آرایش و زیبایی

چگونه برای مهمانی مژه مصنوعی بگذاریم تا چشم ها جذاب تر نشان داده شود؟

آموزش نحوه مژه مصنوعی گذاشتن

مژه مصنوعی به چشم ها زیبایی و جلوه زیبایی می دهد. ولی اگر به درستی گذاشته نشود یا آلوده باشد ممکن است سلامت چشم را به خطر اندازد. سعی کنید هنگام استفاده از آن فقط زیبایی چشم را مدنظر نگیرید و به سلامت چشم هم اهمیت دهید. مژه های بلند و پرپشت چشم را بزرگ و بازتر می کند و به چهره جلوه خاصی می دهد. پس اگر مژه های کوتاه و کم پشتی دارید می توانید برای شرکت در مهمانی و زیباتر شدن چهره از مژه مصنوعی استفاده کنید. جشن پلاس در این مقاله قصد دارد نحوه گذاشتن مژه مصنوعی را به شما عزیزان جشن پلاسی آموزش دهد تا دیگر نیازی به رفتن به آرایشگاه نداشته باشید.

آموزش نحوه گذاشتن مژه مصنوعی

قبل از گذاشتن مژه‌ها بایستی آن ها را با مژه فر کن، فر کنید و ریمل بزنید. بعد از خشک شدن ریمل، مژه‌های مصنوعی را با یک موچین از جایشان بیرون آورید. اندازه مناسب مژه را برای چشم در نظر بگیرید و با دقت و با حفظ شکل و حالت مژه  اضافه آن را جدا کنید.

برای چسباندن مژه مقدار کمی چسب به سطح آن بزنید و 10 ثانیه بگذارید بماند تا حالت بگیرد و برای استفاده راحت تر باشد. هنگام گذاشتن مژه به حالت چشم ها دقت کنید و به همان حالت مژه مصنوعی را در بالای مژه‌های طبیعی گذشته و از گوشه داخل چشم به انتهای دیگر حرکت دهید. بعد از گذاشتن مژه‌ها برای اینکه طبیعی و زیبا نشان داده شوند ریمل بزنید.

در ادامه عکس های این آموزش را مشاهده کنید.1 9 - چگونه برای مهمانی مژه مصنوعی بگذاریم تا چشم ها جذاب تر نشان داده شود؟ 2 10 - چگونه برای مهمانی مژه مصنوعی بگذاریم تا چشم ها جذاب تر نشان داده شود؟ 3 4 - چگونه برای مهمانی مژه مصنوعی بگذاریم تا چشم ها جذاب تر نشان داده شود؟ 4 3 - چگونه برای مهمانی مژه مصنوعی بگذاریم تا چشم ها جذاب تر نشان داده شود؟

این مطلب هم عالیه:
ماسک عسل و زرد چوبه برای جوش و معرفی فواید آن

برای مطالعه مقالات دیگر مرتبط به آرایش و زیبایی به سایت جشن پلاس مراجعه کنید. می توانید مقالات متنوعی را در زمینه آرایش چشم و صورت، آرایش مو، مدل های شیک لباس مهمانی و… مشاهده و مطالعه کنید.

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن