آرایش و زیبایی

چگونه برای مهمانی خط چشم زیبایی بکشیم؟

آموزش کامل استفاده از خط چشم مایع

خط چشم مایع  ظرافت و زیبایی بیشتری نسبت به خط چشم‌های دیگری همچون خط چشم ماژیکی ، مدادی ، ژلی و پودری دارد. استفاده از این نوع  نسبت به بقیه آن ها کمی دشوار است و نیاز به دقت بیشتری دارد. خط چشم‌های مناسب که بتوان با آنها بهتر کار کرد نوع  نوک ماژیکی و نوک مویی می باشد.

جشن پلاس در این مقاله آموزش کامل استفاده از این نوع خط چشم را برای شما جشن پلاسی های عزیز گردآوری کرده است.

انتخاب نوع خط چشم 

در ابتدا یکی از دو نوع خط چشمی را که معرفی کردیم یعنی ماژیکی یا مویی را انتخاب کنید. در نوع ماژیکی، جوهر درنوک آن قرار دارد، و در نوع نوک مویی  شبیه برس لاک ناخن که جوهر آن در بطری جداگانه ای قرار دارد. باید برس را در مایع داخل بطری بزنید و به چشم بزنید.4 7 - چگونه برای مهمانی خط چشم زیبایی بکشیم؟

در مرحله بعد پشت چشم‌ها را برای پلایمر بزنید به خاطر دوام بیشتر آرایش و سپس سایه چشم‌ها را بزنید. خط را با دقت بکشید و برای پرپشت شدن مژه ها ریمل بزنید.

آموزش کامل استفاده از خط چشم

مشکلی که در کشیدن خط روی پلک وجود دارد لرزش دست است؛ برای کنترل و حفظ تعادل دست باید آرنج خود را روی میز بگذارید و یک آینه کوچک در دست دیگر بگیرید. در این صورت می توانید با دقت و حفظ کنترل خط را بکشید.

برای راحت تر و با دقت کشیدن خط و خراب نشدن آرایش و زیرسازی پلک روی آن با خط چشم چند نقطه بگذارید.

این مطلب هم عالیه:
استفاده از چه ترفندهایی در آرایش ما را جوانتر نشان می دهد؟

برای صاف و یکدست شدن خط چشم، نقاط را با نرمی به یکدیگر وصل کنید. دقت کنید که وصل کردن نقاط با آرامی و بدون عجله باشد در غیر این صورت خط چشم تان کج و معوج می شود.3 7 - چگونه برای مهمانی خط چشم زیبایی بکشیم؟

آموزش صاف کردن خط چشم

برای صاف کردن کامل خط بعد از وصل کردن نقاط ، یک خط صاف روی آن ها بکشید. آرنج تان روی میز فیکس کنید تا در دست لرزشی ایجاد نشود. خط را طوری بکشید که فضای خالی خط چشم و خط مژه پر شود و خط ها کامل و یکدست شوند.

برای کامل کردن انتهای خارجی خط چشم، یک خط کوتاه به سمت بالا و بیرون پلک در ادامه خط قبل بکشید. طور آن را بکشید که زاویه آن با زاویه برجستگی خط پلک پایین تان ادغام شود.2 15 - چگونه برای مهمانی خط چشم زیبایی بکشیم؟

بعد از تمام شدن کار ریمل بزنید تا مژه ها پرپشت نشان داده شود و چشم زیباتر شود. در انتهای کار اضافه ریمل و خط چشم را با گوش پاک کن و پاک کننده آرایش را از روی پلک و اطراف آن پاک کنید

برای مطالعه و آموزش بیشتر در مورد کشیدن خط چشم و آرایش چشم‌ها به مقاله چگونه از خط چشم رنگی در یک آرایش ساده استفاده کنیم؟ مراجعه کنید.

 

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن