انتخاب منوی پذیراییجشن فارغ التحصیلیکیک

10 ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی

در کشور ما پس از پایان امتحانات نیم سال دوم (خرداد ماه) دانش آموزان سال آخر مدارس و دانشجویان سال آخر دانشگاه جشن فارغ التحصیلی می گیرند.

جشن
پلاس
: در کشور ما پس از پایان امتحانات نیم سال دوم (خرداد ماه) دانش آموزان سال آخر مدارس و دانشجویان سال آخر دانشگاه جشن فارغ التحصیلی می گیرند. البته این جشن اخیرا در پیش دبستانی ها نیز رواج یافته است. یکی از ملزومات جشن های فارغ اتحصیلی مانند بسیاری از جشن های دیگر کیک جشن می باشد. یک کیک خوب با طرحی جذاب و زیبا می تواند جشن فارغ التحصیلی را به یادماندنی تر کند.

۲۰ ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی :

ما در این سری از نوشته ها ۲۰ ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی را به صورت تصویری به شما ارائه می دهیم. شما می توانید تصویر مدنظر را انتخاب کنید و آن را به یک قنادی ماهر سفارش دهید تا برایتان تهیه کند. الته ما پیشنهاد بهتری نیز برای شما داریم. شما می توانید کیک مورد نظر خود را انتخاب کنید و از طریق صفحه سفارش کیک تصویری تصویر کیک مدنظر را ارسال کنید تا ما آن را با کیفیت بالا تهیه نماییم.

ذکر این نکته نیز ضروری است که عبارات درج شده در تصاویر زیر به انگلیسی می باشد؛ اما در صورت انتخاب یکی از ایده های تصویری، امکان فارسی نویسی متن توسط ما نیز فراهم می باشد.

- 10 ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی

طرح کلی این شکل شامل یک دیپلم افتخار و یک دانشجو می باشد. رنگ آبی استفاده شده در سطح کیک و گل ها علاوه بر جذابیت ظاهری، باعث تلقین حس آرامش به شرکت کنندگان در جشن می شود.

25 graduation cake ideas 768x576 1 - 10 ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی

این کیک بسیار زیبا با فاج شکلاتی و فوندانت وانیلی، همراه با گل های سفید رنگ تزئینی، گزینه ایده آل برای انتخاب شما خواهد بود.

این مطلب هم عالیه:
طرز تهیه کلم بروکلی کبابی

24 graduation cake ideas 768x1024 1 - 10 ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی

این مدل کیک بیشتر مناسب دانشکده های هنر خصوصا فارغ التحصیلان رشته موسیقی است.رنگ نارنجی به کار رفته در کیک باعث ایجاد شور وهیجان در شرکت کنندگان می شود.

22 graduation cake ideas - 10 ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی

طراحی بسیار زیبا و چشم نواز این کیک جای هیچ تردیدی را باقی نمی گزارد.این کیک در سه طبقه طراحی شده است. در بالاترین طبقه آن یک عدد کلاه فارغ التحصیلی و دیپلم افتخار به عنوان نمادی از علم و تحصیل وجود دارد. گل های قرمز رنگ تزئینی آن از خمیر شکر بوده که باعث زیبایی بیش از پیش این کیک می شود.

14 graduation cake ideas 1 - 10 ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی

این کیک دو طبقه دایره ای دارای تم طراحی شاد می باشد.ستاره های به کار برده شده در طراحی کیک به همراه نوشته های روی آن نوعی تلقین رسیدن به اهداف بزرگ و درجات عالی را در ذهن تداعی می کند. این کیک می تواند هم در جشن های فارغ التحصیلی دانشجویی و هم دانش آموزی مورد استفاده قرار گیرد.

13 graduation cake ideas 768x576 1 - 10 ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی

این کیک خامه ای زیبا با روکش سرتاسری سفید و گل های کوچک تزئینی زرد رنگ، در عین سادگی دارای زیبایی و ظرافت خاصی می باشد. بر اساس طراحی این کیک می تواند انتخاب مناسبی برای فارغ التحصیلان رشته های پزشکی و پرستاری باشد.

پیشنهاد می کنیم در انجمن گفت و گوی جشن
پلاس
نظربدین درباره این موضوع و یا سولات خود را مطرح کنید

18 graduation cake ideas - 10 ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی

طراحی زیبا و استفاده از رنگ های گرم در این کیک باعث بیشتر شدن هیجان روز جشن فارغ اتحصیلی بمی شود. این کیک بیشتر مناسب دانش آموزان می باشد.

21 graduation cake ideas 768x958 1 - 10 ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی

طراحی این کیک بیشتر دخترانه بوده. به همینجهت بیشتر مناسب جشن های فارغ التحصیلی دخترانه می باشد. علاوه بر روبان درخشان صورتی رنگ، گل های کاکائویی مورد استفاده در کیک زیبایی خاصی به کیک بخشیده است.

این مطلب هم عالیه:
کیک لیوانی ؛ یک دسر زیبا که در خانه قابل تهیه است

در بخش تشریفات جشن پلاس می توانید بهترین ارائه کنندگان خدمات را پیدا کنید

16 graduation cake ideas - 10 ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی

طراحی این کیک کتابی به گونه ای است که خانواده ها می توانند آن را برای جشن فارغ التحصیلی فرزندشان تهیه کنند ونام او را بر روی کیک بنویسند. همچنین به جای نماد دانشجوی سمت راست کیک می توان با تکنیک های چاپ تصویر رویکیک, تصویر دانشجو چاپ شود.

11 graduation cake ideas - 10 ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی

طراحی نعلی شکل این کیک به همراه پوشش شکلاتی آن و حروف آب نباتی، آن را مبدل به یک کیک جذاب برای جشن فارغ التحصیلی دانش آموزان و کودکان پیش دبستانی می کند.

برای خرید بهترین ها پیشنهاد می کنیم سری به فروشگاه اینترنتی جشن پلاس بزنید.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن