تزئینات تخصصی تولدتم تولد

ایده هایی برای جشن تولد بزرگسالان ، تولدی متفاوت با ایده های جذاب

در این مطلب ایده هایی برای جشن تولد بزرگسالان رو به شما میگیم در ادامه با ما هراه  باشید.

بدون شک یکی از مهم ترین روزهای زندگی هر فرد با هر سنی روز تولد اونه تولد یه بهونه عالی برای دور هم بودن و جشن گرفتنه ،  برای این که این جشن و دورهمی ما بیشتر از همیشه به ما خوش بگذره لازمه که علاوه بر برنامه  ریزی ، خلاقیت و ایده هم داشته باشیم . برای هرچه بهتر برگزار شدن جشنتون می تونید از ایده های زیر استفاده کنید .

ایده هایی برای جشن تولد بزرگسالان

دکوراسیون و تم تولد

بعضی اقلام مثل بادکنک ها ، ریسه ها ، گل های کاغذی و … جزو اقلام های جدانشدنی هرجشنی هستن پس اگر قراره برای یک شخص بزرگسال جشن تولد بگیرید از استفاده از این اقلام غافل نشید . برای مثال شما می تونید با استفاده استند ها و بادکنک های هلیومی دکوراسیونی جذاب و زیبا خلق کنید .

1561606975 MSKEBBXYKJ - ایده هایی برای جشن تولد بزرگسالان ، تولدی متفاوت با ایده های جذاب

1561607080 YPJHHYFTZN - ایده هایی برای جشن تولد بزرگسالان ، تولدی متفاوت با ایده های جذاب

میز خوراکی

یکی از مهم ترین بخش های هر تولدی خوراکی ها و پذیرایی از مهمان هاست . برای زیبایی هرچه بیشتر این میز باید به ۲ فاکتور توجه کنید اول اینکه چقدر بودجه برای این کار کنار گذاشتید و دوم اینکه با خلاقیت خودتون ، چیزهایی که تهیه کردید رو به بهترین شکل ممکن چیدمان کنید .

1561607035 BSOZKLTHBA - ایده هایی برای جشن تولد بزرگسالان ، تولدی متفاوت با ایده های جذاب

کیک تولد

یکی از المان های جدانشدنی هر تولدی کیک تولد هست . درسته که کیک تولد ۱ سالگی با کیک تولد ۱۸ باید سالگی تفاوت هایی داشته باشه ولی سعی کنید کیک رو متناسب با علایق و سلیقه ی صاحب تولد تهیه کنید .

1561607114 MRYDNLTCRE - ایده هایی برای جشن تولد بزرگسالان ، تولدی متفاوت با ایده های جذاب

لباس تولد

انتخاب لباس تولد رابطه مستقیمی با نوع جشن شما داره ، شما برای تمام جشن ها نمی تونید یک نوع لباس بپوشید برای مثال اگر جشن شما جشنی رسمی هست پس لازمه که لباس رسمی و اگر قراره یه جشن ساده و دوستانه باشه پس بهترین گزینه لباسی شاد و صمیمانست .

1561607145 VXQVFBJECL - ایده هایی برای جشن تولد بزرگسالان ، تولدی متفاوت با ایده های جذاب

کارت دعوت

یکی از بهترین ایده های دعوت مهمون ها استفاده از کارت دعوت های آنلاین جشن پلاسه .

این کارت ها به این صورت کار میکنن که شما تم مورد نظر خودتون رو انتخاب و اطلاعات دلخواه رو وارد می کنید . این کارت ها برای مهمون ها ارسال میشن و اون ها میتونن با استفاده از لینک هایی که وجود داره شما رو از حضور پیدا کردنشون و یا نیومدنشون در جشن مطلع کنن .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن