پیشنهادات ویژهسورپرایز

آیا می خواهید بدون جشن تولد همسر خود را سورپرایز کنیم؟

تولد همیشه مهم است، اغلب دوست داریم این روز را با اقوام و خانواده مشغول شادی و خوش گذرانی باشیم.

تولد همیشه مهم است، اغلب دوست داریم این روز را با اقوام و خانواده مشغول شادی و خوش گذرانی باشیم. از بچگی آرزوهای بزرگی برای تولد داریم؛ اما هرچه بزرگتر میشویم این آرزوها کوچک و کوچکتر می شود اما مطمعنا از بین نمی روند. اگر امسال توانایی هزینه زیادی برای جشن تولد ندارید می توانید از گرفتن جشن تولد چشم پوشی کنید. اما یک جشن دونفره رو از صبح تولد تا آخر شب انجام دهید. لازم نیست که هزینه زیادی کنید  انجام دهید، فقط کافی است با همدیگر وقت بگذارنید.

سورپرایز کردن جشن تولد

اولین گام: ساعت 11:59 دقیقه شب قبل از تولد

با یک گل رز تولد همسر خود را به او تبریک بگوید؛ این کار معجونی برای عشق بیشتر بین شما است. همسر شما تا آخرعمر این شب را فراموش نخواهد کرد. بعضی از آقایون فکر می کنند برای شاد کردن خانم ها هزینه زیادی باید بکنند، اما خانم ها تنها دنبال عشق و محبت هستند و شما می توانید عشقتان را با یک گل رز برای همسرتان بروز دهید.

دومین گام:

decorando a bandeja de café da manhã copaecia2 - آیا می خواهید بدون جشن تولد همسر خود را سورپرایز کنیم؟
صبحانه  سورپرایزی

 

قبل از بیدار شدن همسرتان، صبحانه مورد علاقه او را آماده کنید و به رختخواب ببرید. می توانید با یک گل رز در سینی صبحانه او را سورپرایز کنید. امروز همسرتان مثل یک ملکه باید زندگی کند. ملکه ای که شما تمام جوانی و زندگیتان را با او تقسیم کرده اید. شاید نیاز نباشد که این نکته را بگویم که این کار را می توانید محدود به تولد او نکنید و گاهی اینگونه همسر خود را سورپرایز کنید.

سومین گام:

1 - آیا می خواهید بدون جشن تولد همسر خود را سورپرایز کنیم؟
سورپرایز عاشقانه

 

هر ساعتی در طول روز تولد می توانید هدیه همسر خود را به او بدهید. بسته به بودجه شما می تواند این هدیه متفاوت باشد. از طلا و لباس گرفته تا لوازم آرایش و عطر این بسته به سلیقه و بودجه دارد. اما یک پیشنهاد بهتر هم داریم آن هم این است که می توانید دو بلیط برای خودتان و همسرتان به او هدیه بدهید؛ سفری عاشقانه را با هم بروید.

چهارمین گام: هزاران بار تبریک بگویید

Surprise2 1 - آیا می خواهید بدون جشن تولد همسر خود را سورپرایز کنیم؟

تمام طول روز سعی کنید به او این روز را تبریک بگوید و او را با کلمات و جمللات عاشقانه سورپرایز کنید. در این راه از پیام رسان های مختلف و پیامک تلفنی کمک بگیرید. تماس های کوتاه هم می تواند همسرتان را سورپرایز کند.

پنجمین گام: فیلم مورد علاقه او را با هم ببینید0c4c0b0cdce94e0e69e83d169e47871a 300x200 - آیا می خواهید بدون جشن تولد همسر خود را سورپرایز کنیم؟

می توانید فیلم مورد علاقه همسرتان را تهیه کنید، و با هم تماشا کنید. تنقلات فراموش نشود. فیلم مورد علاقه در کنار همسر قطعا برای هر زنی سورپرایز کننده است. این که فضا را هم با شمع و عود رمانتیک کنید. در طی فیلم همسر خود را در آغوش بگیرد، تا تمام عشق را به او انتقال دهید.

ششمین گام: غذای تولد دو نفره

انتخاب با شماست که به رستوران مورد علاقه اش او بروید و یا خودتان آشپزی کنید. راستش خیلی هم فرق نمی کند، مهم این است شما او را آن روز تبدیل به یک ملکه بکنید. شمع و گل روی میز شام فراموش نشود. حتی می توانید یک گلدان از میز وسط پذیرایی قرض بگیرید و روی میز شامتان قرار دهید.

هفتمین گام: کیک تولد سورپرایز کننده
تولد همسر - آیا می خواهید بدون جشن تولد همسر خود را سورپرایز کنیم؟
کیک تولد سورپرایزی

یک کیک کوچک تهیه کنید و بر روی آن شمع قرار دهید و شب را خیلی عاشقانه تمام کنید. سعی کنید در این روز حتما با هم عکس بگیرد تا بتوانید آن را در خاطرتان  ثبت کنید.

هر کدام  از این کارها را که می توانید انتخاب کنید و اجرا کنید، هرچه بیشتر  باشد بهتر است. شاید فرصتی دیگر نباشد تا بتوانید عشق خود را به همسرتان اثبات کنید. تا می توانید لحظاتتان را زیباتر و عاشقانه تر کنید. همسر تکه ای از وجود شماست که شما روز های خوش جوانی، میانسالی و پیری را قرار است کنار او بگذارنید؛ هرچه او شادتر باشد زندگی شما هم رنگی تر و شاداب تر خواهد شد. پس از هیچ تلاشی فروگذار ی نکنید.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

× برای ورود به بحث، باید وارد شوید

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا
    بستن
    بستن