آرایش و زیبایی

چگونه مدل موی ولنتاین را بصورت جذاب در خانه انجام دهیم؟

50 مدل موی جذاب برای مهمانی های ولنتاین

مدل موی ولنتاین دارای انواع مدل های مختلف می باشد که هر مدلی را خوسته باشید می توانید برای رفتن به مهمانی روی مو های خود پیاده کنید. جشن پلاس برای ولنتاین مدل ها و استایل های مو را از ساده و جذاب تا پیچیده را در این مقاله گردآوری کرده تا شما همراهان جشن پلاس با دست باز بتوانید هر مدلی را که به شما می آید انتخاب کنید و طبق آموزش موهای خود را درست فرم بدهید. برخی از مدل های مدل موی ولنتاین آنقدر ساده و راحت اند که می توانید در خانه خودتان مدل را روی موها پیاده کنید.

مدل موی سریع برای ولنتاین

مدل موی دم اسبی که شکل قلب هم دارد درحالی که خیلی سریع و به راحتی قابل درست کردن است ؛ برای همه افراد در تمام سنین مناسب می باشد. توجه کنید که حالت دم اسبی نباید بیش اندازه بالا باشد. مدل های دیگری که طرح قلب می باشند و برای ولنتاین طرفداران زیادی دارد؛ مدلی بسیار ظریف و زیباست که نیاز به  وقت زیادی ندارد.

مدل موی قلب بافته شده انتخاب مناسبی برای افرادی است که ترجیح می دهند دراین روز موهای خود را روی صورت جمع کنند و به شکل قلب در بیاورند. در این مدل می توانید به بقیه موها حالت داده و مدل مو را کامل کنید. بیشتر مدل های موی قلبی شکل همانطور که گفتیم برای اکثر سنین مناسب است و خیلی ساده و سریع قابل درست کردن می باشد. در مدل قلبی آزاد و مواج باید بتوانید یک بافت 3 شاخه معمولی بزنید. این مثل مدله های دیگر طرح قلب ساده و راحت و سریع است و نسبت به بقیه آنها شیک تر می باشد.1 6 - چگونه مدل موی ولنتاین را بصورت جذاب در خانه  انجام دهیم؟

چند مدل موی دیگر برای ولنتاین

مدل موی ولنتاین بافت قلبی پری دریایی از دسته مدل هایی است که نیاز به تلاش بیشتر دارد ولی موهای شما را زیبا و متفاوت نشان می دهد. از بافت های قلبی شکل ساده تشکیل و چند تای آنها با یکدیگر تلفیق شده و تکرار می شود.

برای زیباتر کردن مدلهای دم اسبی می توان موها را طوری به شکل قلب در آورد که آن جدای از موهای دیگر و بصورت ایستاده نشان داده شود. کش مو و حالت دم اسبی مو باعث دوام بیشتر حالت قلبی موها می شود.

مدلهای قلبی سه بُعدی برای دختران جوان و نوجوان طرح جالب و زیبایی است. اگر مدل دم اسبی قلبی را کمی پیچیده تر کنیم برای دختران بزرگتر نیز مناسب می باشد.

مدل‌های بافت قلبی دو رشته ای کمی پیچیده اند و باید بافت 3 شاخه ساده را بلد باشید ولی راحت و سریع و خیلی ساده قابل درست کردن می باشند. خوبی این مدل اینست که در تمام روز دوام دارد.

این مطلب هم عالیه:
برای شرکت در مهمانی چگونه کرم پودر بزنیم؟

نوعی مدل موی قلبی وجود دارد تنها شامل یک قلب ساده و یک ربان دور آن است. د راین طرح نیمه پایین موها رها می باشد.

مدل بافت قلبی شکل به همراه دم اسبی ای در پایین آن برای دختران کوچک در هر زمانی مناسب است این مدل که از قلب ساده و یک دم اسبی تشکیل شده است مانع عرق و موج دار شدن مو شده و دوام زیادی دارد.

مدل موی پاپیون کودکانه طرح قلب ندارد، بسیار ساده و راحت است. این طرح برای دختران بزرگ و افرادی که موهای کم و کم پشتی دارند مناسب است..png - چگونه مدل موی ولنتاین را بصورت جذاب در خانه  انجام دهیم؟

مدل های دیگر

مدل شینیون قلبی ساده نیاز به ابزار خاصی ندارد و برای همه سنین کاربرد دارد. دراین طرح را می توان با استفاده از یک جوراب لوله شده و چند کش یا دایره های دوتاتی شینیون درست کرد.

مدل موی ولنتاین قلب های پیچان و دوگانه دارای دوام زیادی بوده وبرای یک روز پر هیجان و بازیگوشی می تواند مدلی ساده و زیبا و بادوامی باشد.

قلب های سه گانه مخصوص مدل‌های موی روز ولنتاین است و بیشتر برای کار روی موهای کوتاه مناسب می باشد.

بافت پیچ دارقلب  ساده و بامزه بوده و نیاز به بافت ندارد و در روز ولنتاین برای مادران و دختران بزرگ طرح زیبایی است.

مدل موی ولنتاین برای دخترهای بزرگسال

مدل‌هایی را که در اینجا معرفی می کنیم مناسب و خوشایند برای دختران بزرگسال می باشد. مدل موی نیمه باز دارای یک قلب زیبا و با کلاس است که برای اکثرا افراد خوشایند می باشد حتی برای مادران.

مدل دم اسبی شبیه قلب نیمه باز مناسب برای دختران بازیگوش که می تواند در ورجه ورجه ها و جست و خیزهای او دوام بیاورد. مدل پاپیون نیمه بسته مناسب دختران بزرگتر می باشد ولی کوچکترها هم می توانند این طرح را استفاده کنند.

اگر موهای پر پشت و زیادی دارید طرح قلب نیمه بسته می تواند برای شما بسیار جذاب و زیبا باشد. مدل قلب آبشاری بسیار زیبا و راحت و ساده است ولی اصلا مناسب دخترانی که همیشه در حال دویدن و جست و خیزاند نیست و دوام زیادی ندارد.

مدل موی ولنتاین با مروارید مدلی زیبا و جذاب است. در این طرحمی توانید از ربان یا گردنبند یا رشته های مروارید استفاده کنید.

مدل موهای پیچیده تر برای ولنتاین

مدل‌های ساده موی ولنتاین را گفتیم از اینجا به بعد با جشن پلاس همراه باشید تا مدل‌های پیچیده تری را معرفی کنیم. اگر بافت فرانسوی بلدید، مدل قلب برجسته د رمیان بافت فرانسوی طرح ظریف و زیبایی را به موهای شما می دهد. فقط این ظرافت کاری ها نیازمند صرف زمان بیشتر می باشد.

این مطلب هم عالیه:
خواص روغن زیتون برای پوست ، مو و زیبایی

طرح ترکیب رز و بافت هلندی روی موهای طبیعی بسیار زیباستو طرفداران زیادی دارد. طرح پاپیون د رترکیب دم اسب در ظاهر کارراحتی به نظر می رسد ولی پاپیونی که درست می کنید باید متقارن و بدن نقص باشد به همین دلیل این طرح  در دسته مدل موی ولنتاین پیچیده قرار دارد.

بافت قلبی شکل 3 بُعدی دارای ظاهری پیچیده است ولی بسیار ساده و سریع و زیبا می باشد. روش بافت طنابی را که ساده است یاد بگیرید، مدل قلب بافته شده طنابی نیاز به صرف زمان دارد ولب خیلی ساده و راحت و زود درست می شود.

بافت طنابی به همراه هدبند بسیار شیک و ساده است و نیاز به بافت قلب نیست و مناسب روز ولنتاین می باشد. گزینه و طرح مناسب برای روز ولنتاین، بافت توری است که در هر جایی باعث حفظ ظاهر می شود.

می توانید موها را به شکل قلب در آورید و با کش صورتی ببندید د راین روش فقط کافی است مقداری حوصله داشته باشید..png - چگونه مدل موی ولنتاین را بصورت جذاب در خانه  انجام دهیم؟

چند مدل دیگر موی پیچیده

مدل موی ولنتاین بافت 4 رشته ای با روبان کمی پیچیده است ولی بعد از آموزش می توانید براحتی آن را انجام دهید. در این حالت رنگ روبان را با رنگ لباس یا مناسبت مورد نظر ست کنید.

هدبند قلبی مدل بوهو می تواند برای دختران بزرگسال یک مدل موی زیبا و جذابی را ایجاد کند. با استفاده از یک دسته کش پلاستیکی و بدون نیاز به بافت مو می توانید مدل قلبی زیبایی را خلق کنید.

اگر می خواهید مدل موی برجسته ای روی سر داشته باشید می توانید طرح 3 بُعدی با بافت گل را امتحان کنید. این مدل کمی پیچیده است و نیاز به اندکی تلاش دارد.

مدل موی قلبی با ترکیب بافت فرانسوی طرحی پیچیده است. باید بافت قلب را بلد باشید سپس وسط قلب را بافتی حصیری داده تا زیبا تر شود. درست کردن قلب های متصل به هم یاز به صرف زمان می باشد وگرنه کار سختی نیست و ب این روش موها از روی صورت کنار زده می شود.

اکسسوری مو برای روز ولنتاین

اگر وقت و حوصله درست کردن مدل‌های گفته شده را ندارید می توانید با استفاده از اکسسوری های خانگی به ظاهر خودتان زیبایی و رنگ بدهید تا در چشم باشید.

می توانید از کلیپس های مو که درست کردن راحت و ارزانی دارند استفاده کنید. سنجاق سرهای آبنباتی قلبی شکل برای ایجاد اکسسوری مو بسیار جذاب و زیباست و برای هر مدل مویی مناسب اند.

جشن پلاس امیدوار است شما بتوانید با استفاده از این مقاله طرز درست کردن مدل های موی ولنتاین را یاد بگیرید و از آن ها در جشن ها استفاده ببرید و زیبا شوید..png - چگونه مدل موی ولنتاین را بصورت جذاب در خانه  انجام دهیم؟

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن