جشن و مهمانی

چگونه کادوی ولنتاین دست ساز جذاب و متفاوت بسازیم؟

ایده های جذاب برای کادوی دست ساز ولنتاین

کادوی ولنتاین می تواند چیزهای مختلفی باشد، از خرس های عروسک گرفته تا چیزهای ارزشمندتر مثل جواهرات. ولی همه این ها کادوهای بی دردسر است و کافیه شما پول لازم برای خرید آن را داشته باشید سپس همه چیز حل میشود.

جشن پلاس در این مقاله نقشه ها و ایده ایی را برای ساخت کادوی ولنتاین آن هم بصورت دست سازبه شما دوستان جشن پلاسی معرفی میکند.

ایده های جذاب برای کادوی ولنتاین

بطری ملاقات عاشقانه، لیوان عشق، عکس های رنگی، پرچم ولنتاین، تخته قلبی برای وقایع مهم، یک پذیرایی عاشقانه، کارت اوریگامی، هنر ولنتاین، شیرینی بخت آزمایی و … که در ادامه به توضیح هر کدام می پردازیم.

یک ایده اینست که در مسیر درب ورودی خانه تا اتاق خواب علامت هایی که نشانه عشق است را در آن قرار دهید. حتم بدانید که عشق تان  بسیار تحت تاثیر قرار می گیرد.

ایده جذاب دیگر پخت شیرینی هایی است که می توانید آن را خود تان طراحی و به دلخواه خودتان آنها را تزئین کنید و روی آنها جملات عاشقانه بنویسید. این به یاد ماندنی ترین کادو ولنتاین برای عشق تان خواهد بود.

ساخت جعبه شکلات آن هم به شکل قلب یا اینکه داخل آن قلب بگذارید ایده جالبی است. همچنین اگر شکلات های مورد علاقه عشق تان را در آن قرار دهید یک کادوی بی نظیر می شود.

خودتان کارت پستال بسازید و جملات عاشقانه که نمی توانید به زبان بیان کنید روی آن با دست خط خود و با کلمات و جملات زیبا بنویسید. بی شک کادوی دست ساز عالی خواهد شد.

ساخت بطری ایده برای کادوی ولنتاین

ایده هایی را برای قرارهای عاشقانه دو نفره در نظر دارید را روی کارت های کوچکی بنویسید. آنها را داخل بطری بریزید و به او بگویید هر زمان خواست می تواند یکی از آنها را انتخاب کند. او این احساس را درک خواهد کرد که واقعا شما دوست دارید اوقات خود را در کنار او باشید. فقط باید مسئولیت اینکه قرارها را اجرایی کنید را به عهده بگیرید.5 - چگونه  کادوی ولنتاین دست ساز جذاب و متفاوت بسازیم؟

می توانید بطری پر از حرف های نگفته را به او هدیه دهید. حرف های عاشقانه خودتان را طی مدت آشنایی فرصت گفتن آنها را نداشته اید را روی کارت هایی بنویسید. این کارت ها را می توانید بصورت تکی در بطری های کوچک قرار دهید یا اینکه همه آنها را در یک بطری بزرگ بریزید.

اگر عشق شما دوست دارد صبح ها چای یا قهوه بنوشد، بهترین ایده برای کادوی دست ساز ولنتاین درست کردن یک لیوان است که روی آن قلب یا کلمه دوستت دارم حک شده باشد. مطمئنا این ایده ای دوست داشتنی و کادویی خوشحال کننده برای اوست.

این مطلب هم عالیه:
سوالات عجیبی که در مهمانی های امروزی پرسیده می شوند
چاپ عکس های دونفره برای کادوی ولنتاین

روش دیگر و بسیار ساده و سوپرایز کننده چاپ کردن عکس های دو نفره است که از ابتدای آشنایی گرفته اید، می باشد. با این کار عشق خود را بدون گفتن هیچ کلمه ای آشکار کرده اید و هم اینکه به دیگران نشان داده اید که عشق تان پایدار و ابدی است.4 2 - چگونه  کادوی ولنتاین دست ساز جذاب و متفاوت بسازیم؟

همچنین درست کردن یک کارت و قرار دادن عکس های دونفره. می توانید یکی از عکس هایی که خیلی برایتان دوست داشتنی است را در ابتدا ی کارت قرار دهید. بطوری که هنگامی که کارت بسته است فقط همان یک عکس دیده شود.

و هنگامی که کارت باز میشود بقیه عکس ها  دیده شود. پرچم عشق بسازید آنهم فقط با یک پارچه ، روی آن هر چیزی که دوست دارید بنویسید. می توانید آن را در همه جای اتاق بگذارید. روی میز ناهارخوری،بالای تختخواب و روی میز و…

نقاشی برای کادوی دست ساز ولنتاین

یک نقاشی می تواند یک هدیه ساده و در عین حال خاص و هنری باشد. نقاشی را در هرجایی از اتاق بزنید تا مدت ها می توانید به آن نگاه کنید و خاطرات روز ولنتاین را مرور کنید و از یادآوری آن لذت ببرید. می توانید با کار کردن با کاغذ و چسب و رنگ احساس خود را بروز دهید.

می توانید تصور خود را عشق و با هرعلامت و نمادی که  در ذهن شما تداعی می شود را با استفاده از یک سیم ساده و قابل انعطاف بصورت حلقه در بیاورید.  مطمئنا وقتی بداند که شما برای ساخت آن فکر کرده اید و زمان گذاشته اید خوشحال می شود.

اگر میخواهید دور اندیشی و آینده نگری خود را به عشق تان نشان دهید و هم اینکه او را خوشحال کنید یک تخته قلبی بسازید و به او هدیه دهید. این کادوی دست ساز ولنتاین می تواند جای یادداشت های او باشد که هدیه ای کاربردی و مفید و ماندگار است که تا مدت زیادی قابل استفاده می باشد.

یکی از بهتری دلایلی که او را دوست دارید را پیدا کنید. آن را با خط خوش بنویسید و تزئین کنید و قاب بگیرید. این دلیل حتما او را خوشحال خواهد کرد و به این هدیه افتخار میکند و از خواندن و دیدن آن لذت می برد.

این مطلب هم عالیه:
یک مهمانی دوستانه برای جشن گرفتن چگونه تشکیل می‌شود؟

تاج گل برای کادوی ولنتاین

درست کرن تاج گل ولنتاین به عنوان کادوی دست ساز ولنتاین با وجود ریزه کاری های زیاد بسیار جذاب و جالب است.

درست کردن تابلوی برجسته روز ولنتاین به همراه علامت هایی که هر کدام معنای خاصی دارند. مثلا استفاده از علامت &  در کنار یک قلب نشان دهنده عشق پایدار و همیشگی است. و اینکه هیچوقت همدیگرا تنها نمی گذارید.3 1 - چگونه  کادوی ولنتاین دست ساز جذاب و متفاوت بسازیم؟

را ه خلاقانه دیگری که برای درست کردن کادوی دست ساز ولنتاین وجود دارد، ساخت دستبند است. این دستبند که از کاشی ساخته می شود می تواند قلبی یا هر شکل دیگری که عشق تان به آن علاقه دارد، باشد. بر اساس ذوق و سلیقه خودتان می توانید تزئیناتی به ـن بیفزایید تا زیباتر شود.

ایده جذاب دیگر برای ساخت کادو برای این روز درت کردن پاینن نقشه است. درست کردن تختواب برای این روز به این صورت که دو بالشت را که شکل یک قبل را ایجاد میکنند را کنار یکدیگر روی تختخواب گذاشته شود. یا اینکه می توانید هر کدام از بالش ها را در اتاق جدایی قرار دهید.

تزئین صبحانه برای کادوی ولنتاین

درست کردن صبحانه با تزئینات جالب می تواند ایده جذابی برای هدیه روز ولنتاین باشد. به این صورت که با وسایل صبحانه یک قلب زیبا بسازید و آن را با ادویه جات و سس کچاپ تزئین کنید. بطور یقین صبحانه و کادویی بی نظیر و به یاد ماندنی و خوشمزه ای خواهد بود.

برای ساخت بالشت عشق نیاز به زحمت زیادی نیست. کافی است یک بالشت کلاسیک و قدیمی را بردارید روی آن طرح زیبا و جذابی را روی آن پیاده سازی کنید. او مطمئنا از دیدن این هدیه ذوق زده می شود زیرا می تواند موقع تماشای فیلم به آن تکیه میکند.2 7 - چگونه  کادوی ولنتاین دست ساز جذاب و متفاوت بسازیم؟

اگر میخواهید کادوی ولنتاین دست سازی که به عشق تان هدیه میدهید دارای کمی پیچیدگی باشد کارت اوریگامی بسازید. مطمئنا عشق شما تا بحال همچین هدیه ای از کسی نگرفته است. برای ساخت این کارت باید کمی خلاقیت بکارببرید تا کادویی جذاب و جالب در بیاید. می توانید از دستورالعمل ساخت آن استفاده کنید.

جشن پلاس برای شما عشقی پایدار آرزومن است و شما را دعوت به مطالعه مقالات جذاب و خواندنی در بخش های مختلف سایت میکند.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن