بین اون ها بزارید و این برگه ها رو به همسرتون تقدیم کنید

ایده 59

با پرس جو از همسرتون ویا مادر همسرتون از کارهایی که اون قبل از خواب در کودکیش انجام میداده با خبر بشید و اون کارها رو براش انجام بدید مثلا اگر در کودکیش کتاب خاصی براش خونده می شده پس شما هم همون کتاب رو در موقع خواب براش بخونید

ایده 60

داستان خودتون رو بنویسید از اولین باری که همدیگه رو دیدید تا ازدواج و زمان حال رو بنویسید می تونید از عناصر خیالی و رمانتیک هم استفاده کینید

 

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا
    بستن
    بستن