پیشنهادات ویژه

ایده هایی برای جشن و مهمانی در فضای باز

شما در این مطلب با ایده هایی برای جشن در فضای باز آشنا میشید در ادامه با ما همراه باشید .

فصل بهار بدون شک بهترین فصل برای برگزاری جشن و مهمونی در فضای بازه چراکه هوا نه سرده و نه گرم اما برگزاری یه جشن خوب داخل فضای باز نیاز به توجه به یه سری نکات داره که داخل این مطلب به اون ها اشاره کردیم.

ایده هایی برای جشن و مهمانی در فضای باز

از کوسن ها و تشکجه ها استفاده کنید

اگر قراره جشنتون رو به فضای باز ببرید پس لازمه که راحتی مهمون هاتون رو هم در نظر بگیرید اون ها باید دقیقا همون قدری که داخل خونه راحت هستن در فضای باز هم راحت باشن برای این کار می تونید از وسایل تزئینی ، کوسن یا تشکجه استفاده کنید .

فضایی برای لذت بردن از طبیعت - ایده هایی برای جشن و مهمانی در فضای باز

از ریسه های نوری استفاده کنید

بهترین راه برای باشکوه کردن جشن و مهمونی در فضای باز استفاده از وسایل براق و نورانی مثل ریسه هاست . پس اگر جشن شما تا زمان تاریکی هوا ادامه داره استفاده از ریسه های نورانی رو فراموش نکنید . چرا که علاوه برزیبایی و قرار گرفتن به عنوان یک عنصر تزئینی بخشی از نور مورد نیاز شما رو هم تامین میکنن .

led string lighting for tree - ایده هایی برای جشن و مهمانی در فضای باز

از گل و گیاه استفاده کنید

حالا که جشنتون رو در فضای باز برگزار میکنید پس فرصت رو از دست ندید و برای هرچه زیباتر کردن جشنتون و ایجاد حس لطافت و سرزندگی برای مهمون هاتون از گل ها استفاده کنید . در صورت امکان جشنتون رو توی فضایی پر از گل و گیاه بگیرید مثلا میز جشن رو پر از گل کنید البته باید به این نکته توجه کنید که رومیزی و سایر وسایل میز باید جوری انتخاب بشن که بهترین تناسب ممکن رو با گل ها داشته باشن .

تولد دخترانه جنگل پروانه ای 11 150x150 - ایده هایی برای جشن و مهمانی در فضای باز

تزئینات خودمانی

اگر قراره مهمون های صمیمی و نزدیکی برای جشنتون بیان پس شما می تونید به جای استفاده از میز و صندلی جشنتون رو روی زمین برگزار کنید . زیراندازی زیبا انتخاب کنید و فضای اطراف قسمتی که انتخاب کردید رو با ریسه ها و سایر وسایل تزئینی ، تزئین کنید . برای راحتی مهمون ها می تونید از میز های کوچک هم استفاده کنید.

ریسه ها

یکی از بهترین وسایل تزئینی برای جشن هایی در فضای باز ریسه ها هستن چرا که با وزش باد تکون خورده و فضای زیبایی رو برای شما میسازن پس شما می تونید از ریسه های دنباله دار و زیبا برای تزئیناتتون استفاده کنید .

1516536504 1551603 766 - ایده هایی برای جشن و مهمانی در فضای باز

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن