سورپرایز

ایده هایی برای سورپرایز تولد ، تولدی سرتاسر هیجان با این ایده ها

در این مطلب راه هایی برای سورپرایز تولد عزیزانتون رو به شما میگیم . در ادامه با ما همراه باشید .

سورپرایز کردن عزیزانمون یکی از دوست داشتنی کارهایی هست که می تونیم انجام بدیl اما تا حالا فکر کردید که اگر ایده ی نادرستی برای سورپرایز کردن استفاده کنید ممکنه باعث ناراحتی طرف مقابل بشید یا سورپرایز کافی رو برای اون ایجاد نکنید . در ادامه ایده هایی برای سورپرایزکردن قرار دادیم که می تونید از اون ها استفاده کنید .

ایده های سورپرایز تولد

۱ . ویدیو ی تبریک

شما هم دوست یا فامیلی که در شهر یا کشور دیگه ای زندگی میکنه دارید ؟ در این صورت بهترین ایده درست کردن ویدیوی تولدت مبارک هست . به دیدن آشناها و دوستان مشترکتون برید و از اون ها وبخواید در ویدیویی کوتاه تولد دوستتون رو تبریک بگن وقتی این ویدیو ها رو جمع کردید به راحتی با نرم افزارهای تدوین که هم برای گوشی های مبایل هوشمند و هم برای ویندوز موجود هست این ویدیوها رو به هم بچسبونید و برای اون ارسال کنید .

2 . تولدت مبارک در روزنامه

دوست شما اهل مطالعه ی روزنامه هست و هر روز روزنامه ی مورد علاقش رو تهیه و وقت صرف خوندن همه ی اون میکنه ؟ خب حالا فکر کنید مشغول خوندن روزنامست که با پیام تولدت مبارکی که برای اون چاپ شده روبرو میشه فکر کنید که این کار چقدر میتونه باعث خوشحالی اون بشه .

۳ . افزایش فالور

در شبکه های اجتماعی از مردم بخواید که در روز تولد فرزندتون پیام تبریک ارسال کنن و برای خوشحالی اون ، اون رو فالو کنن و در روز تولدش این پیج رو به فرزندتون بدید تا با دیدن پیام های تبریک و فالور ها سورپرایز بشه .

۴ . سورپرایز تولد  با یادداشت

اگر قصد دارید عزیزانتون رو نه فقط یک بار بلکه بارها در طی روز تولدشون سورپرایز کنید نوشته های تبریکی روی برگه ها بنویسید و این نوشته ها رو در جاهای مختلف مثل کیف ، کشو ، کمد و … قرار بدید . شخص موردنظرتون با هربار دیدن این کاغذها سورپرایز میشه .

پنهان - ایده هایی برای سورپرایز  تولد ، تولدی سرتاسر هیجان با این ایده ها

۵ . فراموش کنید

جوری رفتار کنید که انگار نه انگار که تولدی درکاره تا شخص موردنظر شما مطمئن بشه که شما تولد اون رو فراموش کردید اما یه دفعه به صورت تلفنی یا حضوری با پیام تولدت مبارک شما روبه رو میشه .

۶ . پیام رادیویی

اگر شخص مورد نظرشما از طرفدارهای رادیو هست و همیشه برنامه  مشخصی از رادیو رو گوش میده پس چطوره که با تماس با اون برنامه ازشون درخواست پخش آهنگ تولدت مبارک با اسم شخص موردنظرتون رو بکنید یا حتی می تونید صدای خودتون رو ضبط و برای رادیو ارسال کنید .

۷ . نخ سورپرایز

یه کادوی مناسب برای پدر ، مادر یا هرکسی که با اون زندگی می کنید تهیه کنید. حالا یه نخ مناسب بیارید و وقتی شخص موردنظرتون خواب بود  یه سر نخ رو به یکی از انگشت های شخص موردنظر و سر دیگه ی اون رو به کادو متصل کنید . وقتی این شخص بیدار شد نخ رو دنبال میکنه با دیدن کادوی تولدش کلی سورپرایز میشه .

۸ . بوسه تبریک

از این ایده برای خوشحال کردن همسرتون استفاده کنید . از اون بخواید که چشم هاش رو ببنده و همین که چشم هاش رو بست اون رو غرق در بوسه کنید .

۹ . هدیه ی سرگرمی

این روزها هرکسی سرگرمی های خودش رو برای اوقات فراقتش داره پس فقط کافیه که از سرگرمی دوستتون باخبر باشید مثلا اگر داخل اوقات فراقتش مدام با کنسول های بازی ، بازی میکنه پس بهترین هدیه برای اون خرید چندتا از جدیدترین بازی های موردعلاقشه که هنوز اون ها رو تهیه نکرده.

تولد - ایده هایی برای سورپرایز  تولد ، تولدی سرتاسر هیجان با این ایده ها

۱۰ . نامه پستی

امروزه با روی کاراومدن دستگاه های هوشمند مثل مبایل یا کامپیوتر ارسال نامه های متنی بسیار کم شده پس قطعا هیچ کس انتظار اومدن یک نامه ی متنی روی یک کاغذ از طریق اداره ی پست رو نداره پس اگر می خواید اون رو سورپرایز کنید نامه ای از تولدت مبارک نوشته و با آدرس دوستتون تحویل اداره ی پست بدید .

۱۱ . فیلمی از عکس ها

اگر به عکس های دوستتون درسترسی دارید و می تونید عکس هایی از زمان بچگی تا بزرگسالی اون جمع کنید پس ایده ی جالبی میشه اگر این عکس ها رو به همراه عکس های اول آشناییتون تا به امروز با نرم افزارهای موجود تبدیل به فیلم و برای اون ارسال کنید .

12 . امضای سلبریتی

این کار کمی سخته و همه نمی تونن انجامش بدن اما اگر شما توانایی این کار رو دارید می تونید با شناخت سلبریتی مورد علاقه دوستتون امضایی از اون تهیه و به دوستتون تقدیم کنید این امضا رو می تونید از مزایده های وسایل و امضاهای سلبریتی ها برای موسسه های خیریه تهیه کنید .

سلبریتی مورد علاقه - ایده هایی برای سورپرایز  تولد ، تولدی سرتاسر هیجان با این ایده ها

۱۳ . سورپرایز در محل کار

اگر شخص موردنظرشما شاغل هست و محیطی که داخل اون کار میکنه امکان این کارها رو داره می تونید بسته ای از طریق پست به محل کار اون ارسال و با این بسته تولدش رو تبریک بگید توجه کنید که اگر محل کار اون برای این کار مناسب نباشه ممکنه باعث ناراحتی شخص موردنظرتون بشه .

۱۴ . سفر با دوستان

دوستان و نزدیکان شخص موردنظرتون جولوی درب خونش جمع و بعد از اون بخواید که به دم درب بره و اون یه دفعه با تمام دوستانش برخورد میکنه و بعد اون ها ازش می خوان که به یه سفر برن دیدن دوستان خودش به اندازه ی کافی سورپرایز کننده هست حالا فکر رفتن به یه سفر ناگهانی برای گفتن پیام تولدت مبارک رو بکنید که چقدر میتونه باعث خوشحالی و سورپرایز دوستتون بشه .

۱۵ . دفترچه بسازید

یک دفتر مناسب تهیه کنید و این دفتر رو با چسبوندن عکس هایی از دوران آشنایی خودتون و جمله هایی که در زیراون ها نوشته میشه شخصی سازی کنید و این دفتر رو در روز تولد دوستتون به اون بدید .

 

.jpg - ایده هایی برای سورپرایز  تولد ، تولدی سرتاسر هیجان با این ایده ها

۱۶ . هدیه ای پشت در

هدیه ای مناسب به همراه دسته گل و کارت تبریک تهیه کنید اون ها رو پشت درب بزارید ، زنگ رو بزنید و از دید خارج بشید حالا دوستتون با بازکردن در با هدیه ای که برای اون گزاشتید روبرو و کلی سورپرایز میشه .

۱۷ . مهمانی سورپرایزی

حتما این ایده رو تا حالا داخل تلوزیون دیدید یا ممکنه که قبلا این کار رو انجام داده باشید . نزدیکان و دوستان شخص موردنظرتون رو دعوت و دکوراسیون خونه رو بر اساس تولد تزئین کنید حالا شخص موردنظرتون وارد خونه میشه و دوستان و نزدیکانش رو میبینه که برای تولد اون دورهم جمع شدن .

۱۹ . طراحی

اگر نقاشی و طراحی خودتون خوب هست پس می تونید عکسی از دوستتون رو روی کاغذی بزرگ کشیده و به اون تقدیم کنید . در صورتی که توانایی این کار رو ندارید از کسانی که طراحی بلدن کمک بگیرید .

۲۰ . کیک تولد

کیکی متناسب با سلیقه دوستتون سفارش بدید برای مثال اگر از شخصیت ابرقهرمانی خاصی خوشش میاد کیکی با طرح اون شخصیت تهیه کنید .

۲۱ . بلیط سفر

با روش هایی غیر مستقیم از دوستتون بپرسید که اگر بخواد به سفر بره چه جایی رو انتخاب میکنه بعد شما بلیطی رو به مقصد اونجا تهیه و در روز تولدش بهش تقدیم کنید .

امیدوارم که در جشن پلاس در این مطلب تونسته باشیم ایده هایی خوب برای  سورپرایز تولد عزیزانتون به شما بدیم .

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن