تزئینات تخصصی تولد

ایده هایی شیک برای تولدی شیک ؛ با این ایده ها تولدی جذاب داشته باشید

در این مطلب به بیان ایده هایی شیک برای داشتن تولدی منحصر به فرد می پردازیم.

یکی از پر طرفدارترین جشن های ممکن جشن تولده ، همه ی ما برای جشن تولد عزیزانمون تلاش می کنیم تا جشنی عالی برگزار کنیم و عزیزانمون رو خوشحال کنیم اما این کار قطعا کار ساده ای نیست و باید با برنامه ریزی منظم پیش بریم .

ایده هایی شیک برای تولدی شیک

تزئین اتاق تولد کودک 

اولین کاری که با انجام اون خیال خودتون رو راحت می کنید برداشتن قالی و فرش هاست چرا که ممکنه با دیدن ریخته شدن تیکه های میوه و چیپس و پفک و … روی اون ها عصبانی و ناراحت بشید .

برای کودکان یکی از شخصیت های کارتونی رو انتخاب کنید و متناسب با رنگ های تمی که انتخاب کردید باد کنک هایی تهیه کنید و با استفاده از اون ها میز تولد رو تزئین کنید . برای داشتن عکس هایی قشنگ تر می تونید بنری متناسب با تم تهیه کنید و اون رو به دیوار پشت میز بچسبونید .

Decoration of the birthplace 19 - ایده هایی شیک برای تولدی شیک ؛ با این ایده ها تولدی جذاب داشته باشید

از اون جایی که بچه های کم سن و سال هنوز به  شخصیت خاصی علاقه پیدا نکردن می تونید از یه رنگ اصلی و یه سری رنگ های متناسب با اون برای تزئینات محیط استفاده کنید . برای داشتن تولدی یه دست تر بهتره که لباس های خودتون و فرزندتون رو با رنگ های تم ست کنید و این رنگ ها رو برای درست یا تهیه کردن خوراکی ها هم راییت کنید.

Decoration of the birthplace 2 - ایده هایی شیک برای تولدی شیک ؛ با این ایده ها تولدی جذاب داشته باشید

تزئین اتاق تولد پسرانه و دخترانه

برای این رده سنی باید متناسب با جنسیت و سلیقه ی فرزندتون تمی مناسب انتخاب کنید چرا که تم های دخترونه برای پسر ها و تم های پسرونه برای دختر ها جلوه ی خوبی ندارن . اگر نمی خواید از یه تم پسرونه مثل مردعنکبوتی یا یه تم دخترونه مثل تم هلو کیتی استفاده کنید می تونید از تم هایی استفاده کنید که با کمی تغیر رنگ هم برای دخترها مناسب هستن و هم برای پسر ها.

Decoration of the birthplace 21 - ایده هایی شیک برای تولدی شیک ؛ با این ایده ها تولدی جذاب داشته باشید

کیکی متناسب با تم انتخاب کنید و سعی کنید سایر خوراکی های تولد هم متناسب با تم باشن برای اینکه عکس های زیباتری بگیرید می تونید از وسایلی مثل کلاه قیفی مخصوص تولد و عینک استفاده کنید . برای اینکه حوصله ی مهمون ها تموم نشه بهتره که زمان جشن خیلی طولانی نباشه و برای آسایش همسایه ها جشن رو در نهایت تا ساعت 11 شب ادامه بدید و در آخر از بردن کیک برای همسایه ها غافل نشید.

Decoration of the birthplace 22 - ایده هایی شیک برای تولدی شیک ؛ با این ایده ها تولدی جذاب داشته باشید

تزئین اتاق تولد برای همسر

برای تولد گرفتن برای همسرتون باید محیطی کاملا عاشقانه و رمانتیک درست کنید برای این کار می تونید از گل های قرمز بادکنک هایی به شکل قلب و شمع استفاده کنید .

Decoration of the birthplace 3 - ایده هایی شیک برای تولدی شیک ؛ با این ایده ها تولدی جذاب داشته باشید

 

برای داشتن فضایی عاشقانه بیشتر چراغ ها رو خاموش کنید و اجازه بدید شمع ها نور محیط  تولد رو تامین کنن . لازم نیست برای یه تولد دونفره لباس هایی خشک و رسمی بپوشید در واقع بهتره یه لباس اسپورت یا حتی راحتی بپوشید .

Decoration of the birthplace 6 - ایده هایی شیک برای تولدی شیک ؛ با این ایده ها تولدی جذاب داشته باشید

 

 

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا
    بستن
    بستن