تم تولدتولد کودک

ایده تم تولد پروانه برای دختر خانم ها

ایده تم تولد برای دختر خانم ها بسیار زیاد و متنوع است. در این میان یکی از ایده های بسیار زیبا و دوست داشتنی که اکثر دختر کوچولوها آن را می‌پسندند تم تولد پروانه است.

ایده تم تولد پروانه برای دختر خانم ها

ایده تم تولد برای دختر خانم ها بسیار زیاد و متنوع است. در این میان یکی از ایده های بسیار زیبا و دوست داشتنی که اکثر دختر کوچولوها آن را می‌پسندند تم تولد پروانه است. تم تولد پروانه ا ز جمله تم هایی است که شما می‌توانید خودتان بیشتر تزئینات و نیازهای آن را انجام دهید و لازم نیست همه چیز را به صورت آماده خریداری و تهیه کنید و می‌توانید ایده های خلاقانه خود مثل خوراکی، کیک، تزئینات، کار دستی ها، غذاها و غیره را به شکل پروانه با هزینه پایین پیاده کنید و یک جشن تولد زیبا با تم پروانه برای فرزند دلبندتان برگزار کنید.

برای آشنایی بیشتر با تم تولد پروانه و چگونگی آماده سازی مراحل و وسایل این تم تولد جذاب و راحت با این مقاله از جشن پلاس همراه باشید.

تزئینات برای تم تولد پروانه

flutter by for a colorful butterfly birthday party - ایده تم تولد پروانه برای دختر خانم ها
ایده تم تولد پروانه برای دختر خانم ها

تولد بدون تزئینات معمولا چیزی کم دارد. برای تزئینات تم تولد پروانه می‌توانید از کودکتان نیز کمک بگیرید و مطمئن باشید او برای انجام این کار بسیار ذوق و شوق دارد. می‌توانید برای تزئین دیوار از بادکنک های رنگی به شکل پروانه استفاده کنید. برای این کار باید بادکنک های گرد و کشیده داشته باشید و آن‌ها را با خلاقیت خود به شکل پروانه کنار هم قرار دهید. همچنین می‌توانید از شبرنگ ها یا کاغذ رنگی هایی به شکل پروان استفاده کنید و یا ریسه هایی با آویز پروانه درست کنید و به سقف یا دیوار برای تزئین آویزان کنید. همچنین می‌توانید از کودکتان بخواهید که یک نقاشی به شکل پروانه بکشد و آن را قاب کنید یا به همان صورت در بین تزئینات روی دیوار بچسبانید.

کیک تولد پروانه

3m8d99p63d2t0dc - ایده تم تولد پروانه برای دختر خانم ها
ایده تم تولد پروانه برای دختر خانم ها

شما برای کیک تولد پروانه گزینه های زیادی دارید. اولین گزینه این است که می‌توانید کیکی به شکل پروانه را به یک قنادی سفارش دهید. دوم اینکه می‌توانید یک کیک ساده خریداری کنید و تزئینات روی آن را خودتان به شکل پروانه انجام دهید. تزئینات پروانه بر روی کیک بسیار کار راحتی است. گزینه دیگر این است که شما می‌توانید خودتان کیکی بپزید و آن را به شکل پروانه برش بزنید و سپس تزئین کنید و یا اینکه در قالب هایی به شکل پروانه کیک تولد را بپزید و روی آن را به شکل دلخواه تزئین کنید. حتی می‌توانید به جای کیک از کاپ کیک استفاده کنید و آن‌ها را کنار هم به شکل پروانه بچینید. یکی دیگر از گزینه هایی که پیش روی شما است این است که شما پروانه های شکلاتی را در قالب درست کنید یا از بازار بخرید و آن را روی یک کیک ساده بچینید تا کیک تم تولد پروانه شما به زیبایی هرچه تمام تر آماده شود.

تزئین غذا به شکل پروانه

365582874 - ایده تم تولد پروانه برای دختر خانم ها
ایده تم تولد پروانه برای دختر خانم ها

غذاهای جشن تولد کودکان معمولا غذاهایی مثل الویه، ماکارانی، پیراشکی، فینگر فود و غیره است که همه این غذاها را می‌توانید به راحتی به شکل پروانه تزئین کنید. تزئین الویه به شکل پروانه بسیار کار راحتی است که با کمی خلاقیت می‌توانید آن را به بهترین شکل تزئین کنید. همچنین اگر پیراشکی دارید می‌توانید از دو عدد پیراشکی به عنوان بال پروانه استفاده کنید و وسط آن از پیازچه و یا تربجه و سبزیجات دیگر برای ایجاد بدن پروانه استفاده کنید. خلاقیت های زیادی می‌توانید برای تزئین غذا با تم تولد پروانه به خرج دهید. همه چیز بستگی به خود شما و ذوق و سلیقه شما است.

کلاه تولد به شکل پروانه

Custom Butterfly Party Hats - ایده تم تولد پروانه برای دختر خانم ها
ایده تم تولد پروانه برای دختر خانم ها

برای داشتن کلاه های تولد تم پروانه زیبا می‌توانید از همان کلاه بوقی های مخصوص تولد تهیه کنید یا آن را درست کنید و برای دو طرف آن دو با کاغذ یا مقوای  رنگی دو عدد بال درست کنید و به دوطرف کلاه بچسبانید. به این ترتیب می‌توانید خیلی راحت یک کلاه پروانه ای زیبا داشته باشید.

تزئین هدیه تولد به شکل پروانه

تولد پروانه 10 - ایده تم تولد پروانه برای دختر خانم ها
ایده تم تولد پروانه برای دختر خانم ها

در تم تولد پروانه هدیه هایی که شما و اعضای خانواده برای فرزند دلبندتان در نظر می‌گیرید را می‌توانید به شکل پروانه کادو کنید و یا کادویی که روی آن نقش پروانه داشته باشد را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید پروانه های رنگی توری، پارچه ای یا کاغذی کوچک درست کنید و بر روی بسته بندی کادوی تولد بچسبانید

لباس پروانه

butterfly 800x800 - ایده تم تولد پروانه برای دختر خانم ها
ایده تم تولد پروانه برای دختر خانم ها

شما می‌توانید در صورت تمایل برای تم تولد پروانه لباس کودکتان را نیز به شکل پروانه طراحی کنید. برای آن بال پروانه بگذارید یا از پارچه ای که روی آن شکل پروانه وجود دارد استفاده کنید. . همانطور که گفتیم برای تم تولد پروانه و سایر تم های تولد همه چیز به خلاقیت و ذوق و سلیقه شما بستگی دارد. هرچه بیشتر سلیقه به خرج دهید و خلاقیت داشته باشید جشن تولد زیباتری خواهید داشت.

برای دیدن و آشنا شدن با سایر تم های جذاب تولد دخترانه و پسرانه و سایر ایده های برگزاری جشن ها و مهمانی ها به شما پیشنهاد می‌کنیم تا حتما به سایت جشن پلاس سر بزنید و از مقاله های جذاب و کاربردی آن در زمینه برگزاری جشن های مختلف استفاده کنید.

 

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا

    [gravityform id="2" title="true" description="true" ajax="true"]

    بستن
    بستن