آرایش و زیبایی

چگونه بدون آرایش زیبا به نظر برسیم؟ برای زیبا بودن در مهمانی بدون آرایش چیکار کنیم؟

صورت بدون آرایش شاید چندان جذاب به چشم نیاید. ولی در سال های اخیر صورت های طبیعی و بدون آرایش در بین افراد طرف داران بسیاری یافته است. اما چگونه بدون آرایش زیبا به نظر برسیم ؟ جشن پلاس برای شما دوستان جشن پلاسی راهکارهایی را ارائه میدهد که می توانید هنگامی که مجبورید بدون آرایش بیرون بروید، خلاقیت به خرج داده و چهره زیبایی برای خود درست کنید.

ترفندهای زیبا بودن صورت بدون آرایش

هنگامی که مجبورید بدون آرایش باشید و در عین حال میخواهید زیبا باشید، انگشتان ابزار مناسبی برای مرتب و زیبا کردن صورت می باشند. چنانچه  هیچ شانه ابرو یا مداد و یا قلم مو در دسترس نیست ولی ابروهایتان شلخته و بهم ریخته است، میتوانید ابروهایتان را خیس کنید و با انگشت به آنها حالت دهید. با این کار ابروها کمی براق به نظر خواهد رسید و نیازی به وسایل و هزینه اضافه برای آرایش ندارید.

اگر می خواهید چشم هایتان درخشان جلوه کند ولی لوازم آرایشی ندارید یک راه عالی و ارزان برای زیبا بودن بدون آرایش حالت دادن مژه ها با انگشت می باشد. انگشت به نوعی یک فرم دهنده یا فرمژه است، می توان انگشت را کمی لیس زد ی خیس کنید و مژه ها را به سمت بالا حالت دهید.

متخصصان آرایش و زیبایی برای کمی رنگ دادن به گونه ها بدون استفاده از کرم پودر و برنزه کردن، توصیه کرده اند که گونه ها را نیشگون بگیرید. اما سعی کنید به پوست آیب نرسد یا زخمی و کبود و سرخ نشود بلکه فقط مقداری صورتی رنگ شود. نکته مهم اینست که این کار را با احتیاط و آرامی انجام دهید.

این مطلب هم عالیه:
معرفی راهکارهایی برای بزرگ نشان دادن لب ها در مهمانی

برای زیبا بودن بدون آرایش در مواقعی که لبهایتان حالت بی رنگی و بی روحی دارد؛ با آرامی یک فشار مداوم را به وسیله ردیف بالایی دندان ها و به مدت 25ثانیه به لب پایینی وارد آورید. جویدن لب به مدت 25 ثانیه یا آوردن فشاری آرارم بر لب پایینی سبب افزایش جریان خون لب و برجسته شدن آنها می شود.

مرطوب کردن صورت برای صورت بدون آرایش

مرطوب کردن لب ها و پوست صورت باعث برطرف شدن خشکی و ایجاد درخشندگی در آنها می شود. اگر لب ها یتان پوسته پوسته شده است و برق لب یا بالم در دسترس ندارید با یک پاک کننده یا هر روغنی که دم دست هست لب ها را مرطوب کنید. بهتر است بیش از حد از روغن استفاده نکنید چون پوست بسیار چرب می شود.

متخصصان زیبایی پیشنهاد می کنند؛ چنانچه در شرایطی قرار گرفتید که هیچ لوازم آرایشی همراهتان نیست بر اساس نوع پوست تان با یک دستمال صورت خود را تمیز کنید. مثلا برای پوست چرب بدون آرایش، با یک دستمال کاغذی قسمت های چرب و گرد و خاکی پوست را پاک کنید.

چنانچه دوست دارید آرایش زیبا و سریعی انجام دهید دعوت می کنیم به سایت ما(جشن پلاس) و قسمت آرایش و زیبایی سر بزنید. مقالات جذاب با موضوعات عالی و دارای آموزش می تواند برای شما مفید و کارآمد باشد.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن