جشن و مهمانی

چگونه لباس مناسب جشن های رسمی و مهمانی را انتخاب کنیم؟

لباس مناسب جشن های رسمی باید به گونه ای باشد که نشان دهنده شخصیت واقعی ما باشد. هرگز سعی نکنید که در مدل لباس پوشیدن از کسی تقلید کنید بلکه همیشه خودتان باشید چون اینگونه شخصیتی منحصربفردی خواهید بود.

به این نکته هم توجه کنیم که طرز لباس پوشیدن ما ممکن است روی دیگر افرادی که با ما در ارتباط اند تاثیر بگذارد. بنابراین اینکه بتوانیم تشخیص دهیم که در شرایط و مراسم ها و جشن ها و مهمانی های متفاوت چگونه لباسی بپوشیم و لباس مناسب همان مراسم را انتخاب کنیم نوعی هنر به شمار می رود.

با جشن پلاس همراه باشید تا نحوه انتخاب لباس مناسب برای جشن ها و مهمانی های مختلف را د راین مقاله آموزش دهد.

لباس مناسب جشن­‌ های رسمی 

برای جشن عروسی که یک مراسم رسمی است و معمولا در شب برگزار می شود، پیراهن های بلند که تا روی قوزک پا را می پوشانند مناسب می باشد. در مراسم عروسی بهتر است از لباس به رنگ سفید نپوشید زیرا در این جشن این رنگ متعلق به عروس می باشد. می توانید لباس های بدون آستین و به رنگ مشکی و دکلته را با کفش های باز بپوشید. لباس برای جشن عقد، پیراهن های کوتاه که تا روی زانو را می پوشند و خیلی روی آنها کار نشده بسیار مناسب می باشد.

انتخاب لباس برای جشن­‌های نیمه رسمی 

جشن تولد و مهمانی‌های دورهمی، جشن‌های نیمه رسمی محسوب می شود. لباس‌های مناسب برای این چنین جشن‌هایی، شلوارهای پارچه‌­ای با کفش پاشنه بلند یا کفش بدون پاشنه شیک، بلوزها و دامن‌ها یا پیراهن‌های روی زانو یا زیر زانو می باشد. در فصل گرما پوشیدن تاپ و دامن و کفش پاشنه دار به همراه گردنبند، گوشواره و یا دستبند گزینه مناسبی است. توجه کنید که پیراهن کاملا بلند  و پرزرق و برق و تیره یا لباس‌های جین اصلا برای این جشن‌ها مناسب نیست..jpg - چگونه لباس مناسب جشن های رسمی و مهمانی را انتخاب کنیم؟

این مطلب هم عالیه:
چگونه کادوی ولنتاین دست ساز جذاب و متفاوت بسازیم؟

انتخاب لباس برای مهمانی شام

نوع لباس‌هایی که برای مهمانی­‌های دورهمی و جشن تولدها معرفی شدند برای پوشیدن در مهمانی شام هم مناسب می باشد. زیرا همگی از نوع مراسم های نیمه رسمی هستند.

برای انتخاب لباس مهمانی شام باید نسبت شما با میزبان، نوع مناسبت و فصلی را که د رآن هستید را مدنظر قرار دهید. د راین نوع مهمانی توجه کنید که لباس خیلی رسمی یا خیلی غیر رسمی نپوشید..jpg - چگونه لباس مناسب جشن های رسمی و مهمانی را انتخاب کنیم؟

انتخاب لباس برای مهمانی‌های رسمی / مهمانی معارفه

مراسم هایی مثل خواستگاری و آشنایی دو خانواده از مهمانی های رسمی می باشد که باید انتخاب نوع لباس متناسب با نوع مهمانی باشد. گزینه مناسب بلوز و دامن­‌های زیر زانو با رنگ روشن برای این مهمانی ها می باشد. برای خانم های میانسال کت و دامن به همراه تاپ یا بلوزهای ابریشمی یا براق مناسب  است. بهتر است د راین نوع مهمانی ها لباس های تنگ و چسبان و کوتاه نپوشید چون از حالت رسمی بودن ممکن است خارج شوید..jpg - چگونه لباس مناسب جشن های رسمی و مهمانی را انتخاب کنیم؟

انتخاب لباس برای مراسم یادبود

برای انتخاب و پوشیدن لباس مناسب برای مجالس یادبود و ترحیم می توان از لباس هایی با رنگ های مشکی و زغالی و سرمه ای پوشید. پیراهن های زیر زانو، کت و شلوارها و کت و دامن‌­ها گزینه های عای برای همچین مراسم هایی می باشند..jpg - چگونه لباس مناسب جشن های رسمی و مهمانی را انتخاب کنیم؟

لباس برای مهمانی­‌های اولین برخورد

انتخاب و پوشیدن لباس برای مراسم هایی که برای اولین بار با افراد شرکت کننده برخورد می کنید بسیار مهم می باشد. دقت کنید که طرف مقابل چه فرهنگی دارد و آنها از شما چه انتظاری دارند. البته توجه کنید که از کسی تقلید نکنید و خودتان باشید . لباسی بپوشید که در آن راحت باشید نه رنگ و نه مدل آن اذیت تان نکند. در صورتی که لباسی بپوشید کهخود واقعی تان را نشان دهد روی دیگران هم تاثیر مناسب می گذارید. در غیر این صورت مطمئنا در دیگران حس خوبی نمی گذارید.

این مطلب هم عالیه:
شش نکته و راهکار برای مهمانی های کودکانه

رنگ خاصی که دوست دارید و گرم و شاد اند و به رنگ پوست تان می آید را استفاده کنید. برای همچین مهمانی هایی بلوز و دامن و پیراهن‌های ساده‌­ی زیر زانوگزینه ای خوبی می باشند. دقت کنید که دراولین برخورد، لباس های تنگ و کوتاه نپوشید.

.jpg - چگونه لباس مناسب جشن های رسمی و مهمانی را انتخاب کنیم؟

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن