برای کودکانشیک پوش

نکات مهم برای انتخاب مدل کفش دخترانه مناسب

۴ توصیه برای خرید ۵ مدل کفش دخترانه

مدل کفش دخترانه یک انتخاب براساس سلیقه دختربچه کوچک شما یا زیبایی آن باشد. کفش‌های بچه گانه مدل‌ها و طرح های گوناگونی دارد که در موقعیت های مختلف می توان آنها را پوشید. بهتر است در هنگام خرید برای بچه این نکته را که پای آن ها در حال رشد است و نیاز به کفش‌های مناسب دارند را مدنظر داشته باشیم.

زمان مناسب برای خرید جدید مدل کفش دخترانه

باید هرچند وقت بررسی کنید که آیا کفش فرزند خردسال شما هنوز مناسب و اندازه پایش هست یا نه تنگ و کوچک شده است؟ بررسی به این صورت است که انگشتان پا در قسمت جلو کفش نباید جمع شوند. برای چک کردن پشت کفش، هنگام پوشیدن کفش فرزندتان انگشت شست خود را پشت کفش قرار دهید.

برای انتخاب اندازه مناسب کفش کودکتان بهتر است هر ماه مقدار رشد پایش را بررسی کنید.کفش از قسمت جلو و پنجه و پشت پاشنه باید بررسی و اندازه گیری شود. بطور معمول هر دو پا هم اندازه نیست و یکی بزرگتر می باشد. بنابراین اساس اندازه کفش را همان پای بزرگتر در نظر بگیرید. کفش بزرگ و گشاد نیز همانند کفش تنگ باعث اذیت پا شده و در رشد پای کودکتان باعث ایجاد اختلال می شود.

چه کفش هایی با چه ویژگی مناسب اند؟

کفش های پشت باز بچه گانه برای بیرون از خانه مناسب نیست. زیرا بچه ها کفشی را دوست دارند که پا در آن محکم و بسته شودکه براحتی پا از آن بیرون نیاید. کفش های بندی و چسبی انتخاب مناسبی برای بچه هاست. در مدل کفش بندی از محکم بسته شدن گره های بند کفش مطمئن شوید.

این مطلب هم عالیه:
باید و نباید استفاده از زیورآلات در میهمانی

کفش های چرمی و کتان به دلیل اینکه رویه ای قابل تنفس دارند دارای کیفیت بهتری بوده و مناسب برای پای بچه ها می باشد. این مدل کفش از پا را خنک نگه می دارد و از عرق کردن پا جلوگیری می کند. بنابراین دراین نوع کفش ها پا کمتر به بیماری های پوستی دچار می شود.

کفش های پاشنه دار کودکانه

کفش های پاشنه دار برای پوشیدن در طول روز هم در کودکان نیز مناسب نیست. کفش پاشنه دار آن هم به مقدار کم و برای مدت کوتاهی در جشن ها و مراسم ها می تواند برای کودکان استفاده شود. زیرا با پوشیدن کفش پاشنه بلند دختر بچه ها مجبورند روی پنجه راه بروند که این کارممکن است باعث پیچ خوردن پا و اذیت آنان شود.

زیره‌ی مناسب برای کفش دخترانه 

زیره کفش باید منعطف و نرم باشد و مقداراین انعطاف باید با مقدارانعطاف پذیری پا متناسب باشد. درعین حال ضخیم و زبر باشد تا بتواند از پا بخوبی محافظت کند.

هر مدل کفشی باید زیره ای دارای برجستگی یا گریپ داشته باشد. زیرا این برحستگی از زمین خوردن و سر خوردن بخصوص در روزهای برفی جلوگیری می کند.د1 - نکات مهم برای انتخاب مدل کفش دخترانه مناسب

معرفی 5 مدل کفش دخترانه

کفش‌های کتانی برند آدیداس انتخاب مناسبی برای کفش‌های ورزشی دخترانه است. کفش‌های کتانی یا ورزشی بایستی منعطف بوده و دارای کفی پد دار باشد و به خوبی قوزک پا را محافظت کند. این مدل کفش‌ها برای استایل روزمره و کژوال مناسب می باشد. همچنین فرزند شما در مدرسه و گردش در طبیعت و ورزش کردن می تواند با راحتی آن ها را بپوشد.

این مطلب هم عالیه:
پیشنهاد خرید کفش دخترانه برای میهمانی باشکوه
بوت و نیم بوت دخترانه

بوت و نیم بوت مناسب برای روزهای زمستان که پا را گرم نگه دارد و از سرما زدگی حفظ کند باید دارای آستر پشمی و یا چرمی در داخلش باشد. همچنینن این کفش ها باید از مواد ضد آب درست شوند تا درتماس با باران و برف دچار آسیب و پارگی نشوند و نفوذ آب به داخل کفش بشود. نیم بوت ها و بوت دخترانه را می توان در هر فصلی پوشید و تنها مختص زمستان نیست.

کفش پاشنه دار دخترانه یا مجلسی

کفش‌های پاشنه دار مجلسی باید پاشنه ای مستطیلی و کوتاه باشد. زیرا اگر پاشنه بلند و تیز و یا گرد باشد در هنگام راه رفتن به پا فشار آمده و پا آسیب می بیند. این کفش‌های دخترانه را می توان درانواع مناسبتها و مراسم ها با پیراهن مجلسی بچه گانه ست کرد.

کفش تخت یا عروسکی دخترانه

کفش تخت یا عروسکی باید منعطف و راحت باشد، که در طول روز که فرزند شما در حال استفاده آن هاست پایش دچار آسیب نشود. این کفش ها چون دارای برجستگی خوب و کافی نیستن برای پوشیدن در طول روز در مدرسه و بازی کردن مناسب نیستند. بیشتربرای پوشیدن درتابستان استفاده می شود؛ می توان آن ها را با پیراهن و شلوار دخترانه پوشید و استایل جذابی را برای کودکان ایجاد کنید.

صندل‌ها

صندل دارای دو مدل پشت باز و جلوباز هستند که برای رفتن به لب ساحل و استخر و همچنین استفاده در روزهای تابستان که هوا گرم است و پا در کفش اذیت می شود؛ مناسب می باشند.

 

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن