آرایش و زیبایی

چگونه در یک مهمانی ناخن هایی بلند و زیبا داشته باشیم؟

راهکار هایی برای بلند شدن سریع ناخن ها در یک هفته

ناخن زیبا و محکم دستها را زیبا جلوه میدهد و در مهمانی روی جذابیت استایل تاثیر دارد.  چنانچه قصد شرکت در مهمانی دارید ولی ناخن های زیبا و بلندی ندارید و فرصت کافی برای بلند کردن آنان ندارید با این مقاله همراه جشن پلاس باشید تا راهکارهای کاربردی برای بلند کردن ناخن در یک هفته را به شما معرفی کنیم.

نکته اول برای رشد ناخن زیبا در یک هفته

ترک عادت های بد که منجر به از بین رفتن و بد ریخت شدن ناخن ها می شود اولین راهکار می باشد. مثلا جویدن ناخن از رشد ناخنها جلوگیری و آنها را بد شکل می کند. برای ترک این عادت مقداری پیاز خرد شده را در شیشه لاک بریزید. پیاز طعم ناخن را بد مزه میکند و از جویده شدن آنها جلوگیری میکند. همچنین برای جلوگیری از جویدن ناخنها می توانید ناخنها را مانیکور و دیزاین کنید در این صورت اگر جویده شود طرح و لاک روی ناخن خراب می شود. از عادت های بد دیگر که باعث خرابی ناخنها می شود تا کردن ناخن بلند اما نازک است می باشد. در صورت تا کردن آنها شکسته و بد شکل می شوند. برای حفظ  ناخن کوتیکول یا همان پوست اطراف ناخنها را نکنید.

مرطوب نگه داشتن دستها روش دیگری برای داشتن ناخنهای بلند است. می توانید از وازلین استفاده کنید بخصوص روی کوتیکول ها را ماساژ دهید. بنابراین ناخنها مرطوب شده و جریان خون در این قسمت ها منظم می شود. این کار را روزی دوبار انجام دهید. بعد از استفاده از وازلین دستها را کرم بزنید. می توانید برای مرطوب نگه داشتن و تقویت و رشد ناخنها از قرص های مخصوص تقویت کننده ناخنها استفاده کنید.

دستورالعمل برای رشد سریع تر ناخن

برای رشد سریع ناخن از دستورالعمل که در ادامه گفته میشود استفاده کنید. یک ظرف بزرگ که بتوانید براحتی تمام انگشتان دو دست را در آن قرار دهید بردارید. در آن مقداری آب پرتقال و سیر بریزید، میتوان بجای پرتقال از هر چیزی که دارای ویتامین ث است استفاده کنید. بعد از مخلوط کردن آنها ناخنها را برای 15 دقیقه در آن قرار دهید بعد از خیس شدن کامل، ناخنها را با آب بشویید. سپس در ظرفی روغن زیتون ریخته و ناخنها را برای 5 دقیقه در آن قرار دهید. این دستورالعمل را 2 تا 4 مرتبه در هفته انجام دهید متوجه می شوید که ناخنها سریع و خوب رشد می کنند.

برای آگاهی و مطالعه مقالات جذاب و کاربردی جشن پلاس در زمینه زیبایی و آرایشی و شیک پوشی در مهمانی و جشن ها به سایت سربزنید.

 

این مطلب هم عالیه:
خواص روغن زیتون برای پوست ، مو و زیبایی
برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن