برای خانم ها

چگونه برای مهمانی یک استایل جذاب سر تا پا سفید ایجاد کنیم؟

استایل سر تا پا سفید در عین حال که ساده است ولی استایلی شیک و جسورانه نیز می باشد. برای هر فصلی چه زمتان و چه تابستان قابل اتفاده است. همچنین در هر مهمانی نیز میتوان این استایل را بکار برد. جشن پلاس ایده های خلاقانه ای را جهت ایجاد استایل جذاب با استفاده از رنگ برای شما معرفی میکند.

استایل سر تا پا سفید با لباس های راحتی

با لباس های راحتی میتوان با کمی خلاقیت استایل جذاب سر تا پا سفید ایجاد کرد. اگر میخواهید استایل سفید داشته باشید باید لباس هایتان سفید ساده باشد. بنابراین در هر مهمانی رسمی و غیر رسمی و دوستانه و قرارهای ملاقات می شود همچین استایلی داشت. مثلا با پوشیدن پلیورهای گشاد، تیشرت راحتی، و شلوار دمپا گشاد با یک مانتو سفید گشاد و همچنین کتونی های سفید و اکسسوری های مد روز استایلی فوق العاده شیک و راحت می توان داشت.

استایل سر تا پا سفید رسمی

در هنگام خرید لباس سفید زنانه برای مهمانی های رسمی باید دقت کرد که پارچه لباس از لحاظ اندازه مناسب و شیک و جلسی باشد. برای مهمانی های رسمی ست پیراهن زنانه یا دو تکه مثلا تاپ به همراه دامن یا شلوار مناسب است. ست مناسب مهمانی با استایل جذاب سر تا پا سفید می تواند، پوشیدن یک کت بلیزر زنانه روی لباس سفید به همراه کفش های پاشنه بلند و جواهرات و کیف کلاچ یا کیف کج  کوچک باشد.

Untitled 10 - چگونه برای مهمانی یک استایل جذاب سر تا پا سفید ایجاد کنیم؟

استایل سر تا پا سفید در تابستان

در تابستان می توان از رنگ سفید استفاده کرد زیرا رنگی روشن و سبک است که گرما را جذب نمیکند و باعث خنکی می شود. بنابراین استایل سفید گزینه مناسبی برا یمهمانی های تابستانه است. برای مراسم های غیر رسمی یا گردش های شبانه ترکیب شلوار سفید و تاپ سفید و همچنین شلوارک و تاپ سفید گزینه مناسبی است. همچنین میتوان پیراهن سفید زنانه پوشید به همراه اکسسوری های سفید.

این مطلب هم عالیه:
لباس مجلسی زنانه برای شرکت در میهمانی درست مناسب فرم بدن شما
لباس سفید طرح دار

برای داشتن استایل سفید مجبور بیستید فقط از رنگ سفید استفاده کنید بلکه میتوان از پارچه های طرح دار با زمینه سفید هم بکار برد. ست های زیبایی که با لباس طرح دار میتوان ایجاد کرد، استفاده از طرح های راه راه یا طرح گل های ریز و ساده به همراه اکسسوری سفید مثل کفش و کیف سفید استایل جذابی ایجاد میکند.

لباس های توری و گیپوری سفید

لباس توری و گیپور سفید مناسب ایجاد استایل شیک و مجلسی و مراسم های رسمی است. این نوع لباس لباسی شیک و زنانه است بطوری که بیش از حد هم دخترانه نیست. پیراهن زنانه و یا یک دامن با اکسسوری های سفیدگزینه و ست مناسبی م یباشد. همچنین  استفاده از رنگی مشکی در یکی از لباس ها یا اکسسوری ها باعث می شود ظاهرتان بیشتر جلوه کند.

شلوار سفید و استایل سر تا پا سفید

شلوار جین سفید و انواع این شلوارهای سفید را میتوان در تابستان و در مراسم ها و مهمانی های رسمی و غیر رسمی پوشید. برای داشتن استایلی جذاب می توان، شلوار جین سفید را با یک تاپ همرنگ ست کرد. همچنین انواع مختلفی از دامن شلواری سفید و شلوار برمودای سفید و شلوار دمپا گشاد وجود دارد که با آنها می توان استایل های شیک و چشم گیری ایجاد کرد.

پیراهن تمام سفید گزینه عالی برای داشتن استایل سر تا پا سفید است. پیراهن سفید به دلیل اینکه رنگی ندارد، موارد دیگری همچون فرم کلی لباس، تکه دوزی و برش لبا و سنگ دوزی و سایر تزئینات روی آن باعث ایجاد روح و زیبایی لباس می شود. پیراهن سفید را در هر مراسمی میشود پوشید بنابراین در انتخاب آن باید دقت کافی داشت و نکاتی را مدنظر قرار داد. برای ایجاد شور و هیجان در لباس سفید بهتر است اکسسوری های مختلف را با آن ست کنید.

این مطلب هم عالیه:
قد بلندها برای میهمانی کدام مدل لباس را بپوشند،کدام را نپوشند؟

استایل سر تا پا سفید در زمستان

برای انتخاب لباس در زمستان باید دقت بیشتری کنیم زیرا با لباس های چند لایه پوشید. بنابراین در انتخاب و داشتن استایل سفید در زمستان با احتیاط عمل کنید. استفاده از رنگ سفید در لباس زمستانی با ایجاد جلوه لوکس در ظاهر شما می شود. استفاده از تناژ های مختلف رنگ سفید باعث ایجاد بُعد و رنگ و لعاب تازه ای  به لباس میشود که رنگ و رو رفتگی لباس را کاهش میدهد.

Untitled 11 - چگونه برای مهمانی یک استایل جذاب سر تا پا سفید ایجاد کنیم؟

کت و شلوار زنانه سفید

کت و شلوار سفید زنانه برای شما استایلی جسورانه و مد روز ایجاد میکند.برای مراسم های کاری و رسمی از کت و شلوار گشاد و مردانه راه راه یا کت و شلوار مناسب تن و مجلسی بپوشید.

دامن تمام سفید و استایل سر تا پا سفید

دامن ها سفید از هر مدلی باشند استایلی شیک برایتان به ارمغان می آورد. انواع دامن که می توانید انتخاب کنید شامل؛ دامن کلوش، میدی و ماکسی ، کمر تنگ و مدادی می باشد. استایل مناسب با دامن تمام سفید، پوشیدن دامن مدل میدی یا مداد با یک بلوز یا تاپپ یقه بلند سفید به همراه یک بلیزر سفید و کفش پاشنه دار یا صندل پاشنه بلند می باشد. این ست برای برای محل کار و یا یک مهمانی میتوان پوشید.

برای مطالعه مقالات مرتبط و آشنایی بیشتر با انواع رنگ لباس و انواع رنگ موی بلوند و ست کردن آن با رنگ لباس و بسیاری دیگر موضوعات جذاب به بخش های مختلف سایت جشن پلاس سر بزنید.

 

برچسب ها

یک نظر

  • […] […]

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن