مهمانی فامیلی

چگونه از نیم بوت زنانه در استایل روزمره و مهمانی های دورهمی استفاده کنیم؟

نیم بوت زنانه اگر به روش صحیحی استفاده شود، نه تنها مچ پاها را چاق و پهن نشان نمیدهد بلکه پاها را بصورت باریک و کشیده جلوه میدهد. جشن پلاس 10 روش جالب و کاربردی در استفاده از بیم بوت زنانه برای استایل روزانه به شما پیشنهاد می کند.

انواع نیم بوت زنانه

برای هر سلیقه ای می توان از نیم بوت استفاده کرد. چون انواع مختلفی از نیم بوت زنانه مانند؛ تخت، پاشنه بلند، سگک دار و لژدار و … وجود دارد. مهم نیست چه مدل نیم بوتی پوشیده اید، می توانید با الهام گرفتن از عکس هایی که در ادامه می بینید استایل خود را جذاب و زیبا بسازید.

در مواقعی که میخواهید لباس خود را با نیم بوت زنانه ست کنید می توانید شلوار را داخل نیم بوت قرار دهید با این کار خطوط باریک و بلندی که برای پاهای شما ایجاد می شود، استایل زیبایی به شما میدهد. بجای شلوار جین که به راحتی داخل بوت گذاشته نمی شود، لگ های زنانه بپوشید.

1 5 - چگونه  از نیم بوت زنانه در استایل روزمره و مهمانی های دورهمی استفاده کنیم؟

تای بلند شلوار به همراه بیم بوت زنانه

برای ایجاد استایل روزانه با نیم بوت یک روش جالب، تا زدن لبه شلوار می باشد. بهتر است شلوار چسبان بپوشید زیرا با شلوار جین استایل زیبا تری ایجاد میشود. تا زدن لبه شلوار باعث می شود مچ پا نمایان شود و در آن ناحیه برجستگی پا نشان داده می شود و از از اینکه مچ پا پهن جلوه کند جلوگیری میکند.1 4 - چگونه  از نیم بوت زنانه در استایل روزمره و مهمانی های دورهمی استفاده کنیم؟

نکته اینکه هنگامی که شلوار راسته یا جین های گشاد را تا کنید، کوتاه تر به نظر خواهید رسید. برای اینکه مچ پا با نیم بوت زنانه باریک نشان داده شود، باید شلوار جین و نیم بوت کوتاه بپوشید. نیم بوت باید 5تا7 سانتی متر بلندی داشته و شلوار جین هم بلند باشد.

این مطلب هم عالیه:
انتخاب کفش زنانه مناسب برای شرکت در مهمانی

استایل زیبایی که میشود با نیم بوت نیمه بلند برای گردش های آخر هفته ایجاد کرد، پوشیدن تیشرت گشاد با شلوار جین و نیم بوت نیمه بلند به همراه یک عینک آفتابی است. می توانید لبه شلوار را مقداری تا بدهید تا زاویه و طول آنها کمی متفاوت جلوه کند .1 6 - چگونه  از نیم بوت زنانه در استایل روزمره و مهمانی های دورهمی استفاده کنیم؟

برای ایجاد استایل بوت و شلوار همرنگ  میتوانید شلوار قهوه ای با نیم بوت قهوه ای یا شلوار خردلی با کفش قهوه ای روشن  بپوشید. با ست کردن نیم بوت مشکی با شلوار یا جوراب شلواری و دامن، خطوط مرتب و تمیزی برای پاها ایجاد می شود. بهتر است برای ایجاد استایل همرنگ از نیم بوت های بلند استفاده کنید.

با ست کردن نیم بوت با شلوار رنگی می توانید کار مقداری رنگ به استایلتان اضافه کنید. مثلا با پوشیدن شلوار های رنگی و بوت هایی به رنگ دیگر، استایل جذابی خلق می شود.1 2 - چگونه  از نیم بوت زنانه در استایل روزمره و مهمانی های دورهمی استفاده کنیم؟

پوشیدن جوراب بر روی لگ همزاه نیم بوت زنانه

گذاشتن جوراب برروی لگ گرچه مچ پا را حجیم نشان میدهد و برای بسیاری خوش آیند نیست، اما بدلیل اینکه استایل را زمستانی نشان میدهد جذاب می باشد.

برای اینکه جلو حجیم شدن را تا حدی بگیریم بهتر است از جوراب های کوتاه تر استفاده کنیم. همچنین جوراب را از رنگ های خنثی انتخاب کنید تا نقطه ای که جوراب را روی لگ میکشید زیاد به چشم نیاید.

اگر موقع استفاده از نیم بوت جوراب را روی شلوار جین بکشید که پارچه ضخیم دارد، باعث حجیم جلوه کردن پا می شود.1 3 - چگونه  از نیم بوت زنانه در استایل روزمره و مهمانی های دورهمی استفاده کنیم؟

نیم بوت زنانه با دامن تنگ

پوشیدن نیم نوت با دامن تنگ هم ست جذابی است، فقط باید دامن تنگ و کوتاه  و نیم بوت ها دارای رنگ خنثی باشد. زیرا ممکن است پاها به دلیل ترکیب حجم دامن با نیم بوت کوتاه تر نشان داده شود که استایل جالبی نمی باشد.

این مطلب هم عالیه:
در مهمانی رسمی و غیر رسمی چه بپوشیم؟

اگر میخواهید پاها درموقع پوشیدن نیم بوت بلند جلوه کند و بستایل متعادلی داشته باشید، نیم بوت هایی روشن و به رنگ خنثی پوشید. چنانچه دوست دارید استایل شما نگین جلوه کند، نیم بوت تیره تر بپوشید.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن