مهمانی فامیلی

نکات آرایشی که باید قبل ازعکس گرفتن به آن توجه کنیم

عکس گرفتن باعث می شود لحظات خوش و خوب زندگی را ثبت کنیم و هر چه ما در این عک ها زیباتر و شادتر دیده شویم بهتر است. مقداری آرایش سبک وملایم می تواند کمک کند که در عکس بهتر دیده شویم؛ باید بدانیم که آرایش معمولی با آرایشی که برای عکس گرفتن میکنیم متفاوت می باشد. برای داشتن آرایش مناسبی حهت عکس گرفتن باید اصولی رعایت شود؛ جشن پلاس در این مقاله به این اصول و نکات می پردازد.

برای عکس گرفتن چگونه آرایش کنیم؟

فلش دوربین سبب منعکس شدن نور شده و عیب و نقص های پوست صورت را در عکس بیشتر نشان میدهد. استفاده از مواد آرایشی مات مانند استفاده کرم پودر روی کانسیلر سبب کاهش برق صورت شده و شما در عکس بهتر به نظر می رسید.

بر خلاف مواد آرایشی دیگر که باید کم استفاده شود؛ جشن پلاس توصیه میکند از کانسیلر اگر هم فکر میکنید نیازی ندارید باز هم مقدار زیادی استفاده کرده و آن را روی پوستتتان محو کنید. زیرا کانسیلر حلقه های تیره دور چشم، منافذ درشت پوست، لک ها، و خطوط ریز را می پوشاند و پوست صورت را نرم تر و جذاب تر می کند.

نحوه آرایش ابرو قبل از عکس گرفتن

قبل از عکس گرفتن ابروها و لب ها هم مهم اند . بنابراین استفاده از مداد ابرو و خط لب می تواند در آرایش این دو قسمت صورت تاثیر زیادی دارند. یک خط لب مناسب با رنگ رژ لب بکشید و ابروها را با مداد ابرو کاملا پر کنید. عکس انداختن در صورتی که ابروها پر و پیوندی باشد کار مشکلی است و عکسها جذاب نمیشود بنابراین اصلاح ابروها کار را آسان تر میکند.

این مطلب هم عالیه:
چگونه از نیم بوت زنانه در استایل روزمره و مهمانی های دورهمی استفاده کنیم؟

1 8 - نکات آرایشی که باید قبل ازعکس گرفتن به آن توجه کنیم

آرایش کردن چشم بصورت غلیظ می تواند سبب شود که چشم در عکسها بیش از پیش دیده شود. کاری کنید که مژه ها و ابروها در عک جلوه بیشتری داشته باشد؛ می توان در داخلی گوشه چشم کمی سایه براق زد و زیر استخوان ابروها را برا ی اینکه نگاه گیرایی داشته باشید هایلایتر بزنید. نکته مهم اینست که برای انجام آرایش چشم از رنگ های روشن که باعث بی حالی چهره می شود استفاده نکنید.

استفاده از پودرهای تثبیت کننده آرایش با ته مایه زرد می تواند نور را از صورت منعکس کند و به پوست حالت فیلتر دهد. که باعث گرفتن عکسی جذاب و زیبا می شود. علاوه بر استفاده از این کرم پودرها، استفاده از پودر برنزه یا کانتورینگ صورت هم می تواند ظاهر و صورت را در عکس بهتر نشان دهد.

نکات آرایش قبل از عکس گرفتن

اگر میخواهید چک کنید که آیا آرایش تان برای عکس گرفتن مناسب است؛ بهتر است در نور طبیعی این کار را انجام دهید زیرا ممکن است آینه به خوبی آنچه را که هست نشان ندهد.لنز دوربین بر اساس مقدار نور محیط کار می کند؛ و بر طبق برداشت شما از کمی یا زیادی نور در محیط نیست هرچند دوربین درای فلش باشد.

جشن پلاس امیدوار است با به کار گیری این نکات آرایش جذابی برای گرفتن عکس های زیبا برای خود درست کنید. برای مشاهده آموز های دیگر در زمینه های مختلفی آرایشی به سایت ما سر بزنید.

برچسب ها

هیچ نظری وجود ندارد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن