پیشنهادات ویژهسورپرایز

ایده هایی برای سورپرایز های عاشقانه

چه کسی سورپرایز شدن در روز تولدش را دوست ندارد ؟ هیچ کس یکی از بهترین ایده های سورپرایز کردن دختر ها و پسرها برای روز تولد خرید یک کیک عاشقانه دو نفره در نمیه شب قبل روز تولد آنها است.

چه کسی سورپرایز شدن در روز تولدش را دوست ندارد ؟ هیچ کس یکی از بهترین ایده های سورپرایز کردن دختر ها و پسرها برای روز تولد خرید یک کیک عاشقانه دو نفره در نمیه شب قبل روز تولد آنها است. اگر قبلا این ترفند را یک یا دوبار انجام داده اید و براتون تکراری شده است، باید حرکت جدید را انجام دهید. ما در جشن پلاس و در این مقاله سعی کردیم  ایده جالب و فوق العاده برای سورپرایز کردن شخصی که دوستش دارید را بهتان معرفی کنیم.

ایده هایی برای سورپرایز های عاشقانه

1 - ایده هایی برای سورپرایز های عاشقانه
سورپرایز عاشقانه

سورپرایز شماره یک: پاکت دیواری

پاکت های مختلفی در رنگ های مختلف روی دیوار بچسبانید که نحوه چیدمان آنها به شکلی باشد که نشان دهنده سن شخص  مور نظر باشد و بعد داخل پاکت ها کارت یادداشت عاشقانه و یا خاطرات جالب دو نفره را قرار دهید.

سورپرایز شماره دو: پاکت های عاشقانههای پنهان 300x167 - ایده هایی برای سورپرایز های عاشقانه

اگر ترجیح میدهد سنش را مخفی نگه دارید می توانید پاکت ها را نا منظم روی دیوار بچسبانید، و روی آنها تا روز تولد شماره گذاری کنید که هر روز یک پاکت برای باز کردن داشته باشه و هر روز یک سوپرایز جدید براش گذاشته باشید و در پاکت روز تولد هم می‌توانید محل و ساعت قرار را برای او بنویسید.

.jpg - ایده هایی برای سورپرایز های عاشقانه
سورپرایز عاشقانه

سورپرایز شماره سه: گالری عکس

با ایجاد یک گالری عکس از تمام خاطرات مورد علاقه از عکس های کودکی تا فارغ التحصیلی اش غافل گیر کنید در واقع با این کار مسیر حافظه او را پیاده سازی کرده اید. کافی است بعد از چاپ عکس ها آنها را به پایین بادکنک های حاوی گاز نئون وصل کنید و بادکنک ها را به سقف متصل کنید. توصیه ما به شما این است که از بادکنک های رنگی و بزرگ استفاده کنید تا جلوه بهتری داشته باشد.

سورپرایز شماره چهار: بسته پستیتولد 300x200 - ایده هایی برای سورپرایز های عاشقانه

اگر دوستان شما نزدیک شما زندگی نمیکنند و در یک شهر دیگه حتی کشور دیگه سکونت دارند، میتوانید او را در روز تولدش با یک هدیه خاص که با پست ارسال می کنید غافل گیر کنید.

 شماره پنج: بادکنک

این  ایده مخصوص صبح روز تولدش است، بادکنک های رنگی را با آب پر کنید و آنها را در یک سبد قرار بدهید و روی سبد هم می توانید یک یادداشت قرار دهید و او را به مبارزه فرا بخوانید. سبد را جلوی درب قرار بدهید تا هنگام خروج آن را ببینید.

4 - ایده هایی برای سورپرایز های عاشقانه
سورپرایز عاشقانه

شماره شش :  هدیه های کوچک

به جای خرید یک هدیه بزرگ و گران قیمت ، می توانید کسی که دوستش دارید را  با چند هدیه کوچک خوشحال کنید و به او بگویید مثلا هر ۱۵ دقیقه یکی را باز کند.  و در هر بسته هدیه ای سورپرایز کننده برایش قرار دهید.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا
    بستن
    بستن