آرایش و زیبایی

چگونه برای شرکت در مهمانی یک خط لب ساده بکشیم؟

آموزش کشیدن خط لب ساده

خط لب تیره با رژلب روشن یک ترند رایج و جذاب در سالهای 80و90 میلادی به شمار می رفت.ولی اکنون متخصصین آرایش و میکاپ آرتیست ها برای خط لب کشیدن و آرایش کردن قوانین خاصی را پایه ریزی و تعریف کرده اند. حتما آن را قبل از زدن رژ لب‌ها بکشید. اگر می خواهید بدانید که چگونه می توان یک خط لبی زیبا کشید با جشن پلاس در این مقاله همراه باشید.

آیا خط لب کشیدن اهمیت دارد؟

سعی کنید رنگی انتخابی برای خط لب همرنگ رژ باشد بنابراین باعث محو شدن عالی آن و نشان دادن برجستگی لب‌ها می شود. این کار همچنین سبب تقویت رژ  می شود. خط لب ماندگاری رژ لب را افزایش می دهد. برای ماندگاری رژ حتما قبل زدن رژ، خط لبی دور و داخل لب‌ها بزنید. بنابراین رژ به لب‌ها می چسبد و ماندگاری رژ روی لب‌ها را طولانی می کند و لب‌هایتان را پرتر نشان می دهد.همانطور که خظ لب سبب جذاب تر و پرتر شدن آن می شود همچنین باعث بزرگتر و برجسته تر شدن خط طبیعی لب‌ها و از بین رفتن خطوط لب هم می شود.1 3 - چگونه برای شرکت در مهمانی یک خط لب ساده بکشیم؟

چگونه خط لبی زیبا بکشیم؟

گاهی با استفاده از ترفندها و نکات آرایشی می توان لب‌هایی پر و چشمگیری را بدون تزریق ژل یا جراحی ایجاد کرد. چند قلم موی آرایشی ساده به همراه خط لب، رژ آماده کنید. در ادامه بهترین روش های کشیدن خط لب را معرفی می کنیم.

ابتدا بایستی لب‌ها را با استفاده از روش لایه برداری و مرطوب کردن آماده کرد. مرطوب کردن لب‌ها یا صورت قبل از آرایش باعث از بین رفتن خشکی و پوست های مرده شده و لب‌ها و قسمتی که باید آرایش شود نرم و صاف می شود. برای مرطوب کردن لبها از ماسک لبی که دارای آنتی اکسیدان استفاده کنید.

این مطلب هم عالیه:
برای داشتن آرایش سریع و شیک در مهمانی چه باید کرد؟

پس از آماده کردن لب‌ها ، خط لبی مناسبی انتخاب و از لب‌های بالایی و از خط طبیعی لب‌ها شروع کرده و در وسط آن حالت ایکس مانندی بکشید.  سپس در گوشه های لب‌ها علامت هایی را بزنید و از آخر شکل ایکس تا جایی که علامت زده اید خط بکشید. برای کشیدن این آن سعی کنید لب‎ها آرام و بدون حرکت باشند و کمی آن ها باز نگه دارید. برای ماندگاری رژ و جلوگیری از ایجاد خط روی لب‌ها می توان با براش آن را به داخل محو کنید.3 - چگونه برای شرکت در مهمانی یک خط لب ساده بکشیم؟

نکته مهم در هنگام کشیدن رژ روی لبها

هنگام کشیدن رژ و خط لب با رنگ های خیلی روشن و چشمگیر سعی کنید خط لب از رژ مقدار کمی تیره تر باشد. تا لب‌ها قلوه ای و برجسته به چشم آیند این کار سبب بی عیب و نقص شدن گوشه لب‌ها شده و بعد از محو شدن آن لب‌ها دارای بُعد می شوند. چنانچه رنگ خط لب‌تان ار رژ پر رنگ باشد باعث باریکتر نشان داده شدن آن ها شده و خط لب‌ها تار به چشم می آیند.

دراین مرحله رژ را یا بطور مستقیم یا اینکه با براش به لب‌ها بزنید. خط لب برای کشیدن خط دور لب‌ها و پر کردن داخل لب‌ها به کار می رود. سعی کنید آن را خیلی پهن نکشید.

برای مطالعه مقالات مرتبط به آرایش لبها و صورت به سایت جشن پلاس و قسمت آرایش و زیبایی مراجعه کنید.

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن