جشن و مهمانیمهمانی دوستانه

چگونه یک دورهمی دخترانه شاد داشته باشید و خوش بگذرانید

دختران معمولا بیشتر از پسران دور هم جمع می‌شوند و به مهمانی های دوستانه علاقه دارند. دورهمی دخترانه یکی از مهمانی هایی است که هر دختری آن را دوست دارد و حداقل آن را یک بار برگزار کرده است.

یک دورهمی دخترانه شاد داشته باشید

دختران معمولا بیشتر از پسران دور هم جمع می‌شوند و به مهمانی های دوستانه علاقه دارند. دورهمی دخترانه یکی از مهمانی هایی است که هر دختری آن را دوست دارد و حداقل آن را یک بار برگزار کرده است. هرچند وقت یک بار دختران دور هم جمع می‌شوند و به شادی و نشاط و خوش گذرانی می‌پردازند که اسم این را دورهمی دخترانه گذاشتند.

جشن پلاس در این مقاله تصمیم دارد نکاتی را برای شما درباره برگزاری یک دورهمی دخترانه و دوستانه پیشنهاد دهد. برای برگزاری یک مهمانی دورهمی حتما لازم نیست که یک جشن مفصل با کلی هزینه های اضافه برگزاری کنید. دورهمی دخترانه شما می‌تواند ساده، جذاب و بسیار شاد باشد و به همه خوش بگذرد. فقط کافی است سخت نگیرید و فقط به خوش گذراندن خودتان و دوستانتان فکر کنید.

بی مناسبت دورهمی دخترانه بگیرید

برای گرفتن یک دورهمی دخترانه صبر نکنید که مناسبتی پیش بیاید. می‌توانید بدون مقدمه تلفن را بردارید و دوستانتان را به یک دورهمی دوستانه دعوت کنید. هرچه شما ساده تر باشید مطمئن باشید مهمان های شما هم راحت تر هستند و خیلی زود دعوت شما را قبول می‌کنند و در دورهمی شرکت می‌کنند.

24 heart stickers in rose pink handmade envelope seals wedding invitations favours baby shower scrapbooking hershey kiss - چگونه یک دورهمی دخترانه شاد داشته باشید و خوش بگذرانید
کارت دعوت دخترانه

دعوت مهمان ها

دعوت مهمان به یک دورهمی دخترانه یا دوستانه با دعوت های رسمی فرق می‌کند. برای یک دورهمی دخترانه شما می‌توانید دوستانتان را از طریق پیامک، ایمیل یا تلفن خیلی ساده دعوت کنید و از آن‌ها بخواهید که اگر برایشان مقدور است در دور همی شما شرکت کنند. زمانی که مهمان های خود را دعوت می‌کنید فراموش نکنید که حتما به آن‌ها بگویید که این تنها یک دورهمی ساده است تا آن‌ها هم راحت باشند، به خصوص برای انتخاب لباس.

این مطلب هم عالیه:
یک مهمانی دوستانه برای جشن گرفتن چگونه تشکیل می‌شود؟
Hijab Drawing ♥ - چگونه یک دورهمی دخترانه شاد داشته باشید و خوش بگذرانید
چگونه یک دورهمی دخترانه شاد داشته باشید و خوش بگذرانید

لباس راحت

برای یک دورهمی دخترانه لباسی که می‌پوشید بهتر است راحت و غیر رسمی باشد. زمانی که مهمانان خود را به دورهمی دعوت می‌کنید حتما به آن‌ها بگویید که این یک دورهمی دوستانه و کوچک است و با هرلباسی که دوست دارند می‌توانند در آن حاضر شوند. به این طریق احساس راحتی بیشتری را به مهمانان خود منتقل می‌کنید و دوستانتان را به شرکت در مهمانی بیشتر ترغیب می‌کنید.

girls mode hijab 1 1 - چگونه یک دورهمی دخترانه شاد داشته باشید و خوش بگذرانید
چگونه یک دورهمی دخترانه شاد داشته باشید و خوش بگذرانید

کارهایی که در یک دورهمی دخترانه می‌توانید انجام دهید

رقص و پایکوبی: رقص و پایکوبی از جمله کارهایی است که یک دورهمی را گرم و جذاب می‌کند. دختران معمولا رقصیدن و پایکوبی را خیلی دوست دارند و از آن استقبال می‌کنند. قبل از دورهمی حتما آهنگ های مناسبی انتخاب کنید و سیستم صوتی و غیره را فراهم کنید تا خیالتان از این بابت راحت باشد.

بازی: بازی های زیادی است که می‌توانید در دورهمی دخترانه انجام دهید. بازی هایی مثل پازل، منچ و غیره. حتی می‌توانید بازی های گروهی هیجان انگیز مثل اجرای پانتومیم، مسابقه 20 سوالی، اسم فامیل و نظیر این‌ها را نیز در دورهمی دوستانه بازی کنید. این بازی ها باعث ایجاد شور و هیجان و همهمه در مهمانان شما می‌شود.

عکس بگیرید: گرفتن عکس یکی از کارهای ثابت دورهمی های دوستان به خصوص دورهمی دخترانه است. دختران این روزها علاقه زیادی به گرفتن عکس و سلفی با دوستان خود دارند. لحظاتی از مهمان دورهمی خود را می‌توانید صرف گرفتن عکس های مختلف با دوستانتان کنید و اوقات خوشی را در آن لحظات بگذرانید و همچنین عکس آن لحظات را به عنوان یادگاری از دورهمی های دوستانه ثبت کنید.

نقاشی از دختر با حجاب برای پروفایل 8 - چگونه یک دورهمی دخترانه شاد داشته باشید و خوش بگذرانید
چگونه یک دورهمی دخترانه شاد داشته باشید و خوش بگذرانید

برای دوستانتان هدیه بخرید

یکی از کارهایی که برای خوشحال کردن دوستانتان در یک دورهمی دخترانه می‌توانید انجام دهید تهیه کردن هدیه برای کسانی است که به دورهمی شما دعوت شده اند. دقت کنید که منظور ما از هدیه، هدیه های گران قیمت و عجیب و غریب نیست. این هدیه می‌تواند دستبند ساخته دست خودتان باشد که خیلی هم هزینه ندارد فقط کمی وقت و سلیقه می‌خواهد. هدف شما از دادن هدیه در یک دورهمی، به جا گذاشتن یک خاطره ماندگار از آن دورهمی در ذهن دوستانتان است که هر موقع آن هدیه را نگاه می‌کند یاد آن دورهمی دخترانه بیفتد. هدیه شما حتی می‌تواند یک کارت پستال با دست خط خودتان باشد که برای هر کدام از مهمان ها یادگاری درون آن نوشته باشید و به او هدیه دهید.

این مطلب هم عالیه:
اگر می‌خواهید در یک مهمانی با کلاس باشید این نکات را رعایت کنید
gift 1 - چگونه یک دورهمی دخترانه شاد داشته باشید و خوش بگذرانید
برای دوستانتان هدیه بخرید

خاطره بازی کنید

ممکن است دورهمی دخترانه شما بین دوستان صمیمی قدیمی و یا دوستان دوران دبیرستان یا دانشگاهتان برگزار شود. چنین دورهمی فرصت بسیار خوبی برای مرور خاطرات آن دوران است. می‌توانید از هر کدام از دوستانتان بخواهید یک خاطره با مزه از آن دوران تعریف کنند و بدین ترتیب اوقات خوشی را در کنار هم رقم بزنید و ساعت ها خاطره بازی کنید.

111 3 1024x576 - چگونه یک دورهمی دخترانه شاد داشته باشید و خوش بگذرانید
خاطره بازی کنید

خوراکی را فراموش نکنید

سعی کنید برای دورهمی دخترانه خود خوراکی هایی تدارک ببینید که می‌دانید همه دوست دارند و جمع شما را گرم تر می‌کند. مثلا اگر برایتان مقدور است یک قابلمه کوچک آش رشته تهیه کنید و دورهم نوش جان کنید. خوردن آش رشته در یک دورهمی دوستانه برای هر کسی می‌تواند بسیار جذاب و دوست داشتنی باشد. باور کنید نیازی نیست که برای برگزاری یک مهمانی دورهمی ساده غذاهای فراوان و رنگارنگ تهیه ببینید. یک عصرانه ساده می‌تواند مهمانی شما را دوستانه تر و گرم تر کند.

33 9 - چگونه یک دورهمی دخترانه شاد داشته باشید و خوش بگذرانید
چگونه یک دورهمی دخترانه شاد داشته باشید و خوش بگذرانید

 

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن