سلام  خوش آمدید…. اینجا تشریفات جشن پلاس ……ما به شما روش جدید تبلیغات را پیشنهاد می دهیم. با استفاده از این روش شما تمرکز خود را روی کیفیت و ارائه هرچه بهتر خدمات می گذارید و موارد مربوط به بازاریابی و کسب مشتریان جدید را به ما می سپارید…

۱٫ ایجاد حساب کاربری

search online -

ایجاد حساب کاربری در سایت بسیار آسان می باشد و زمانی کمتر از ۳ دقیقه نیاز دارد تا بتوانید در سایت عضو شوید و از امکاناتی که سایت در اختیار شما قرار می دهد به صورت کامل استفاده کنید!

حساب کاربری شما در جشن پلاس دائمی می باشد و فقط نیاز می باشد که شما یک بار حساب کاربری خود را ایجاد نمایید تا بتوانید از خدمات گسترده شبکه چند رسانه ای جشن پلاس استفاده نمایید.

در صورتی که در بخش ثبت نام مشکلی داشتید می توانید اطلاعات خواسته شده را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان ما برای شما حساب کاربری را ایجاد نمایند.

 

۲٫ ثبت کسب کار خود در جشن پلاس

find listing -

 به راحتی و در کمتر از چند دقیقه اطلاعات و ویژگی های خدمات خود را ثبت نمایید و آگهی خود را منتشر کنید تا بازدیدکنندگان سایت به مشتریان شما تبدیل شوند.

سعی کنید اطلاعات را با حوصله و کامل پر کنید تا مشتریان بیشترین اطلاعات را از شما دریافت نمایند .

این خیلی مهم می باشد که شما در قسمت تصاویر از بهترین تصاویر و با کیفیت بالا استفاده نمایید و اگر ویدیو در ضمینه کسب کار خود دارید حتما آن را بارگذاری نمایید . هر چه اطلاعات کامل تر و جذاب تر باز خورد مشتری بالاتر

۳٫ کسب مشتری

make online booking -


بازده آگهی خود را به سرعت و در طول یک هفته کاملا مشاهده خواهید کرد و از این که به خانواده بزرگ جشت پلاست پیوستید بسیار خرسند خواهید شد.

دقت کنید اطلاعات تماس را به طور کامل پر نمایید و ساعات پاسخگویی را منظم ثبت نمایید تا کاربران به راحتی با شما در تماس باشند.

اطلاعات ثبت شده در بخش تشریفات به طور سالانه در کتاب سال تشریفات جشن پلاس چاپ خواد شد و راهنمایی برای استفاده کننده گان و مخاطبان شما خواند بود .

در صورد وجود هر گونه سوال ما خوشحال می شویم با ما در تماس باشید تا کارشناسان ما پاسخ شمارا بدهند.