جشن و مهمانیمهمانی رسمی

چطور یک مهمانی رویایی بگیریم که همه را غافلگیر کند؟

می‌خواهید یک مهمانی رویایی بگیرید که همه دوستانتان را غافلگیر کند؟ میزبانی یک مهمانی کار چندان آسانی نیست. به خصوص یک مهمانی رویایی و باشکوه که همه را غافلگیر کند

چطور یک مهمانی رویایی بگیریم که همه را غافلگیر کند؟

می‌خواهید یک مهمانی رویایی بگیرید که همه دوستانتان را غافلگیر کند؟ میزبانی یک مهمانی کار چندان آسانی نیست. به خصوص یک مهمانی رویایی و باشکوه که همه را غافلگیر کند و اوقات به یاد ماندنی برای آن‌ها به یادگار بگذارد. مسائل زیادی است که در برگزاری یک مهمانی بزرگ و باشکوه ذهن ما را درگیر کرده و ما را دچار استرس و نگرانی می‌کند. مسائلی مثل تزئینات مهمانی، انتخاب تم و پوشیدن لباس مناسب، تهیه غذا و غیره. همه این مسائل و نگرانی ها را می‌توان با برنامه ریزی درست و اساسی از بین برد و یک مهمانی باشکوه و بدون استرس برگزار کرد که همه را غافلگیر کند.

.jpg - چطور یک مهمانی رویایی بگیریم که همه را غافلگیر کند؟
چطور یک مهمانی رویایی بگیریم که همه را غافلگیر کند؟

جشن پلاس در این مقاله تصمیم دارد به کسانی که دوست دارند یک مهمانی رویایی فوق العاده و غافلگیر کننده بگیرند کمک کند و به آن‌ها ایده های ناب برای برگزاری جشن رویاییشان بدهد. اگر شما هم جزو کسانی هستید که استرس برگزاری یک مهمانی رویایی دارید با ما در این مقاله همراه باشید.

زمان برگزاری مهمانی

اولین موردی که شما باید در برگزاری یک مهمانی رویایی برای آن تصمیم گیری و برنامه ریزی کنید زمان مهمانی است. زمان مناسب برگزاری مهمانی بسیار مهم است. زمانتان را باید طوری انتخاب کنید که تعطیلی یا مناسبت خاصی باشد تا تمام مهمان های شما بتوانند در آن حضور داشته باشند. اگر تصمیم دارید برای مهمانی خود کارت دعوت در نظر بگیرید بهتر است کارت دعوت های خود را خلاقانه و شیک انتخاب کنید تا مهمانان را ترغیب کنید که در مهمانی شما حضور پیدا کنند. دعوت از مهمان ها حتی می‌تواند به شکل یک پیام صوتی خلاقانه و پر از مهر باشد. فراموش نکنید که برگزاری یک مهمانی رویایی باید با ذوق، سلیقه و خلاقیت شما در تمام جنبه های برگزاری مهمانی همراه باشد.

این مطلب هم عالیه:
نکته های اساسی برای شرکت در میهمانی آقایان
1  hamgardi 1492605412photo 2017 04 19 16 56 35sdfg - چطور یک مهمانی رویایی بگیریم که همه را غافلگیر کند؟
چطور یک مهمانی رویایی بگیریم که همه را غافلگیر کند؟

دکوراسیون و تزئینات مهمانی

برای تزئین دکوراسیون مهمانی رویایی خود باید مناسبت آن مهمانی را در نظر بگیرید و با توجه به آن مناسبت دکوراسیون خود را بچینید. به عنوان مثال اگر مهمانی شما یک جشن تولد است بهتر است از بادکنک در دکوراسیون خود استفاده کنید و اگر یک جشن فارق التحصیلی است بهتر است دکوراسیون خود را با عکس های دوران دانشجویی و خاطره انگیز تزئین کنید. دکوراسیون و تزئینات یک مهمانی اولین چیزی است که مهمان ها پس از وارد شدن به مهمانی شما خواهند دید و یک دکوراسیون و تزئینات باشکوه می‌تواند حس خوبی به مهمان ها در لحظه ورود بدهد و این حس باعث می‌شود تا پایان مهمانی لذت ببرند.

recepcion trucos ahorrar boda - چطور یک مهمانی رویایی بگیریم که همه را غافلگیر کند؟
چطور یک مهمانی رویایی بگیریم که همه را غافلگیر کند؟

انتخاب لباس برای مهمانی

یکی از مهمترین بخش های برگزاری یک مهمانی رویایی انتخاب لباس برای این مهمانی است. لباسی که انتخاب می‌کنید بیانگر نوع شخصیت شما است به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است. اولین چیزی که در انتخاب لباس مناسب برای یک مهمانی رویایی باید در نظر بگیرید این است که لباسی که انتخاب می‌کنید باید با سبک آن مهمانی متناسب باشد. به عنوان مثال اگر مهمانی شما رسمی است سعی کنید از لباس رسمی استفاده کنید. حدالامکان رنگ لباستان را با دکوراسیون و تزئینات مهمانی نزدیک کنید. استفاده از زیور آلات را نادیده نگیرید. اگر شما می‌خواهید یک مهمانی رویایی و باشکوه برگزار کنید سبک پوشش شما نیز باید رویایی باشد. نیازی نیست زیور آلات گران قیمت استفاده کنید، همین که زیور آلات شما با لباس و نوع مهمانی همخوانی داشته باشد کافیست.

این مطلب هم عالیه:
اگر می‌خواهید در یک مهمانی با کلاس باشید این نکات را رعایت کنید
photo 2015 07 24 18 51 45 540x400 - چطور یک مهمانی رویایی بگیریم که همه را غافلگیر کند؟
چطور یک مهمانی رویایی بگیریم که همه را غافلگیر کند؟

تدارک غذا، خوراکی و تنقلات

از دیگر مراحل مهم برگزاری یک مهمانی رویایی تدارک غذا و تنقلات است. همانطور که گفتیم خلاقیت یکی از عناصر اساسی در برگزاری یک مهمانی رویایی است، انتخاب نوع غذا و تزئینات میز غذا و خوراکی و تنقلات نیازمند خلاقیت است. به عنوان مثال می‌توانید غذاهایی را انتخاب کنید که از مواد رنگی بیشتری در آن استفاده شده تا میز غذای شما را خوش آب و رنگ تر و رویایی تر جلوه دهد. می‌توانید در کنار غذای اصلی خود انواع فینگر فودها را نیز تهیه کنید و رنگ و لعاب دیگری به میز غذای خود بدهید. همچنین تزئینات غذا و میوه نیز بسیار مهم است. اینکه غذایتان را در چه ظروفی سرو کنید و چگونه تزئین کنید تاثیر و اهمیت زیادی در رویایی و باشکوه شدن مهمانی شما دارد.

Dinner Party 900x480 - چطور یک مهمانی رویایی بگیریم که همه را غافلگیر کند؟
چطور یک مهمانی رویایی بگیریم که همه را غافلگیر کند؟

رعایت اصول میزبانی

میزبانی و مهمان نوازی در یک مهمانی رویایی اصول خاص خود را دارد و شما به عنوان میزبان باید تا جایی که برایتان امکان دارد این اصول را بدانید و یاد بگیرید تا بتوانید میزبان خوبی در جشن خود باشید. برخی از اصول میزبانی مثل، خشرو و خوش اخلاق بودن، توجه به کودکان در مهمانی، کنترل مهمانان و برآورده کردن نیازهای آنها در طول مهمانی و غیره بسیار مهم هستند. شما حتی اگر بهترین و باشکوه ترین مهمان را نیز برگزار کنید اما میزبان خوبی نباشید به مهمانان شما آنطور که باید خوش نخواهد گذشت. برای برگزاری یک مهمانی رویایی و بی نظیر ابتدا باید یک میزبان خوب باشید.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن